Nbase

Her içim şekline ve her bütçeye uygun nbase çeşitlerini tek bir çatı altında topladık. Nbase alımlarınız için en doğru ve güvenilir tedarikçi Safir Kimya hizmetinizde.

Show Filters

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Show Filters

Gösterilen sonuç sayısı: 5

NBase

NBase likitlerin temel maddesidir. Farklı firmalar tarafından üretilmekte olup en iyi NBase fark etmeden hepsi saf su, VG, PG ve nikotinden meydana gelir.  Ancak bu oranlar tüm ürünlerde farklılaşır.

Eğer kendi likidinizi yapmak istiyorsanız, her şeyden önce almanız geren NBase’tir. Burada ilk dikkat etmeniz gereken, hepsinin farklı gramlarda nikotin bulundurduğudur. Piyasa genelinde bunlar,

 1. 0 gram,
 2. 3 gram,
 3. 6 gram,
 4. 9 gram,
 5. 18 gram,
 6. 24 gram,
 7. 36 gram,

Şeklindedir ve her içici kendine göre seçmelidir. Bunun üzerine aroma ekleyip, çalkaladıktan sonra tek yapmanız gereken demlenmesi için bırakmaktır.

NBase Nedir?

Kendi sigaranızı yapmak istiyorsanız, ilk olarak bunun ne olduğunu bilmeniz gerekir. İçerisinde PG, VG ve nikotin bulunduran ve saf su ile birleştirilen bu ürünler, farklı firmalar tarafından üretilir.

Piyasada bulunan NBase ürünler farklı VG/PG değerlerine sahiptir. Burada öncelikle onlara değinmek gerekir. VG likidin ne kadar yumuşak olacağına ve aldığınız buhar oranına karar veren bir etmendir. PG ise boğaz vurumunu ve sertliği belirler. Piyasada bulunan NBase ürünler,

 1. Yüzde 50 VG / Yüzde 50 PG,
 2. Yüzde 60 VG Yüzde 40 PG,
 3. Yüzde 65 VG Yüzde 35 PG,
 4. Yüzde 70 VG / Yüzde 30 PG,
 5. Yüzde 75 VG Yüzde 25 PG,
 6. Yüzde 80 VG / Yüzde 20 PG,
 7. Yüzde 90 VG Yüzde 10 PG,
 8. Yüzde 100 VG / Yüzde 0 PG,

Gibi seçeneklere sahiptir. Eğer ilk kez yapacaksanız ve kararsızsanız, 65-70 VG içerenleri önce almanız önerilir. Zira size çok sert veya yumuşak gelirse, aşağı ve yukarı yönde daha kolay tercih yapmanıza imkân tanır.

NBase Ne İşe Yarar?

Likitler temel olarak aroma ve NBase’den meydana gelir. Aromalar tatlandırıcıyken, NBase temel maddedir. Dolayısıyla NBase ne işe yarar sorusuna kısaca verilebilecek cevap likidin kendisi olduğudur. Zira sert içmek veya sadece NBase’i tatmak istiyorsanız aroma kullanmamanız mümkündür.

Ancak NBase almazsanız, en başında likidi yapmanız da imkânsızdır.

NBase Nasıl Alınır?

NBase almadan önce ani kararların hiçbir zaman istediğiniz sonucu vermediği bilinmelidir. Dolayısıyla ayrıntılı bir araştırma ardından karar vermeniz önerilir. Bu konuda sitemiz size en kaliteli ürünleri, uygun fiyata sunar.

Tek yapmanız gereken hepsine tek tek bakmak ve ilginizi çekeni sipariş vermektir. Böylece tüm işlemler tamamlanır.

nbase-01

NBase Fiyatları 2021

Likitler incelenirse, bunların hepsinin farklı fiyata sahip olduğu görülür. Bu durum NBase fiyatları için de geçerlidir. Size farklı markaların ürünlerini sunan sitemiz, en kaliteli ürünleri uygun fiyata almanıza yardımcı olur.

En İyi NBase Markası Hangisi?

Evde kendi likidini yapmak isteyen herkes, en iyi sonucu almak ister. Bu sebeple NBase ürünlerden hangisinin daha iyi olduğu büyük bir soru işaretidir. Burada PG/VG/nikotin açısından bir NBase ürününün yorumlarına bakmamanız gerekir.

Zira herkes farklı içim zevklerine sahiptir. Dolayısıyla sadece firmanın kendisi hakkındaki yorumlara bakarsanız, daha kolay sonuçlara varabilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm NBase ürünler en kaliteli seçenekler olup, herhangi biri en iyi sonuçları almanıza yardım edecektir.

Sattığınız NBase Çeşitleri Nelerdir?

Sitemiz tarafından size farklı üreticiler tarafından imal edilen NBase ürünler sunulmaktadır. Eğer ilgili kategorimizi ziyaret ederseniz tümünü inceleyebilir, aralarından size hitap edeni satın alabilirsiniz.

Bazı NBase Çeşitleri Neden Pahalı?

NBase ürünler farklı fiyatlara sahiptir. Bu durum NBase fiyatları neden pahalı gibi sorulara doğal olarak sebep olur. Bunun nedeni, üzerine etki eden maddelerin bilinmemesidir. Bunlar şu şekildedir;

 1. Nikotin değerli bir maddedir. Eğer NBase içerisinde olmasını istiyorsanız, gram arttıkça fiyat gözle görülür artış sergileyecektir.
 2. PG/VG değerleri, nikotin kadar olmasa da fiyat üzerinde belirleyicidir.
 3. Her firma NBase üretirken farklı kalitede ham maddeler kullanılır. Kalite yükseldikçe maliyet arttığı için fiyatlara etki eder.

Ancak sitemiz, piyasada en uygun fiyatlarla NBase almanızı mümkün hale getirir.

NBase Oranları Nedir?

Her NBase VG-PG-Nikotin bakımından farklı değerlere sahiptir. VG ve PG oranları,

 1. Yüzde 50 VG / Yüzde 50 PG,
 2. Yüzde 60 VG Yüzde 40 PG,
 3. Yüzde 65 VG Yüzde 35 PG,
 4. Yüzde 70 VG / Yüzde 30 PG,
 5. Yüzde 75 VG Yüzde 25 PG,
 6. Yüzde 80 VG / Yüzde 20 PG,
 7. Yüzde 90 VG Yüzde 10 PG,
 8. Yüzde 100 VG / Yüzde 0 PG,

Şeklinde olup, VG arttıkça içim daha pürüzsüz hale gelir. Sert içimde ise PG değerleri yüksek seçilmelidir. Nikotin oranları da farklılaşmakta olup 0, 3, 6, 9, 18, 24, 36 gram gibi seçenekler vardır.

NBase Ürünlerinde Son Kullanma Tarihi Nedir?

Bu ürünler incelendiğinde, en iyi NBase fark etmeksizin hepsinde son kullanım tarihi görülür. Bu hepsinde farklıdır.

Ancak burada bu günler geçtiğinde bozulma olmadığına değinilmelidir. Zira üreticiler tarafından bu durum söylenmektedir. Lâkin son kullanma tarihi geçince içerisinde bulunan aromalarda geriye düşme, öne çıkma ya da kaybolma gibi tadı etkileyen durumlar oluşmaktadır.

NBase Satın Al

Eğer yeni bir sigara keyfi yaşamak istiyorsanız, en etkili çözüm kendiniz yapmanızdır. Eğer NBase alır ve damak zevkinize göre aroma tercih ederseniz, sadece internetten bir reçete bulmak ve buna göre demlemek kalır.

Sitemiz bu konuda size uygun fiyatla zengin bir katalogdan tercih yapma fırsatı sunar. Eğer tüm ürünlerimizi incelerseniz, size hitap eden VG-PG-nikotin oranlarını kolayca keşfedebilirsiniz.

NBase Likit Nedir?

Nbase her likidin temelini oluşturmaktadır. NBase likit içerisinde VG, PG ve nikotin bulunur. Saf su kullanılarak imal edilir. Eğer üzerine aroma ekleyerek demlerseniz, likidi kolayca elde edebilirsiniz.

NBase Tavsiye

Yeni başlayan birçok kişi tavsiyeler üzerinden hareket eder. Böylece en uygun cihaza kolaylıkla karar verilebilir. Ancak NBase tavsiye alınmamalı, bunun yerine sizler tarafından incelenmelidir. Zira her kullanıcının nikotin zevkleri ve içtiği sertlik farklıdır.

Bu nedenle bir kişinin çok güzel bulduğu bir ürün, size aynı tadı vermeyebilir. Yapmanız gereken oranları inceleyerek, kendinize göre karar vermedir. Sitemiz bu konuda size geniş bir katalog sunar ve her damak zevkine uygun ürünlerimiz vardır.

NBase Kullanıcı Yorumları

Kendi likidini karar veren kişiler en iyi NBase yorumlar gibi konulara büyük önem vermektedir. Her ne kadar firmalar hakkında kullanıcı görüşleri incelenebilecek olsa da, ürünler hakkında olanlar değerlendirmeye alınmamalıdır.

Zira bir kişi 9 gram nikotin, 70/30 VG-PG oranları olan bir NBase ürünü övebilir. Ancak siz bunları az veya yetersiz bulursanız, memnun kalmamanız olasıdır.

NBase Yararları Nelerdir?

NBase size evinizde likit yapmanıza imkân verir. Piyasadaki ürünler farklı oranlara sahip olduğu için, her kullanıcıya hitap eden NBase vardır. Tek yapmanız gereken tek tek inceleyerek, istediğiniz VG-PG-nikotin değerlerine sahip olanı sipariş vermedir. Sitemiz bu konuda size uygun fiyatlarla aradığınız çözüm önerilerini sunar.

NBase Zararları Nelerdir?

Her iki sigara türü karşılaştırıldığında, teknolojik olanların daha az zarara sahip olduğu bilinir. NBase zararları ise içerisinde bulunan nikotin oranına göre değişir. Eğer hiç olmayan ürün almışsanız minimum ölçüde zararı vardır.

Ancak nikotinin gramı arttıkça, sağlığınıza olan etkisi de yükselir.