İndirim!

Sapphire Nbase

60,453.996,53

-40%
 • VG Markası: Wilmar VG
 • PG Markası: Merck PG
 • N Markası: Merck

Aroma ile kullanılacak ürünlerde VG/PG oranı için firma olarak tavsiyemiz standart şekilde %80VG – %20PG’dir. Soğuk bir iklimde ikamet ediyorsanız bu oranı %70VG – %30 PG olarak da tercih edebilirsiniz.

 

⚠️%50VG – %50PG aroma ile kullanmaya uygun bir oran değildir. Bu şekilde hazırlanan bir karışımın PG değeri tavsiye edilen kullanılabilir PG sınırlarını aşmaktadır. Firmamız, PG oranının %50 üzerine çıkarıldığı durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir.

Hangi Oranı Seçmeliyim?
(34 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
 • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.
 • Hafta içi saat 14.00’a kadar vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoda!
 • 1100 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Safir Kimya bünyesinde üretilen Sapphire Nbase için hazırlanmış bilgi kılavuzu.

Merck Logo
Sapphire Nbase

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Wilmar ve Merck bileşenleriyle hazırlanmış bir nbasedir. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Safir Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Safir Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır.

Sapphire Nbase Hakkında

Sapphire, Safir Kimya mixolojistleri tarafından aylar boyunca süren ve farklı markalarla yapılan uzun denemeler sonucunda oluşturulmuş tamamen özgün bir nbase tarifidir. Ürün, Merck kalitesinden vazgeçemeyen ancak makul bir fiyata nbase satın almak isteyen müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmıştır. Sapphire, tamamen kokusuz ve renksiz bir nbasedir. Safir Kimya olarak, Sapphire nbaseyi ısrarla denemenizi tavsiye ediyoruz.

Neden Merck?

1668 yılından beri Kimyasal sektöründe çeşitli kollarda faaliyet göstermekte olan Merck günümüze kadar sektördeki kalitesini korumayı başarmış, adeta sektör kalitesini başka bir seviyeye çekmiştir. 2020 yılında bünyesine bir başka kimyasal devi olan Sigma-Aldrich markasını katarak merck, kimyasal sektöründeki en güçlü ve en büyük firma haline gelmeyi başarmıştır. Ürünlerin nbaselerde kullanılması için sağlaması gereken bir kaç kriter bulunmaktadır. Bunlar en kaba haliyle aşağıdaki gibidir;

– Bileşenlerin saflık seviyesi mümkün olabildiği kadar yüksek olmalıdır.
– Bileşenler ağır metal ya da herhangi bir toksik malzeme içermemelidir, içerseler bile bu miktar insan sağlığı için kabul edilebilen ppm değerlerini aşmamalıdır.
– Ürünler temiz ve hijyenik bir şekilde saklanmalı, nakliye süreci boyunca fabrikadan çıktığı gibi mühürlü kalmalılardır.

Dünya’da ve Türkiye’de şuanda bu standartları en tutarlı şekile sağlayabilen, en profesyonel kimyasal üreticisi Mercktir. Bundan dolayı, Safir Kimya olarak nbase üretimlerimizde öncelikli marka olarak her zaman Merck kimyasallarını tercih ediyoruz.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. Böyle bir arayışınız var ise, Merck Nbase sizin için doğru ürün olabilir. Mutlaka denemelisiniz.

Kullanılan Bileşenler

Ürün içeriğinde kullanılan bileşenlerin tamamı helal ve kosher sertifikalarına sahip olup, minimum saflık seviyeleri %99.8’dir. Bitkisel Gliserin olarak Wilmar, Propilen Glikol ve N* olarak Merck ürünleri kullanılmaktadır. Tüm bu bileşenler Türkiye’de firmaların sertifikalarla yetkilendirmiş oldukları resmi distribütörlerden ambalajları/mühürleri kapalı olarak ve faturalı bir şekilde teslim alınmaktadır. Kapalı ve faturalı olarak teslim alınan işlenmemiş bu bileşenler, Safir Kimya laboratuvarlarında, sipariş verdiğiniz aynı gün içerisinde kimyagerlerimiz tarafından oldukça hassas bir çalışma sonucunda nbase haline getirilir ve şişesinin ağzı size ulaşıncaya kadar kimsenin ya da hiçbir şeyin temas etmemesi adına mühürlenerek tarafınıza kargolanır.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. Böyle bir arayışınız var ise, Sapphire sizin için doğru ürün olabilir. Mutlaka denemelisiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi Sapphire Nbase ürünümüzde de geçerlidir.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız düzensiz ve haber verilmeksizin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Not: Nbaselerimiz, en iyi sonucu her zaman Safir Kimya aromaları ile vermektedir. Bu sebepten dolayı nbaselerimizi özellikle Safir Kimya çatısında üretilen mix aroma ürünleri ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aroma seçimleriniz için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ cuttwood boss reserve ] [ zıkkım calipter cow ]
[ five pawns castle long ] [ dinner lady lemon tart ] [ vampire vape heisenberg ] [ halo tribeca ]

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşaa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Sapphire Nbase | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Önemli Not: Bu yazıda sertlik değeri ile alakalı bir bilgilendirme yer almamaktadır. Sertlik değeri kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilen bir faktör olduğu için bu konuda herhangi bir yorum yapmamız mümkün değildir. Örneğin 6 mg sertlik değeri bir başkası için oldukça hafif gelebilirken, size çok ağır gelebilir. Hangi değeri almanız gerektiğini bilmiyorsanız, bir kaç farklı sertlik değerinden düşük miktarda satın alıp deneme yaparak, size hitap eden değeri bulabilirsiniz.

Ürün alımı yaparken, değerlerin piyasada yer alan diğer ürünler ile kıyaslanmaması gerekmektedir. Deneyimlediğiniz ürünler yanıltıcı değerler ile servis ediliyor olabilir, asitlik & pH düzenleyiciler, çeşitli efektörler ya da sertlik arttırıcı asitler içeriyor olabilir. Bu tarz bir durumu kullanım esnasında fark etmeniz mümkün değildir. Safir Kimya, ne aromalarına ne de nbaselerine herhangi üçüncü parti bir kimyasal ilavesi ya da seyreltme işlemi yapmamaktadır. Bu yüzden deneyiminiz diğer ürünlere kıyasla farklılık gösterebilir. Yüklü miktarda satın alım yapmadan önce, ürünleri düşük hacim oranlarıyla satın alarak deneme yapmanız en sağlıklı sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.


Freebase Nbase Sertlik Tablosu:

Freebase Mg Değeri Kullanım Tipi Sertlik Koku Oranı
0 MG DL - -
2 MG DL Çok Düşük Çok Düşük
3 MG DL Çok Düşük Çok Düşük
4 MG DL Çok Düşük Çok Düşük
5 MG DL Çok Düşük Çok Düşük
6 MG DL Düşük Düşük
9 MG MTL Orta Orta
12 MG MTL Orta-Yüksek Orta-Yüksek
15 MG MTL Yüksek Yüksek
18 MG MTL Yüksek-Çok Yüksek Yüksek-Çok Yüksek
24 MG MTL Çok Yüksek Çok Yüksek
36 MG ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz
48 MG ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz
100 MG ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz

Freebase ürünler için kullanmaya uygun, üst sınır değeri 24 MG'dir. (Bu, en sert ve en ağır değerdir.) 36, 48 ve 100 MG sertlik değerleri, doğrudan kullanmak için uygun değildir. Bu özel değerler, seyreltme ve sertlik ayarlama işlemlerini kendi yapmak isteyen tecrübeli kullanıcılar için üretilmektedir. Belirtilen koku seviyeleri sertliği sağlayan kimyasaldan gelmektedir. Bahsi geçen kimyasal, kendisine has keskin bir kokuya sahiptir ve sertlik derecesi (miktarı) arttıkça hissedilebilir koku seviyesi de beraberinde yükselmektedir. Koku oranı, yüksek kalite ve yüksek saflıktaki bileşenlerde daha az miktardadır. Bu koku, kullanım esnasında ya da karışım hazırlandığında hissedilmemektedir.

 

Websitemizde, nbaseler için şuanda satın alabileceğiniz 7 farklı VG/PG oranı bulunmaktadır. Aşağıdaki kılavuz bilgiler, VG/PG oran seçimlerinizi kolaylaştıracaktır.

VG/PG oranı seçerken bilinmesi gereken en önemli nokta propilen glikol'ün karışımlarda ve nbaselerde nasıl bir etki yarattığıdır:

1- Propilen glikol karışımların akışkanlığını arttırmaktadır. (Viskozite düşürücüdür.)
2- Baselerdeki propilen glikol miktarı arttıkça, basenin sertliği ve yakıcı etkisi yükselmektedir.
3- Propilen glikol miktarı arttıkça aroma hissiyatı ve alkol kokusu/tadı artmaktadır.
4- Propilen glikol alerji ve hassasiyet yapmaya uygun bir kimyasaldır. Çoğu kişinin propilen glikole hassasiyeti bulunmaktadır.


Önemli Not: Propilen glikol için tavsiye edilen en yüksek kullanım oranı %50'dir. Aromalar PG tabanlıdır ve karışımlara ilave PG olarak eklenmektedir. (Basitçe ifade etmek gerekirse, %20 aroma kullanımı, karışıma ilave %20 PG olarak yansımaktadır.) Nbase seçimlerinizde bunu göz önüne almalısınız. Safir Kimya, PG oranının %50 üzerine çıkarıldığı durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir.

Örneğin: %60VG - %40 PG bir baseyi, %20 aroma ile ya da %50VG - %50PG bir baseyi %10-%20 aroma ile kullanmak istiyorsanız, sorumluluk tarafınıza aittir. Bu değerler oldukça nadir ve istisna değerlerdir ve tüm kullanıcılara hitap etmemektedir. Bu yüzden sadece tecrübeli kullanıcılar tarafından tercih edilmelidir. Bilginize arz ederiz.


İlk defa alım yapıyorsanız ve ne alacağınız konusunda net bir bilginiz bulunmuyorsa yüksek vg oranlı base seçeneklerine yönelmeniz olabilecek en doğru karardır. Seçeneklerin arasında yer alan yüksek vg oranlı karışımlar %100 VG, %90VG - 10PG ve %80VG - %20 PG gibi oranlar alabileceğiniz en iyi ve risksiz seçeneklerdir. Bu seçenekler, kullanıcı pörtföyünün %95'ine hitap etmektedir. Safir Kimya olarak, kullanıcılarımıza en yüksek %80VG - %20 PG oranlarını tavsiye etmekteyiz.%80VG - %20PG'lik bir baz malzeme, üzerine %20 aroma eklendiği zaman %60 VG - %40PG oranlarına yükselecektir. Bu da hemen hemen her türlü ekipman ve kullanım amacı için fazlasıyla yeterlidir. (Üst sınıra yakın bir değer olduğunu unutmayınız.) Yakıcılığın/sertliğin daha az olmasını istediğiniz durumlarda %100VG ya da %90VG - %10 PG gibi oranlara yönelebilirsiniz.


VG/PG Oran-Etki Tablosu:

VG/PG Oranı Akışkanlık Seviyesi Sertlik/Yakıcılık Aroma Hissiyatı Aroma ile kullanılabilir mi?
%100 VG Çok Düşük Çok Düşük Çok Düşük Evet
%90 VG - %10 PG Düşük Düşük Düşük Evet
%80 VG - %20 PG Orta Orta Orta Evet
%70 VG - %30 PG Orta-Yüksek Orta-Yüksek Orta-Yüksek Maksimum %20
%60 VG - %40 PG Yüksek Yüksek Yüksek Maksimum %10
%50 VG - %50 PG Çok Yüksek Çok Yüksek Çok Yüksek Aroma ile kullanılamaz.
%100 PG Çok Yüksek Çok Yüksek Seyreltme işlemleri içindir. Seyreltme işlemleri içindir.

Sapphire Nbase için 34 değerlendirme

 1. Bahri Turan avatarı

  Bahri Turan

  3 mg 500 ml sipariş verdim içimi hafif şekerli ve dl performansı olsun aromada karışımı gayet güzel herkese tavsiye ederim ayrıca hediye aromalar içinde teşekkür ederim

 2. bozanersoy avatarı

  bozanersoy

  merhaba oncelikle safır kımya çalısanlarına ve yetkılılerıne teşekkurler.9 parca urun siparişim 1 gunde elime uaştı.pat patla sarılmış urunler ozenle hazırlanmış hedıye ıcınde ayrıca tesekkurler.Urunlerın bır kısmına demlıyorum.Kokuları harika.Emınım ıcımı de o denlı guxel olacak.nbase i aromasız denedım gayet guzel.Urun alacak arkadaslar gonul rahatlıgı ıle siparıs verebılır.Ben fırmayı daha once sıparıs verdıgım n11 uzerınden tanıyorum.Bu degerlendırmeyı memnunıyetımı dile getırmek ıcın yazıyorum…Basarılarınız daim olsun boyle devam edin lutfen…

 3. Pablo avatarı

  Pablo

  Temiz berrak ve kokusuz olarak geldi. Kalitesini belli ediyor.

 4. ahmet k. avatarı

  ahmet k.

  mağzanın ilgi alakasına diyecek bişwy yok. bu kalıtede uygun fıyatlı nbase de burda buldum

 5. ahmet kaplaner avatarı

  ahmet kaplaner

  denenmeli

 6. specially avatarı

  specially

  3m merck ile benzer lezzette kokusuz tatsız kaliteli ürün

 7. Kenji avatarı

  Kenji

  Ürün harika kokusu hic yok hızlı kargo için teşekkürler

 8. Özhan Ekicioğlu avatarı

  Özhan Ekicioğlu

  Öncelikle ilk siparişimdi ve şüphelerim vardı daha önce almış olduğum nbaselerde söylenen ni* miktarı ile içtiğim farklı gibiydi malesef sigara içmek zorunda kalmıştım. Ancak bu nbaseteki şüphelerim elime geçer geçmez gitti gayet güzel bir içim ve ni* miktarıda söylenen gibiydi bunu anladım. Bu şekilde devam ederse sürekli kullanacağım adres olacak burası teşekkürler.

 9. Ferit Tunc avatarı

  Ferit Tunc

  Nbasein Kralı
  Hani,yağ gibi akıyor dediğimiz olay varya; Tamda öyle bir Nbase işte✔️Ne boğaz yanması nede kötü bir tat.Aromayı çok iyi taşıyor,kulanılan ato veya içim keyfine göre ortalama oran: %80VG-%20PG olmalı naçizane düşüncem.
  Wilmar candır,gerisi Heyecan👍🏻

 10. yusakaraa avatarı

  yusakaraa

  kokusuz, sıvı hali hafif tatlı, buharda tadı yok, tam olması gerektiği gibi. paketleme, ambalaj gayet güzel.

 11. morg666 avatarı

  morg666

  İlk siparişim oldu paketleme vs her şey kusursuz nbasede herhangi bir koku yok, aromalarda dikkatimi çekense bourbonlu aldığım hiçbir aromada bu kadar net viski kokusu almadım buda açıkçası sabırsızlandırdı. Her şey için teşekkürler.

 12. Mesut .K avatarı

  Mesut .K

  250 ML 70%30 4mg aldim
  Kalite olarak guzel kokusuz vs Lakin oranı ve sertlik neredeyse hic yok o konuda begenmedim
  Daha önce merc Nbase almıştim sizden 6mg sonra onu yari yariya seyrelttim 250 saf nabase ile 3mg dusurdum i bile bundan daga iyi olmustu serrlik olarak kaldiki i 80/20 idi VG PG orani

 13. efirtin avatarı

  efirtin

  Base tertemiz ve kokusuz, akışkanlığı olması gerektiği gibi. Deneyimlediklerim ise,
  % 70-30 4 mg…. Gayet güzel. Bir süredir buhar keyfi yaşıyorsanız ideal oran denilebilir.
  %80-20 4 mg….. Bana biraz yumuşak geldi.. Kötü değil kesinlikle. Belki yeni başlayan veya daha hafif tercih edenlere uygun olacaktır.
  %60-40 5 mg.. son siparişte denemek için aldım, demlenmeler tamamlanınca görüşlerimi paylaşacağım.

 14. Soner YAZICI avatarı

  Soner YAZICI

  Ürün paketlenmesi, kargoya veriliş hızı oldukça iyi, henüz aromaları test edemedim demleme aşamasında ama sade olarak da kullanacağım alışkanlığı olsun kokusu olsun kaliteli, hissettiriyor. Hediyeniz için de teşekkür ederim 😌🙏

 15. Berat avatarı

  Berat

  Ürünün paketlemesi gerçekten çok iyi ekstra kutu içi jelatini olması işlerini sağlam yaptıklarını gösteriyor. İçinizden bu mu önemli diyebilirsiniz ama farklı markalardan yaptığım siparişlerde genelde koruyucu jelatin olmuyor bir yere döküldüğü yok ama uyduruk iş yapılıyor hissi veriyor ben olması gerektiğini düşünüyorum ve adamlar da yapmış helal olsun.
  Nbase vurumu çok iyi yakma vs kesinlikle yok. Ben 80/20 N:9 olarak sipariş verdim aroma ile yaklaşık 70/30 N:%7,5-8vs oluyor içimi mükemmel.
  Rengi şeffaf ve kokusu yok gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  Firma için başarılarının devamını diliyorum müşterisine önem veren ve işini dört dörtlük yapıp müşteriyi hediyesiz bırakmadığı için de teşekkür ediyorum.

 16. Can avatarı

  Can

  3m dahil hepsini denedim herbiri güzel ve pürüzsüz bir formu var safir kimyaya ayrica hediyeleri için teşekkür ederim

 17. mevlttay avatarı

  mevlttay

  Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

 18. Mevlüt avatarı

  Mevlüt

  80/20 6 mg aldım iki hafta oldu her kullanımda rahatsız ediyor. Sanırım 100/0 almalıymışım.

 19. greenbottleblue avatarı

  greenbottleblue

  benim gibi sek tüketenler için full merck in harika bir alternatifi. kesinlikle tavsiye ederim.

 20. Aslan73 avatarı

  Aslan73

  80-20 3mg harika ve pürüzsüz bir nbase .Ürünleri demlemeye bıraktım ancak dayanamayıp 1 hafta sonunda denedim hepsi mükemmel hediyeler içinde ayrıca teşekkür ederim tereddütsüz alınır

 21. hasan avatarı

  hasan

  80/20 6mg aldım biraz rahatsız etti ve nbase kendini aromanın yanında belli ediyor. Neptün Nbase tercih edin derim

 22. Yeşim şaşmaz avatarı

  Yeşim şaşmaz

  Beğenmedim.

 23. byfikret avatarı

  byfikret

  Sipariş Verdim, Bir Saat Sonra Kargodaydı, Bir Sonraki Günde Elime Geçti. Tek Şikayetim İşlerini Çok Profesyonelce Yapıp Şikayet Edecek Konu Bırakmıyorlar. Çok Teşekkürler..

 24. Karmin75 avatarı

  Karmin75

  Siparişlerim Adana’ya 1 günde geldi,hızlı ve özenli kargo edilmiş,SafirKimya ya ilgisinden dolayı teşekkür ederim 🙏

 25. Süleyman Şahin SERTKAYA avatarı

  Süleyman Şahin SERTKAYA

  Gerçekten çok ilgili bir firma. Sipariş verdim bir gün sonra kargo teslim edildi. Çok özenli paketlenmiş sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. İlk defa hazırlayacağım için bir kaç sefer WhatsApp üzerinden yazdım anında bilgi ve destek sağladılar. Ek hediyeleriniz ve titiz tavırlarından dolayı firmaya ve çalışanlara teşekkür ederim.

 26. Tolga Çatal avatarı

  Tolga Çatal

  Paketleme çok başarılıydı. Siparişim çok hızlı ulaştı. Hediyeniz için teşekkür ederim.

 27. Bahri çıtanak avatarı

  Bahri çıtanak

  Merhabalar nasılsınız safir kimyayla tanışmam yeni 1litre aldım muz aromasiyla demledim sonuç güzel gelen hediyeler için teşekkür ederim bundan sonra tek adresim sorun yasamazsak kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim kalite tartışılmaz takdir edilir
  Teşekkürler safir kimya

 28. St. Anger avatarı

  St. Anger

  Gerçekten watsapp destek hattı inanılmaz ilgili ürünler harika ve ayrıca hediye aroma için çok teşekkürler 🙏🏼

 29. yunus alkan avatarı

  yunus alkan

  merhaba arkadaşlar
  ilk defa safir kimyadan 1 lt bu üründen ve 10 adet aroma aldım bugün demledim .
  base de denildiği gibi koku yok sar temiz duruyor. daha önce cool kimyadan alınan base vardı kokuyordu.
  bu ürünleri henüz tatmadım ama tadınca tekrar sizlerle paylaşacağım sonuçları.safor kimyanın ilgisi alakası harika korgo ve paketleme güzel birde hediye yollamışlar 30 ml kadar TEŞEKKÜR ederim

 30. mehmet aydin avatarı

  mehmet aydin

  Abi adamlar bu konuda gercekten güvenilir. Mtl için naptün DL için sapphire kullanıyorum. Her platformda sizi tavsiye ediyorum.

 31. Levent Bakkaloğlu avatarı

  Levent Bakkaloğlu

  Gerçekten kalitenin adı , nbase tadı olsun kokusu olsun aromalar olsun diye ek hiçbirşey yok tek kelime ile tamamen harika .Paketleme gayet güzeldi ve hediye aroma için gerçekten çok teşekkürler . Yıllarca boşuna para harcamışım…

 32. nevzat çaycı avatarı

  nevzat çaycı

  Siparişlerim hemen geldi ve hediye green blast için teşekkürler

 33. Mesut Şentürk avatarı

  Mesut Şentürk

  Safir Kimya ‘ya çok Teşekkür ederim siparişlerim zamanında geldi. Ürünlerim Özenle paketlenmiş patpata sarılmış. Aromalar ayrı Nbase ayrı kargolanmış.
  Sade deneyeceğim bakalım nasıl

 34. Erencevik avatarı

  Erencevik

  Safir kimyaya teşekkürler. Bu 12. Siparişim her seferinde ya 500ml ya 1 litre alıyorum. 50/50 18 mg mtl olarak aromalı ve aromasız 10 numara bir kullanımı var. Dün saat 13.30da sipariş verdim bugün 10.30da elime geçti. İlgi ve özenli paketleme için ayrıca teşekkür ederim iyi çalışmalar

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir