Nbase

Her içim şekline ve her bütçeye uygun nbase çeşitlerini tek bir çatı altında topladık. Nbase alımlarınız için en doğru ve güvenilir tedarikçi Safir Kimya hizmetinizde.

Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Nbase Seçenekleri – En Uygun Fiyatlarla Nbase Satın Al

Safir kimya nbase seçenekleri uzun ARGE (Araştırma ve Geliştirme) süreçlerinin sonunda özel olarak oluşturulmuş ürünlerden oluşmaktadır.

Yüksek kalite bileşenler, pürüzsüz ve doyurucu kullanım sağlayan boğaz yakmayan nbase elde edilmesini sağlar. Bu yüzden, Safir Kimya’da nbaselerinin üretimlerinde sadece alanının en iyisi, birinci sınıf bileşenler ve üretim ekipmanları kullanılır.

Firmamız bünyesinde güncel olarak 4 farklı nbase (freebase) satılmaktadır. Baseler temel olarak aynı şekilde ve aynı kimyasal bileşenler hazırlanmalarına rağmen, ürünler arasındaki farklılıklar, kullanılan bileşen markalarının farklılığından (Farklı Kimyasal firmaları tarafından üretilmekte olmalarından) kaynaklanmaktadır.

nbase fiyat farklılığının temel nedeni de budur. Üretici firmaların her biri kendi ürünlerini, pazarlama stratejileri ve maliyetlerine uygun şekilde farklı fiyatlandırmaktadır. Bileşen fiyatları üst üste eklenerek kümülatif bir şekilde baselerin fiyatlarını oluşturur.

Kullanılan bileşenler aynı kimyasallar olmasına rağmen A firması tarafından üretilen bileşen ve B firması tarafından üretilen bileşen hem koku hem de tat olarak benzersiz özel birer deneyim sunar.

Dolayısıyla, her bir n base ayrı bir tat ve koku profiline sahiptir ve farklı zevklere, özel ihtiyaçlara hitap etmesi amacıyla uzun deneme ve çalışmaların ardından siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Her base profili birbirinden farklı olduğu için sizin için en uygun ürünü ve sertlik seviyesini belirlemek memnun kalacağınız karışımlar hazırlayabilmeniz adına kritik öneme sahiptir. Doğru seçilen nbase likit hazırlama sürecinin %90’nı tek başına oluşturur.

Not: Websitemizde satılmakta olan tüm base çeşitleri hem aromalar ile hem de tek başına kullanılabilir. Özellikle aroma ve şeker tatlarını sevmeyen kullanıcılar ve müşterilerimiz sek nbase tüketmektedir. Siz de bu tanıma uyuyorsanız, satın aldığınız ürünler ile karışım hazırlamadan önce sade bir şekilde tadım yapabilir ve hoşlanmanız halinde ilave bir aroma masrafı olmadan baseleri tek başına tüketmeye başlayabilirsiniz.

Satılmakta olan baselerin sertlik hissiyat seviyeleri en sert üründen, en hafife doğru sıralanmış bir şekilde aşağıdaki gibidir:

Neptün Gold (En sert ürün) > Sapphire > Neptün Platinium > 3M Merck (En hafif ürün)

Neptün Gold ucuz nbase olarak ideal bir fiyat/performans tercihiyken, 3M ise bileşen kalitesi açısından en pürüzsüz, en kaliteli ve yumuşak bileşenlerden oluşmaktadır.

Tüm base ürünlerimizde standart olarak sunduğumuz sertlik, hacim ve Bitkisel Gliserin (VG) / Propilen Glikol (PG) oranları, tam liste halinde aşağıdaki gibidir:

VG/PG Oranları:

 • %0 VG / %100 PG
 • %10 VG / %90 PG
 • %20 VG / %80 PG
 • %30 VG / %70 PG
 • %40 VG / %60 PG
 • %50 VG / %50 PG
 • %60 VG / %40 PG
 • %70 VG / %30 PG
 • %80 VG / %20 PG
 • %90 VG / %10 PG
 • %100 VG / %0 PG

Safir Kimya olarak tavsiye ettiğimiz VG/PG oranı standart olarak %80VG – %20PG şeklindedir. VG/PG seçimi yaparken aromaların da propilen glikol tabanlı oldukları ve eklendikleri karışıma doğrudan ilave PG etkisi yaptıkları unutulmamalıdır. Yüksek PG, yüksek şikayeti de beraberinde getiren bir durumdur.

Sertlik Seviyeleri:

 • 0 mg,
 • 3 mg,
 • 6 mg,
 • 9 mg,
 • 12 mg,
 • 15 mg,
 • 18 mg,
 • 24 mg,
 • 36 mg,
 • 48 mg,
 • 72 mg,
 • 100 mg

Base satın alımı yaparken seçeceğiniz nbase nikotin değeri zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre sizin tarafınızdan özel olarak belirlenmelidir. Genel olarak;

mtl için nbase alımlarında 9 mg, 12 mg, 15 mg, 18 mg ve 24 mg gibi değerler tercih edilmekteyken, dl kullanım için ise 0 mg, 3 mg, 6 mg gibi değerler seçilmektedir.

Not: Bu değerlere uymanız şart ya da zorunluluk değildir. 3-6 mg gibi değerlerle de mtl kullanım yapılması mümkündür. DL kullanım için ise tavsiye edebileceğimiz en yüksek değer 9 mg olacaktır. Bunun üstündeki sertlik değerlerinin DL için kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmemekteyiz.

9 MG DL kullanım, 6 mg’ın yeterli olmadığı, ekstrem şartlarda geçerli bir kullanım değeridir ve herkes tarafından kullanılamaz. Sektör ve kullanıcılar arasında kabul gören en yüksek güvenli DL kullanım değeri 6 mg’dır.

Not: Freebase ürünlerde 36 mg, 48 mg, 72 mg ya da 100 mg nbase kullanmak için uygun değerler değildir. Bu özel sertlik değerleri sadece profesyonel düzeydeki kullanıcılar için oran ayarlama ve seyreltme işlemleri için üretilmektedir.

Lütfen deneyimli bir kullanıcı değilseniz bu tarz yüksek mg değerlerinden satın almayınız. Yüksek mg değerleri ile çalışırken havalandırma sistemine sahip bir alana ve gözlerinizi, derinizi koruyacak özel kimyasal çalışma ekipmanlarına sahip olmanız gerekmektedir. Hatalı ya da yetersiz ekipman ile çalışmak sağlığınız açısından ciddi sorunlara yol açabilir. Bu tarz bir senaryoda en yakın sağlık kuruluşuna başvurmayı ihmal etmeyiniz.

Unutulmaması gereken en önemli nokta ise bu değerlerin tamamen genel geçer olarak belirtildiği ve size hitap etmeyebileceğidir. Bünyenize ve zevklerinize bağlı olarak tercih edebileceğiniz değerler değişkenlik gösterebilir.

Örneğin elimizdeki en sert kullanılabilir sertlik seviyesinin yani 24 mg’ın hafif olduğunu belirten ya da en hafif değer olan 3 mg’ın sert hissettirdiğini söyleyen müşterilerimiz olabilmektedir.

Bu konu oldukça öznel bir durumdur ve herkesin farklı bir fikri olabilir. Bir başkasının önereceği bilgiler size hiç uymayabilir ve sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden size hitap eden sertlik seviyesini belirlemenin en pratik ve kestirme yolu düşük bir miktar satın alarak deneme yapmanız olacaktır.

Örneğin elimizdeki en düşük hacim seçeneği olarak 100 ml nbase satın alarak deneyebilirsiniz. İlk etapta düşük miktarda satın almak ürünün size uymaması durumunda fazla masraf yapmanızın önüne geçecektir. Size hitap eden doğru baseyi bulduktan sonra 250 ml, 500 ml ya da 1 lt nbase gibi daha yüksek hacim seçeneklerinden satın alarak stok yapabilirsiniz.

(Not: Şu anda websitemiz üzerinden satışını yaptığımız en yüksek hacim nbase 1 litre olsa da toplu alım ihtiyaçlarınız için daha yüksek hacim seçeneklerinde özel fiyat avantajı da sağlamaktayız.)

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız DL için 3 mg, MTL nbase 9 mg ideal bir başlangıç noktası olacaktır.

VG/PG oran ve sertlik oranları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için base ürün sayfalarında yer alan “Hangi Oranı Seçmeliyim?” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu alanlarda base seçimini yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği detaylı bir rehber şeklinde uzmanlarımızca size özel olarak hazırlandı.

Hacim Seçenekleri:

Aktif satışı olan tüm base çeşitlerini 100 ml, 250 ml, 500 ml ve 1000 ml hacim seçeneklerinde satın alabilirsiniz.

Nbase Nerden Alınır

nbase satan siteler her geçen gün artmaya devam etmekte. Maalesef her alanda olduğu gibi kötü niyetli insanlar bu sektöre de gözlerini dikmiş durumdalar. Tüketiciler olarak, base alımlarımızda oldukça seçici ve dikkatli olmamız gerekiyor.

Piyasada merdiven altı firmalar tarafından yanıltıcı değer ve marka yazımı maliyet düşürme adına sıklıkla başvurulan yöntemlerin başında gelmektedir. Örneğin ürün etiketi üzerinde Merck yazmasına rağmen arka planda kullanılan kimyasal bambaşka bir firmanın ürünü ya da 18 mg olarak satılan bir ürün aslında gerçekte 12 mg gibi bir seviyede olabilir. Böyle bir durumu son kullanıcı olarak anlama şansınız ne yazık ki bulunmamaktadır.

Güvenilir nbase almak isteyen tüketiciler alışverişlerini güvenilirliğini ve şeffaflığını kanıtlamış kurumsal firmalardan yapmalılardır.

Safir Kimya olarak dürüstlüğü, şeffaflığı ve ahlaklı ticareti her şeyden önce tutuyoruz. Tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi, base bileşen alımlarımızda da ürünleri yetkili distribütör firmalardan resmi faturalı olarak en yüksek iskonto baremi ile satın alıyor satış süreçlerimizde düşük kar politikamızı sürdürüyoruz. Bu sayede base sektöründe de rakipsiz fiyatlarla buluşturuyoruz. Safir Kimya’da nbase fiyat en ucuz

Firmamızdan, hem havale/eft ile hem de kredi kartı ile nbase satın alabilirsiniz! Hemen alışverişe başlayın ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bileşenlerle hazırlanmış nbase kimya ürünlerimizi siz de deneyimleyin!