İndirim!

Merck Nbase (3M Premium)

67,203.132,60

-52%
 • VG Markası: Merck VG
 • PG Markası: Merck PG
 • N Markası: Merck
Hangi Oranı Seçmeliyim?
(199 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!

700 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Safir Kimya bünyesinde üretilen Merck nbase için hazırlanmış bilgi kılavuzu.

Merck Logo
Merck Nbase (3M Premium)

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Merck bileşenleriyle hazırlanmış nbasedir. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Safir Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Safir Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır.

Neden Merck?

1668 yılından beri Kimyasal sektöründe çeşitli kollarda faaliyet göstermekte olan Merck günümüze kadar sektördeki kalitesini korumayı başarmış, adeta sektör kalitesini başka bir seviyeye çekmiştir. 2020 yılında bünyesine bir başka kimyasal devi olan Sigma-Aldrich markasını katarak merck, kimyasal sektöründeki en güçlü ve en büyük firma haline gelmeyi başarmıştır. Ürünlerin nbaselerde kullanılması için sağlaması gereken bir kaç kriter bulunmaktadır. Bunlar en kaba haliyle aşağıdaki gibidir;

– Bileşenlerin saflık seviyesi mümkün olabildiği kadar yüksek olmalıdır.
– Bileşenler ağır metal ya da herhangi bir toksik malzeme içermemelidir, içerseler bile bu miktar insan sağlığı için kabul edilebilen ppm değerlerini aşmamalıdır.
– Ürünler temiz ve hijyenik bir şekilde saklanmalı, nakliye süreci boyunca fabrikadan çıktığı gibi mühürlü kalmalılardır.

Dünya’da ve Türkiye’de şuanda bu standartları en tutarlı şekile sağlayabilen, en profesyonel kimyasal üreticisi Mercktir. Bundan dolayı, Safir Kimya olarak nbase tercihlerinizde merck markasını tercih etmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Yukarıda anlatılanlara ek olarak Merck, diğer nbase markalarından içim olarakta ayrılmaktadır. Diğer baselerle kıyaslandığı taktirde Merck bileşenlerinin yüksek saflık oranlarından dolayı içimi diğer baselere kıyasla daha pürüzsüz ve daha doyurucu/toktur.

Uyarı: Piyasada yer alan bir çok üretici marka gerçek Merck nbase sattığını iddia etse de, maliyetinin yüksek olması ve temininin zor olmasından dolayı ürünlerini hazırlarken merck kullanıyoruz diyerek başka bileşenler kullanmaktadırlar. Bu konuda firma olarak oldukça net bir tavrımız bulunmaktadır. Safir Kimya, Türkiye’de gerçek merck base üretimi yapan, bir elin parmağını geçmeyecek sayıdaki firmaların öncüsü konumundadır. Karşılaştırma yaptığınız zaman ürünümüzün X firmasında satılan tırnak içerisinde “merck nbase” ile arasında bir farklılık olduğunu düşünüyorsanız, bu durum diğer firmanın üretimi ile alakalı bir durumdur.

Safir Kimya’da yapılan merck base üretimi her zaman aynı standartta olmuştur ve her zaman aynı standartta kalmaya devam edecektir.  Firmamız daha fazla para kazanabilmek için insanların sağlığını tehlikeye atabilecek ucuz numaralara asla başvurmamıştır ve gelecekte de başvurmayacaktır.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. Böyle bir arayışınız var ise, Merck Nbase sizin için doğru ürün olabilir. Mutlaka denemelisiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız düzensiz ve haber verilmeksizin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Not: Nbaselerimiz, en iyi sonucu her zaman Safir Kimya aromaları ile vermektedir. Bu sebepten dolayı nbaselerimizi özellikle Safir Kimya ürünleri ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aroma seçimleriniz için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ cuttwood boss reserve ] [ zıkkım calipter cow ]
[ five pawns castle long ] [ dinner lady lemon tart ] [ vampire vape heisenberg ] [ halo tribeca ]

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşaa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Merck Nbase | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Önemli Not: Bu yazıda sertlik değeri ile alakalı bir bilgilendirme yer almamaktadır. Sertlik değeri kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilen bir faktör olduğu için bu konuda herhangi bir yorum yapmamız mümkün değildir. Örneğin 6 mg sertlik değeri bir başkası için oldukça hafif gelebilirken, size çok ağır gelebilir. Hangi değeri almanız gerektiğini bilmiyorsanız, bir kaç farklı sertlik değerinden düşük miktarda satın alıp deneme yaparak, size hitap eden değeri bulabilirsiniz.

Ürün alımı yaparken, değerlerin piyasada yer alan diğer ürünler ile kıyaslanmaması gerekmektedir. Deneyimlediğiniz ürünler yanıltıcı değerler ile servis ediliyor olabilir, asitlik & pH düzenleyiciler, çeşitli efektörler ya da sertlik arttırıcı asitler içeriyor olabilir. Bu tarz bir durumu kullanım esnasında fark etmeniz mümkün değildir. Safir Kimya, ne aromalarına ne de nbaselerine herhangi üçüncü parti bir kimyasal ilavesi ya da seyreltme işlemi yapmamaktadır. Bu yüzden deneyiminiz diğer ürünlere kıyasla farklılık gösterebilir. Yüklü miktarda satın alım yapmadan önce, ürünleri düşük hacim oranlarıyla satın alarak deneme yapmanız en sağlıklı sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.


Freebase Nbase Sertlik Tablosu:

Freebase Mg Değeri Kullanım Tipi Sertlik Koku Oranı
0 MG DL - -
2 MG DL Çok Düşük Çok Düşük
3 MG DL Çok Düşük Çok Düşük
4 MG DL Çok Düşük Çok Düşük
5 MG DL Çok Düşük Çok Düşük
6 MG DL Düşük Düşük
9 MG MTL Orta Orta
12 MG MTL Orta-Yüksek Orta-Yüksek
15 MG MTL Yüksek Yüksek
18 MG MTL Yüksek-Çok Yüksek Yüksek-Çok Yüksek
24 MG MTL Çok Yüksek Çok Yüksek
36 MG ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz
48 MG ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz
100 MG ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz ❌ Kullanılamaz

Freebase ürünler için kullanmaya uygun, üst sınır değeri 24 MG'dir. (Bu, en sert ve en ağır değerdir.) 36, 48 ve 100 MG sertlik değerleri, doğrudan kullanmak için uygun değildir. Bu özel değerler, seyreltme ve sertlik ayarlama işlemlerini kendi yapmak isteyen tecrübeli kullanıcılar için üretilmektedir. Belirtilen koku seviyeleri sertliği sağlayan kimyasaldan gelmektedir. Bahsi geçen kimyasal, kendisine has keskin bir kokuya sahiptir ve sertlik derecesi (miktarı) arttıkça hissedilebilir koku seviyesi de beraberinde yükselmektedir. Koku oranı, yüksek kalite ve yüksek saflıktaki bileşenlerde daha az miktardadır. Bu koku, kullanım esnasında ya da karışım hazırlandığında hissedilmemektedir.

 

Websitemizde, nbaseler için şuanda satın alabileceğiniz 7 farklı VG/PG oranı bulunmaktadır. Aşağıdaki kılavuz bilgiler, VG/PG oran seçimlerinizi kolaylaştıracaktır.

VG/PG oranı seçerken bilinmesi gereken en önemli nokta propilen glikol'ün karışımlarda ve nbaselerde nasıl bir etki yarattığıdır:

1- Propilen glikol karışımların akışkanlığını arttırmaktadır. (Viskozite düşürücüdür.)
2- Baselerdeki propilen glikol miktarı arttıkça, basenin sertliği ve yakıcı etkisi yükselmektedir.
3- Propilen glikol miktarı arttıkça aroma hissiyatı ve alkol kokusu/tadı artmaktadır.
4- Propilen glikol alerji ve hassasiyet yapmaya uygun bir kimyasaldır. Çoğu kişinin propilen glikole hassasiyeti bulunmaktadır.


Önemli Not: Propilen glikol için tavsiye edilen en yüksek kullanım oranı %50'dir. Aromalar PG tabanlıdır ve karışımlara ilave PG olarak eklenmektedir. (Basitçe ifade etmek gerekirse, %20 aroma kullanımı, karışıma ilave %20 PG olarak yansımaktadır.) Nbase seçimlerinizde bunu göz önüne almalısınız. Safir Kimya, PG oranının %50 üzerine çıkarıldığı durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir.

Örneğin: %60VG - %40 PG bir baseyi, %20 aroma ile ya da %50VG - %50PG bir baseyi %10-%20 aroma ile kullanmak istiyorsanız, sorumluluk tarafınıza aittir. Bu değerler oldukça nadir ve istisna değerlerdir ve tüm kullanıcılara hitap etmemektedir. Bu yüzden sadece tecrübeli kullanıcılar tarafından tercih edilmelidir. Bilginize arz ederiz.


İlk defa alım yapıyorsanız ve ne alacağınız konusunda net bir bilginiz bulunmuyorsa yüksek vg oranlı base seçeneklerine yönelmeniz olabilecek en doğru karardır. Seçeneklerin arasında yer alan yüksek vg oranlı karışımlar %100 VG, %90VG - 10PG ve %80VG - %20 PG gibi oranlar alabileceğiniz en iyi ve risksiz seçeneklerdir. Bu seçenekler, kullanıcı pörtföyünün %95'ine hitap etmektedir. Safir Kimya olarak, kullanıcılarımıza en yüksek %80VG - %20 PG oranlarını tavsiye etmekteyiz.%80VG - %20PG'lik bir baz malzeme, üzerine %20 aroma eklendiği zaman %60 VG - %40PG oranlarına yükselecektir. Bu da hemen hemen her türlü ekipman ve kullanım amacı için fazlasıyla yeterlidir. (Üst sınıra yakın bir değer olduğunu unutmayınız.) Yakıcılığın/sertliğin daha az olmasını istediğiniz durumlarda %100VG ya da %90VG - %10 PG gibi oranlara yönelebilirsiniz.


VG/PG Oran-Etki Tablosu:

VG/PG Oranı Akışkanlık Seviyesi Sertlik/Yakıcılık Aroma Hissiyatı Aroma ile kullanılabilir mi?
%100 VG Çok Düşük Çok Düşük Çok Düşük Evet
%90 VG - %10 PG Düşük Düşük Düşük Evet
%80 VG - %20 PG Orta Orta Orta Evet
%70 VG - %30 PG Orta-Yüksek Orta-Yüksek Orta-Yüksek Maksimum %20
%60 VG - %40 PG Yüksek Yüksek Yüksek Maksimum %10
%50 VG - %50 PG Çok Yüksek Çok Yüksek Çok Yüksek Aroma ile kullanılamaz.
%100 PG Çok Yüksek Çok Yüksek Seyreltme işlemleri içindir. Seyreltme işlemleri içindir.

Merck Nbase (3M Premium) için 199 değerlendirme

 1. Avatar of Burak

  Burak

  Yıllar önce tr de tanınmış başka bir firmanın altın serisini almıştım. Yeniden başladım. Bu Nbase 1/1 aynı kalite ve sertliği veriyor. Mükemmel bir kalite ile karşılaştım. Şiddetle tavsiye ederim.

 2. Avatar of yellow2579

  yellow2579

  inanılmaz mutluyum sebebi safir kimyadan önce başka bir yerden nbase ve salt nbase aldım bildiğiniz leş koku yapacak bir şey yok dedim çöpe bugün nabeselerim geldi karışım yapmadan içeyim dedim harika inanılmaz ötesi bir şey sıfır koku sıfır tat bu şekilde bile müthiş inşallah bozmadan bu çizginizde devam edersiniz benimle birlikte üç müşteri daha kazandınız teşekkürler. Ayrıca bir tane aroma alamamıştım gönderdiğiniz hediye aroma içinde tşkler.

 3. Avatar of Dogukan Cifteci

  Dogukan Cifteci

  Güzel paketlenme ve hızlı kargo için teşekkürler gayet güzel 70/30 6mg aldım devamlı burdan alırım artık

 4. Avatar of Murathan Atalay

  Murathan Atalay

  sipariş tarihi 20.03.2023 13.00 – teslim tarihi 21.03.2023 24 saat geçmeden teslimat görünüyor. bugün teslim edilecek. bakalım içinden yine ne hediyeler çıkacak. bu adamlar işini ciddi anlamda güzel yapıyor.

 5. Avatar of Önder Yazıcı

  Önder Yazıcı

  Buradaki yorumlara bakarak aldım iyiki de almışım gerçekten işlerini çok düzgün yapıyorlar herkese tavsiye ederim gönderdikleri hediyeden dolayı da ayrıca teşekkür ederim

 6. Avatar of Murathan Atalay

  Murathan Atalay

  full merck kokusuz yüzde 99.98 saf. daha ne olsun.
  20.03 tarihinde sipariş verildi. 21.03 tarihinde elime ulaştı. paketleme özenli. ürün kaliteli.

 7. Avatar of Bulut Sökmen

  Bulut Sökmen

  Müşteri hizmetlerinin yönlendirmesi ile 80-20 oranında aldım. %10-15 oranında aroma ile karıştırdım. Mükemmel oldu. Kendi aldığım değil de yanında hediye verilen aromayı daha çok sevdim. Gerçekten güzel bir nbase.

 8. Avatar of Cem

  Cem

  50/50 12mg sek olarak tüketiyorum. Tavsiye ederim.

 9. Avatar of Ömer Okan Aksoy

  Ömer Okan Aksoy

  Sayfayı İnternette dolaşırken buldum. Yorumların inceledikten sonra bile şüphelerim vardı. Ancak sipariş elime ulaşıp da deneme fırsatı bulunca anladım ki yapılan iltifatlar bile az olmuş.
  Bugüne kadar kullandığım hiç bir şeye benzemiyor. Yoğunluk sertlik mükemmel olmuş. Nbase tek başına bile tüketilebilir. 0 koku, 0 tat boğaz vurumu mükemmel.
  Elinize sağlık Safir Kimya.
  Şimdi birde aromaları merak ediyorum. Hemen sipariş vereceğim.

 10. Avatar of Cuma KILINÇ

  Cuma KILINÇ

  Safir kimya,dan uzun süredir ürün alıyorum, hem esnaflıkları hem ürünleri çok iyi, genel olarak memnunum, sadece bu son siparişimde genelde gönderdikleri dolum için olan aparatlar gönderilmemiş 🙂

 11. Avatar of Tmr07

  Tmr07

  Her seferinde beğenerek aldığım nbase😊alın aldırın💯💯💯

 12. Avatar of Süleyman kapukaya

  Süleyman kapukaya

  Safir kimya bu işin ehli NOKTA

 13. Avatar of Ömer Okan Aksoy

  Ömer Okan Aksoy

  Tek kelime ile mükemmel. Sıfır koku, sıfır tad tek başına bile kullanılabilir.
  Hediye aroma için ayrıca teşekkürler.

 14. Avatar of atomistx

  atomistx

  Safir Kimyaya öncelikle çok teşekkür ederim. whatsapp destek hatlarından yardımcı oldukları ve dün sipariş verdiğim ürünlerin özenli paketleri ile bugün elime geçmesini sağladıkları için. İnsanı gerçekten özel hissettiriyorlar. Kendilerinin de ifade ettiği gibi biz kullanıcıların gerek ürünlerin oranı olsun, gerek n*** oranı olsun anlamamız gerçekten zor, bize karşı firmaya güvenmekten başka çare kalmıyor. İlk defa alışveriş yaptım ve buradaki yorumların etkisi çok oldu. Ben bir MTL kullanıcısı olarak sek tüketim yapacağım için 100’er gramlık 60/40 9 ve 12mg, 70/30 9 ve 12mg. olmak üzere aldım, denedikten sonra kararımı verip ona göre siparişlerime devam edeceğim. İlginiz, hızınız ve hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim.

 15. Avatar of seweral

  seweral

  Siparişten tam 24 saat sonra elime geçti gerçekten çok hızlı ve hediye için ayrıca teşekkür ediyorum.

 16. Avatar of Mustafa yıldız

  Mustafa yıldız

  Sek Nbase kullanıyorum, önce 70vg 30pg 9mg sertlikle denedim koku 10 üzerinden 1, kullanımı yag gibi kayıyor ama vurumuda yok değil, fakat mg az geldi fazla tüketmemek için 12 mg istedim ve pg allerjim oldugunu anlayıp %100 vg sipariş ettim, koku 10 üzerinden 2 (n* kaynaklı) pg hakikaten etkiliyor kullanım kalitesini ve vurumunu onu anladım %100 vg beslemede falan sıkıntı yaratmadı pg olmadıgındanda sivilce problemim sanki geçiyor ama hala fazla tüketiyorum galiba 18 mg alıp 12 mg ile karıstırıp 15mg elde edip onu deneyeceğim. Velhasıl 3m sek nbase çok hosuma gitti sertliği de ayarlarsam ömürlük olabilir benim için

 17. Avatar of Sedat Yusuf Yuceler

  Sedat Yusuf Yuceler

  Ürün hakkında: Sade tüketmeye elverişli ,kokusuz, tatsız, gayet güzel ve doyurucu tüketimi var.
  Firma hakkında: İlgili ve hızlılar. Bayram sonrası malzemesiz kalmamak için acil çıkartırmısınız diye not bıraktım. Sabahına kargoya verilen sipariş salı sabah elimdeydi.
  Teşekkürler Safir Kimya.

 18. Avatar of Fuat Parlak

  Fuat Parlak

  Çok güzel kokusuz aromayı iyi tutuyor

 19. Avatar of recepcoskun1171

  recepcoskun1171

  12.05.2023 te Mersin’den sipariş verdim bir sonra ki gün evime teslim edildi bu ne hız böyle şaşırtınız beni, akşamında hemen karışımları yaptım ve demleme için beklemeye aldım sabırsızlıkla 3 haftanın geçmesini bekliyorum. Ayrıca hediye içinde teşekkür ederim. Sipariş vermek isteyen arkadaşlar için kesinlikle tavsiye ederim ürünlerim eksiksiz ve fazlasıyla geldi.

 20. Avatar of Mustafa yıldız

  Mustafa yıldız

  12 mg sek mtl icin bicilmis kaftan koku tat yok ve doyumu harika, 15 mg aldim biraz sert geldi birazda hafif kokusu var, 12lik alin deneyin pisman olmazsiniz

 21. Avatar of GEVREK

  GEVREK

  Merhaba. Sizlerle tanışmamız yeni. Sipariş verdiğim günün 1. gününde ürünleri hızlı bir şekilde elime geçmesini sağladığınız için teşekkür ederim. Bu firmaya ve firma yetkililerine güvenimi arttırdı. Alınan ürünleri hijyen kurallarına ve verilen ürünlerin doğruluğunda gösterdiğiniz hassasiyet takdire şayan. Ayrıca sipariş etmediğim ve tarafınızdan gönderilen hediye ürününüz için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 22. Avatar of ferhat yondemli

  ferhat yondemli

  Salt mıdır yoksa normal nbase midir bu ürün?

  • Avatar of Safir Kimya Destek

   Safir Kimya Destek

   Merhabalar,

   Freebase (Normal) üründür. Bilginize arz eder, keyifli alışverişler dileriz.

 23. Avatar of Haşim Çelik

  Haşim Çelik

  Nbase ve diy kit aroma aldımmYaptığım denemelerde 100 lük diy kitlerde 70/30+aroma çok akışkan oluyor havalarında ısınmasını göze alırsak 80/20 de daha iyi sonuç aldım.hatta 90/10 + aroma bile olabilir karışımın akışkan olması aromanında tadını cıvıklaştırıyor. Benim için 15-18 mg. ideal. Yanlış oranlarla yapılan karışımlar maalesef sizi tatmin etmeyecektir.

 24. Avatar of HÜSEYİN ŞENGÜL

  HÜSEYİN ŞENGÜL

  daha önce başka marka nbase ler kullandım, bu firmayı arkadaşım önerdi hemen denemek istedim ve çok memnun kaldım hediye aroma için de teşekkür ederim hemen demledim heyecanla bekliyorum.

 25. Avatar of Mücahit Kubilay Çetindağ

  Mücahit Kubilay Çetindağ

  Ürünlerinizin hepsi çok güzel ve kaliteli hediyelerimiz için teşekkür ederim

 26. Avatar of demirhanunlu

  demirhanunlu

  Safir kimya gerçekten ilgili, temiz, titiz, müşteri memnuniyetine önem veren bir yer. Artık tek adresim burası.

 27. Avatar of HASAN GÜYSÜ

  HASAN GÜYSÜ

  Merhabalar öncelikle hızlı kargo için teşekkürler, DL için Merck 80-20 6 mg, 80-20 9 mg ve 90-10 6 mg nbase aldım, Merck kesinlikle çok iyi saf olarak bile tüketilebilir, içindeki sertlik miktarıda ne deniyorsa o gayet başarılı. Safir Kimya’ya teşekkürler.

 28. Avatar of bekir5858

  bekir5858

  İlk defa sipariş verdim ve bundan sonra önceliğim safir kimya ürünler hediyeler gönderme süresi on numara

 29. Avatar of mert çıtak

  mert çıtak

  Siparişlerim sağlam bir şekilde elime ulaştı..hediyeniz için çok teşekkür ederim..tek adresim safir kimya

 30. Avatar of korkmaz242

  korkmaz242

  Ürünler elime ulaştı açıkçası bu kadar hızlı geleceğini tahmin etmiyordum.hizmet mükemmel. Demledikten sonra tekrar yazarim.tesekkurler safir kimya😎

 31. Avatar of Ahmet

  Ahmet

  Yaklasik olarak 6-7 aydir farkli seferlerde almaktayim ve mukemmel bir nbase. Pürüzsüz,nefis bir karisim.Bence tereddutsuz almalisiniz

 32. Avatar of Goksel ormanci

  Goksel ormanci

  Mükemmel bir nbase çok keyifli kesinlikle tavsiye ederim 10 numara beş yıldız

 33. Avatar of Serkan Kurtuluş

  Serkan Kurtuluş

  İlk defa alışveriş yaptım ve gerçekten işlerini severek yapan bir firma. Paketleme hız mükemmel. Nbase ve aldığım mix aromalar harika. Gönderdiğiniz hediye için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim içiniz rahat olsun.

 34. Avatar of ismail simsek

  ismail simsek

  Safir kimya dan iki sefer alış veriş yaptım hem Nbase hemde mix aromalaran aldım. Aromaları ve nbase leri gerçekten çok güzel (premium 3d merck) çok kaliteli ve çok hızlı gönderim sağlıyorlar iki sparişimde yanında hediye aroma göndermeyi ihmal etmiyorlar teşşekkür ederim Safir Kimya….
  1. Nbasem 70/30-6mg şeklinde Dl için aldım benim için ağır gelmişti.
  2. Nbasem 80/20-3mg olarak aldım daha yeni demlediğim için yorum yapamıyorum.

  ilk demlemeler çok güzel bana sertlik fazla geldiği için base değiştirdim.Ben biraz keyfi kullanıcıyım bu yüzden ikinci siparişimde pg ve mg oranları düşürdüm.

 35. Avatar of KORAY YALDIZ

  KORAY YALDIZ

  Bundan sonraki tek alışveriş adresim burası, daha önce satın aldığım yer ile kıyaslayınca ürünler gerçekten kaliteli ve gerek paketleme/kargolama gerekse ürün tatmini açısından çok memnunum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

 36. Avatar of Aki

  Aki

  Ürünü severek kullanıyorum.
  Ayrıca kargo gayet hızlı.
  Teşekkürler.

 37. Avatar of mtek

  mtek

  Her sene nbase’i buradan alıyorum ve çok memnunum. Öncelikle emeği geçen herkese teşekkürler. Hızlı kargonun ve paketleme izde de çok memnunum. Her şiparişimde hediye aromada koyuyorsunuz. Tekrar teşekkürler.

 38. Avatar of Hakan Macit

  Hakan Macit

  Bu değerlendirmeyi yazmayı zorunlu hissettim. Gerçekten çok iyi çalışıyorsunuz. Hızlı kargo ve nbase in yanında gönderdiğiniz hayat kurtarıcı malzemeler için çok teşekkür ederim. Hediye aromanız için de ayrıca teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum, eğer bir şekilde burayı bulduysanız doğru yerdesiniz.

 39. Avatar of Şakir navruz

  Şakir navruz

  Benim bir sorum olacak 80/20 n base satın aldım 100 ml diyelim yani içinden 20 ml n base yi çıkarıp 80 ml n base 20 ml de aromamı koymam gerekiyor bu şekilde yapınca benim aroma oranım yüzde 20 mi olmuş olacak 15 koyarsam aromayı ne olur 80/20 n base seçtiğim de

  • Avatar of Safir Kimya Destek

   Safir Kimya Destek

   Merhabalar,

   100 ml %20 aroma oranına sahip bir karışım elde etmek için 80 ml nbase, 20 ml aroma ile karıştırmanız gerekmekte Şakir Bey. Yani hazırladığınız karışımın %20’lik kısmının aroma, kalan kısmının ise nbase olması gerekiyor. Doğrudan 100 ml üzerine 20 ml aroma eklediğiniz taktirde ise 120 ml %16.6 aroma oranına sahip bir karışım elde etmiş olursunuz.

   100 ml %80VG / %20PG oranlı bir base, %20 aroma ile karıştırıldığı taktirde karışımın finaldeki VG/PG oranı ise %64VG – %36 PG olmaktadır. (80 ml’nin %20’si 16 ml PG’ye denk gelmektedir. 20 ml aroma eklediğiniz zaman aromalar da PG tabanlı oldukları için toplamda 16+20=36 ML PG olmaktadır. 100 ml bir karışımın 36 ML’si PG, kalan 100-36=64 ML’lik kısmı ise VG olmaktadır.)

   Yaklaşık olarak, düz ve kolay bir hesap olması adına %60-%40 gibi düşünmenizde bir sakınca yoktur. Bilginize arz eder, keyifli alışverişler dileriz.

 40. Avatar of ovuncz

  ovuncz

  Ürün elime ulaşır ulaşmaz denedim. 60/40 6mg ile vurum tam istediğim gibi. DIY kit ile yine buradan aldığım mix aromaları demlemeye bıraktım. 2 hafta sonra aroma performansını da yazarım.
  5 üzerinden 5 yıldız.

 41. Avatar of blackhawk16

  blackhawk16

  Güvenilir şirket hızlı kargo paketleme çok güzel ayrıca siparişimin yanına koyduğunuz küçük hediyeler icinde teşekkürler güvenle alabilirsiniz

 42. Avatar of Yusuf

  Yusuf

  Son derece kaliteli guvenilir ve uygun fiyatlı alışveriş yapacağınız bir firma. Ancak wp den de yazdım sertlik oranlarında 0.7 ve 0.8 seçeneği de olmalı. Bana 0.6 az 0.9 oran çok geliyor firma çalışanları veya sahibi bunu değerlendirmeli.

 43. Avatar of Cenk Ergen

  Cenk Ergen

  Hızlı kargo, kaliteli nbase. İçimi çok keyifli. Teşekkürler

 44. Avatar of ibrahimduygulu

  ibrahimduygulu

  Arkadaşlar valla billa pişman olmazsınız mükemmel bi nbase. Ve satıcıya sesleniyorum lütfen biz böyle güzel yorumlarimizi yapiyoz diye fiyatları yükseltmeyin hatta daha ulaşılır ucuzluğa getirirseniz daha çok seviniriz 😅

 45. Avatar of cem GEZGIN

  cem GEZGIN

  Ürünler elime ulaştı koku hiç yok 3m kalitesi.hediyeniz için teşekkür ederim

 46. Avatar of Burak Baştaş

  Burak Baştaş

  Her zaman alışveriş yaptığımız yer ve ürün. Öğrencilik yıllarımda 3X Merck almak hayaldi bütçemizi çok aşıyordu. Şimdi çok şükür işimiz gücümüz yerinde alabiliyoruz fakat eskiden merck diğerlerine göre çok çok pahalıydı ve bulmak da çok zordu. Arz düşük talep de yüksek olunca satıcılar fahiş fiyatlar istiyorlardı merck ürünleri için. Piyasaya göre inanılmaz uygun fiyatlardan satıyor Safir Kimya, şimdiki kullanıcılar bizden daha şanslı bu konuda. Ellerinize sağlık 😉

 47. Avatar of Burak Rey

  Burak Rey

  Harika bir urun , gercekden kaliteli nbase sifir koku , hersey icin tesekkurler safir kimya

 48. Avatar of impaladeniz

  impaladeniz

  Sek olarakta aromalarla da denedim çok beğendim. Asıl beğendiğim işlerini titizlikle yapmaları, pazar günü olmasına rağmen sorularıma cevap vermeleri, hediyeleri, hızları hangi birini söylemek lazım bilmiyorum. Yarın 2.siparişimi geçeceğim. Bundan sonra tek adresim burası ki geç bile kalmışım. Herşey için teşekkürler iyi ki varsınız.

 49. Avatar of zeynelg

  zeynelg

  kargo 1 gunde elime ulasti, hersey istedigim gibiydi hediye gonderilen diy icin cok tesekkur ediyorum, urunler kaliteli guzel.
  simdiye kadar neden burayi kesfetmedim baya uzuldum, hem fiyat hem kalite olarak cok memnun kaldim.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir