Capella Aromalar

50’den fazla çeşit seçeneğiyle, %100 dolum orijinal capella aromaları en uygun fiyat garantisiyle şimdi Safir Kimya’da!

Filtreleri Göster

54 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

54 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

%100 Orijinal Capella Aromalar

Capella Aroma

Capella Aroma Nedir?

Ürünleri bu kadar popüler olan ve aroma piyasasında herkesin dilinden düşmeyen capella aroma nedir?

Aroma denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başaran capella aroma ya da Dünya’da tanındığı ismiyle capella flavors 2008 yılında Amerika’nın San Diego eyaletinde, şirket kurucusu Tom DeBiasi’nin garajında, sadece 6 çeşit gibi oldukça küçük ve kısıtlı bir ürün gamıyla çalışmalarına başladı.

Bu hikayeyi daha da ilginç kılan taraf ise Tom DeBiasi’nin, daha önceden hiç aroma ve kimyasal sektöründe çalışmamış ve bir şirket bünyesinde kendi halinde çalışmakta olan bir yazılımcı olması.

Peki nasıl olduda bu küçük şirket, günümüzde 150’den fazla aroma çeşidiyle 60’dan fazla ülkede, rakiplerini adeta ezerek hem yerel mağazarlarla hem de online mağazalarıyla satış rekorları kırar hale gelebildi?

Capella Flavors Şirket Binası

Kendilerine “The Capella Family” yani “Capella Ailesi” adını veren şirket çalışanları, başarılarının arkasındaki sırrı şu şekilde özetliyor;

”OUR MISSION IS TO PROVIDE THE WIDEST VARIETY OF GREAT TASTING FLAVORS, PRODUCED WITH THE FINEST INGREDIENTS AT THE HIGHEST LEVELS OF QUALITY AND PURITY.”

“Şirket misyonumuz; insanları en güzel malzemelerle hazırlanmış, yüksek saflık ve yüksek kalitede üretilmiş geniş çeşitlilikteki lezzetler ile buluşturabilmektir.”

2008 yılında, küçük bir garajda 6 aroma ile üretim hayatına başlayan bir şirket için oldukça iddialı bir söylem değil mi? Eskiden capella flavors’un bu söylemine gülenler sanıyoruz ki şimdilerde onlar gibi olmak için çabalıyorlardır. :)

Kuruluş misyonu çay ve kahveler için herhangi bir yağ, kalori veya tatlandırıcı içermeyen; içim esnasında lezzeti ve hazzı arttırmaya yönelik aromalar üretmek olan capella aromanın operasyonları 2013 yılında kurduğu ortaklık sayesinde bambaşka bir boyuta evrildi. Allen Flavors’un sahibi Joey Allen, Capella Flavors’un umut veren kararlı gelişimine tanık olduktan sonra, Tom DeBiasi ile kontak kurarak 2013 yılında şirkete stratejik ortak oldu. Bu ortaklık, capella aroma tarafına, ihtiyaç duyduğu ek bütçe, deneyim ve başarıyı birlikte getirdi.

Allen Flavors’un getirmiş olduğu güçlü rüzgarı arkasına alan capella aroma, operasyonlarını tüm Dünya’ya yaymayı başararak agresif bir büyüme ortalaması yakalamayı başardı.

2008’den bu yana Capella, her geçen gün daha da güçlendi ve değişen müşteri pazar taleplerine başarıyla uyum sağladı. Tüm bu gelişmelere rağmen, Capella’nın piyasadaki en yüksek kalitede konsantre aromayı sağlama taahhüdü asla değişmedi ve sürmeye devam etti. Yenilik ve kalite vizyonundan asla vazgeçmeyen Capella, bugün operasyonlarına hala tüm Dünya pazarlarında güçlenerek devam ediyor.

Capella Flavors Şirket Ortakları

Yazımızın yukarıdaki kısmında da bahsetmiştik. Capella aroma, üretim hayatına sadece kahve çaylara yönelik lezzet arttırıcı aromalar hedefiyle başlamış durumdayken, günümüzde Capella ürünlerinin bir çok kullanım alanı bulunuyor.

İşte capella aromalar için bazı kullanım alanları:

 • 1) Gazlı İçecekler
  Şeker ve mısır şurubu gibi sağlık açısından son derece zararlı olan malzemeler olmadan lezzetli ve ferahlatıcı bir içecek peşindeyseniz capella aradığınız tatlandırıcı olabilir!
 • 2) Kahve ve Çaylar:
  Yazının çeşitli yerlerinde de zaten sıkça bahsettik, şirketin kuruluş amacı zaten çay ve kahve severlerin gönlünü fethetmekti. Bu yüzden capella’nın çay ve kahvelerle ne kadar uyumlu, ne kadar güzel bir kullanım sunduğunu uzun uzadıya anlatmaya gerek görmüyoruz. :)
 • 3) Sağlık ve Diyet Ürünleri:
  Diyet dostu karışım ve yiyecekler için özel olarak hazırlanan kalorisiz, şeker içermeyen çeşitli capella ürünleri protein karışımların ve çeşitli düşük kalorili içecekleri, yiyecekleri bir miktar daha katlanılır hale getirmek için oldukça idealdir.
 • 4) Tatlılar ve Şekerlemeler:
  İster fırıncı olun, ister şeker üreticisi olun veya tatlı yapımınıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız, capella ürünleri aradığınız şey olabilir. Unutmayın, her mevsim taze çilek bulmak o kadar kolay olmayabilir ancak her zaman şekersiz ve yağ içermeyen çilek aromasını capella ürünlerinde bulabilirsiniz!
 • 5) Mumlar ve Kozmetik Ürünler:
  Aroma dendiği zaman her ne kadar algımız ilk olarak aklımıza lezzetini getirse de, her aroma ürününün kendisine has hoş bir kokusu bulunur. Bu ürünler sayesinde baş döndürecek güzellikte kokulu, mumlar ya da kozmetik ürünler (örneğin dudak nemlendiricisi) hazırlayabilirsiniz.
 • 6) Alkollü ya da Alkolsöz Kokteyller!
  Profesyonel kokteyl mixolojistleri ve barmenlerin ilk tercihlerinden olan Capella konsantre aromaları keyifli anlarınızın, partilerinizin ya da dostlarınızla yaptığınız organizasyonunuzda hazırladığınız kokteylleriniz için benzersiz bir dokunuş eklemek için mükemmel bir yoldur.

Capella Flavors

Capella Aroma Yorumları:

Aslında Capella gibi rahatlıkla kendisinden Dünya devi olarak bahsedebileceğimiz bir markanın bizim yorumlamamızı gerektiren bir tarafı bulunmuyor. Yine de siz değerli müşterilerimizden aldığımız bazı geri dönüşler neticesinde bir miktar bilgi aktarıp, yorum yapma gereği duyduk. İşte Safir Kimya’dan capella aroma yorumları;

Capella aromalarını bizler zaten neredeyse hemen hemen her tarifimizde kullanıyoruz. Hazırlamış olduğumuz mix tariflerde bizler için adeta vazgeçilmez bir marka. Üretimden kalkan, temin edemediğimiz çeşitlerin olduğu durumlarda o mix aroma tarifini aynı lezzette tekrar yapamadığımız için maalesef üretimden dahi kaldırmak zorunda kalabiliyoruz. Bunun arkasında yatan temel neden ise capella flavors’un bazı ürünlerinin yeri doldurulamayacak kadar başarılı bir şekilde hazırlanmış olmasından kaynaklanmakta.

Elbette bunu 160 aromanın tamamı için söylememiz mümkün değil ancak bazı ürünlerinin kalitesi, lezzeti gerçekten rakiplerinin üretimlerine kıyasla bambaşka bir seviyede.

Özetle, Capella gerçekten işini hakkıyla yapan sayılı firmalardan. Suda çözünebilen aromalar arasında kendilerini ve ürünlerini firma olarak gözümüz kapalı tavsiye ediyor ve şiddetle denemenizi öneriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Ürünler Orjinal Capella Aroma mı?

Evet, websitemizde satılan bütün ürünlerin tamamı %100 orijinal ve faturalıdır. Firmamız bünyesinde satılmakta olan ürünlerin ithalatı ya tarafımızca yapılmakta ya da yetkili ve onaylı distribütör
kişilerden faturalı olarak satın alınmaktadır. Capella ürünlerimiz de yine %100 orjinal capella aroma ürünleridir.

Capella Aroma Tavsiyesi Verebilir Misiniz?

Cool Minth, Sweet Strawberry, Double Apple ve Banana, herkes tarafından mutlaka denenmesi gereken, capella aroma tavsiyesi için öncelikli olarak listede yer alması gereken yıldız aromalardır. Daha önceden deneyimlemediyseniz, şiddetle tavsiye ediyoruz!

Ürünlere aşağıdaki bağlantıları kullanarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz:

Cool Minth
Sweet Strawberry
Double Apple
Banana

Capella Aroma Fiyat Bilgisi Alabilir Miyim?

2022 yılı itibariyle capella aroma fiyat aralığı 10 ml için 59,20 TL ile başlayıp, 100 ML’de 446,20 TL’ye kadar çıkmaktadır. Detaylı fiyatlandırma ve ara hacim değerleri için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Capella Ürünleri Diketon İçeriyor Mu?

Popüler talepler nedeniyle Capella, ürünlerindeki diketon izini ortadan kaldırmak için bazı popüler lezzetleri yeniden formüle etmeye başladı. Hiçbir capella ürünü Diacetyl içermiyor olsa da, bazı aromalar Asetoin ve/veya Asetil Propionil içermektedir. Asetoin ve Asetil Propionil içermeyen yani özetle hiçbir diketon barındırmayan Capella ürünleri isimlendirme olarak sonlarına “V2” almaktadır. (Örneğin Apple Pie V2)

Şirketin paylaşmış olduğu bütün bu testler, Dünya’da otoriter ve tarafsızlığı ile tanınmış, üçüncü parti bir kimyasal analiz şirketi olan “Certified Laboratories, Inc.” tarafından yapılmıştır. Listede yer almayıp, herhangi bir kanalda satışı olan aroma hakkında bilgi almak için, doğrudan şirkete ait resmi e-mail adresi olan customerservice@capellaflavors.com’a mail gönderebilir ve merak ettiğiniz ürün hakkında kendilerinden bilgi talep edebilirsiniz.

 • Capella Aromaların detaylı labaratuvar testlerine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Ürünlerin detaylı diketon analiz sonucunu buradan inceleyebilirsiniz.