Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma 10.00-16.00

WhatsApp Hattı: 0 555 156 35 55

Sıkça Sorulan Sorular:

Sipariş & Kargolama

10 al 8 öde kampanyasının sepetinizde aktif olması için sepetinize minimum 10 adet aroma eklemeniz gerekmektedir. Kampanya 10 ve katlarındaki sayılarda çalışmaktadır. ( 10 al 8 öde, 20 al 16 öde gibi.)

Sistem, kampanya kapsamında elindeki stok fazlası ürünleri size zorla göndermektense hediye ürünleri de dilediğiniz gibi seçmeniz adına bu şekilde hazırlanmıştır.

Haftaiçi saat 14.00’a kadar verilen siparişleriniz herhangi bir aksilik olmaması halinde aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Firmamız sabit olarak Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Gönderim ücretleri dönemsel olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel kargo ücretini sipariş sayfasından öğrenebilirsiniz.

Websitemizden vermiş olduğunu siparişler, bölgenizdeki Yurtiçi Kargo acentesine bağlı olarak 1-3 iş gününde elinize ulaşmaktadır.

Evet, “Hazırlanıyor” durumundaki siparişlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Kargolama saatine yakın zamanda yapılmak istenilen sipariş değişiklikleri, siparişinizin kargolanmasının bir sonraki iş gününe kalmasına neden olabilir. Böyle bir durumda, tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

“Kargoya Sevk Edildi” ya da “Kargoya Verildi” durumundaki siparişleriniz için maalesef değişiklik yapılamamaktadır.

Hayır, ürünler sadece kargo yolu ile gönderilmektedir.

Maalesef kapıda ödeme ile satışımız bulunmamaktadır. Gelecekte de sunmayı düşünmemekteyiz.

Siparişlerinizi Havale & EFT ile ya da Kredi/Banka kartıyla ödeyebilirsiniz.

Havale ile yapılan ödemelerde herhangi bir indirim sunulmamaktadır.

Yaptığımız anket sonucunda müşterilerimizin Yurtiçi Kargo’dan memnun olduğunu gördüğümüz için şuanda farklı bir firma ile çalışmak yönünde planlamamız bulunmamaktadır.

Evet, talebiniz üzerine kurumsal fatura kesmekteyiz. Yakın bir gelecekte otomatik e-fatura entegrasyonu sistemi websitemizde yayına alınacak.

Ürünler & Firma Hakkında

Satın almış olduğunuz ürün DIY Kit üründür. DIY Kit ürünler içerisinde toplam hacmin %20’sine denk gelen miktarda aroma ile gönderilmektedir. (Örneğin 30 ml DIY Kit için bu miktar 6 ml, 60 ml için 12 ml ve 120 ml için 24 ml aromaya denk gelmektedir.)

Şişelerin içerisinde gelecek aroma miktarı, ürün sayfalarında yer alan hacim seçeneklerinde parantez içerisinde belirtilmektedir. DIY Kitler, her zaman aynı miktarda gönderilmektedir.

Evet, tüm ürünlerimiz Türkiye içi yetkili distribütör firmalardan orijinal ambalajlarında faturalı bir şekilde satın alınmaktadır.

Ürün alımlarında distribütör firmaların 100 litre alım için ve 5 ton alım için verdiği liste fiyatları ciddi farklılık göstermektedir. Firmamız ürün alımını her zaman en yüksek baremden yaparak, en uygun fiyatlar ile hammadde temini yapmaktadır. Ürün alımı esnasında yakaladığımız fiyat avantajını, düşük kar marjı ile satış yapma politikasıyla birleştirerek siz değerli kullanıcılarımız için rakipsiz fiyatlar sunmaktayız.

Safir Kimya şuanda Türkiye’ye getirilen ilgili ürünlerin %60’ını tek başına satın almaktadır.

Dilerseniz pahalı ürünler ile bizim ürünlerimizden aynı oranlarda ve aynı sertlikte satın alarak birebir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Firmamız Pazartesi – Cuma günleri saat 10.00 – 16.00 aralığında çalışmaktadır. Whatsapp hattımız mesai saatleri içerisinde, e-mail adresimiz ise 7/24 iletişime açık, aktif durumdadır.

Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Gıda ve Tarım Bakanlığı tarafından düzenli/düzensiz olarak denetlenmektedir. Üretim alanlarımız, ekipmanlarımız ve firma işleyişimiz bakanlık tarafından belirlenen mevzuata %100 uygun durumdadır.

Hayır, karıştırılmış kullanıma hazır hiç bir ürün satışımız bulunmamaktadır.

Dolum aroma, ürünlerin yüksek hacimli orijinal şişelerinden 10, 30 veya 100 ML gibi daha küçük hacim oranlarına bölünmüş halidir.

DIY Kit, içeriğinde %20’ye denk gelecek miktarda aroma barındıran, üzeri nbase ilave etmeniz için boş bırakılmış gorilla şişe ile servis edilen pratik karışım hazırlama ürünleridir.

DIY Kitlere nbase dahil değildir, ayrıca satın alınması gerekmektedir.

Tarım ve Gıda Bakanlığının onay verdiği tüm aroma markaları yakın bir gelecekte websitemizdeki yerini alacak. Bu konudaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Maalesef bazı fenomen aroma markaları Tarım ve Gıda Bakanlığının mevzuat yeterliliğini karşılamadıkları için satışa sunulamamaktadır.

Evet, toptan aroma ve toptan nbase satışımız bulunmaktadır. Whatsapp hattımızdan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

//
Müşteri hizmeti ekibimiz, sorunlarınıza çözüm bulmak için hazır durumda!
👋 Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?