İndirim!

Merck Nbase (3M Premium)

46,562.148,96

-52%
 • VG Markası: Merck VG
 • PG Markası: Merck PG
 • N Markası: Merck
(64 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
Temizle

300 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Safir Kimya bünyesinde üretilen Merck nbase için hazırlanmış bilgi kılavuzu.

Merck Logo
Merck Nbase (3M Premium)

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Merck bileşenleriyle hazırlanmış nbasedir. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Safir Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Safir Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır.

Neden Merck?

1668 yılından beri Kimyasal sektöründe çeşitli kollarda faaliyet göstermekte olan Merck günümüze kadar sektördeki kalitesini korumayı başarmış, adeta sektör kalitesini başka bir seviyeye çekmiştir. 2020 yılında bünyesine bir başka kimyasal devi olan Sigma-Aldrich markasını katarak merck, kimyasal sektöründeki en güçlü ve en büyük firma haline gelmeyi başarmıştır. Ürünlerin nbaselerde kullanılması için sağlaması gereken bir kaç kriter bulunmaktadır. Bunlar en kaba haliyle aşağıdaki gibidir;

– Bileşenlerin saflık seviyesi mümkün olabildiği kadar yüksek olmalıdır.
– Bileşenler ağır metal ya da herhangi bir toksik malzeme içermemelidir, içerseler bile bu miktar insan sağlığı için kabul edilebilen ppm değerlerini aşmamalıdır.
– Ürünler temiz ve hijyenik bir şekilde saklanmalı, nakliye süreci boyunca fabrikadan çıktığı gibi mühürlü kalmalılardır.

Dünya’da ve Türkiye’de şuanda bu standartları en tutarlı şekile sağlayabilen, en profesyonel kimyasal üreticisi Mercktir. Bundan dolayı, Safir Kimya olarak nbase tercihlerinizde merck markasını tercih etmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Yukarıda anlatılanlara ek olarak Merck, diğer nbase markalarından içim olarakta ayrılmaktadır. Diğer baselerle kıyaslandığı taktirde Merck bileşenlerinin yüksek saflık oranlarından dolayı içimi diğer baselere kıyasla daha pürüzsüz ve daha doyurucu/toktur.

Uyarı: Piyasada yer alan bir çok üretici marka gerçek Merck nbase sattığını iddia etse de, maliyetinin yüksek olması ve temininin zor olmasından dolayı ürünlerini hazırlarken merck kullanıyoruz diyerek başka bileşenler kullanmaktadırlar. Bu konuda firma olarak oldukça net bir tavrımız bulunmaktadır. Safir Kimya, Türkiye’de gerçek merck base üretimi yapan, bir elin parmağını geçmeyecek sayıdaki firmaların öncüsü konumundadır. Karşılaştırma yaptığınız zaman ürünümüzün X firmasında satılan tırnak içerisinde “merck nbase” ile arasında bir farklılık olduğunu düşünüyorsanız, bu durum diğer firmanın üretimi ile alakalı bir durumdur.

Safir Kimya’da yapılan merck base üretimi her zaman aynı standartta olmuştur ve her zaman aynı standartta kalmaya devam edecektir.  Firmamız daha fazla para kazanabilmek için insanların sağlığını tehlikeye atabilecek ucuz numaralara asla başvurmamıştır ve gelecekte de başvurmayacaktır.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. Böyle bir arayışınız var ise, Merck Nbase sizin için doğru ürün olabilir. Mutlaka denemelisiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız düzensiz ve haber verilmeksizin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Not: Nbaselerimiz, en iyi sonucu her zaman Safir Kimya aromaları ile vermektedir. Bu sebepten dolayı nbaselerimizi özellikle Safir Kimya ürünleri ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aroma seçimleriniz için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ cuttwood boss reserve ] [ zıkkım calipter cow ]
[ five pawns castle long ] [ dinner lady lemon tart ] [ vampire vape heisenberg ] [ halo tribeca ]

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşaa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Merck Nbase | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Merck Nbase (3M Premium) için 64 değerlendirme

 1. Avatar of İsmail KARAHAN

  İsmail KARAHAN

  Arkadaşlar kesinlikle malının arkasında duran bir firma.
  Bütün siparişlerimi safir kimyadan alıyorum neden mi?:
  Hiç sıkıntı yaşamamıştım birgün yine siparişlerim geldi ve demledim fakat tadında sıkıntı vardı , bunu direk safir kimyaya ilettim, bir kaç soru sordular ve incelemeye aldılar. Ve sorun çözüldü, ne mi oldu?: bütün siparişlerimi hemen tekrar kargo yapıp gönderdiler. (Eldiven ve şişelere kadar). Kendilerine minnetarım , sizin gibi hala dürüst satıcılar olduğu için çok mutluyum .. Allah hayırlı bol kazançlar nasip etsin. .. 🥰🥰🥰🥰🥰

 2. Avatar of snrozkn

  snrozkn

  Yaklaşık 3-4 kere toplu ürün aldım buradan inanılmaz memnunum. Kargo hızları, özellikle kargo paketlemeleri, hediye göndermeleri vs. çok iyi.. Kesinlikle tavsiye ederim.

 3. Avatar of Tansel Yılmazer

  Tansel Yılmazer

  Kargo bugün elime ulaştı hediyeleriniz için teşekkür ederim daha demlenmeden aromolar enfes kokuyor Kalite

 4. Avatar of Maru

  Maru

  Ürün kalitesi ortada ve mükemmel ilgili bir tutum. Bu kadar titizliği birde hediye ürünle taçlandırmışlar. Gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz

 5. Avatar of Cennker82

  Cennker82

  Paketleme çok özenli..Kargo hızlı..50/50 nbase söyledim aroma kullanmıyorum..Çok soft güzel bir içimi var..Bundan sonra safir kimyadan başka yerden nbase almam..

 6. Avatar of serkany

  serkany

  İlk siparişimdi ve sorunsuz gerçekleşti. Aynı gün kargo ertesi gün ürün teslim edildi. Paketleme güzel, hediye için ayrıca teşekkür ederim. Daha önce farklı bir firmadan alıyordum tavsiye üzerine buradan aldım. Ürünü henüz kullanma fırsatım olmadı fakat diğer firmaya göre fiyat oldukça avantajlı. Memnun kalırsam artık buradan alacağım.

 7. Avatar of ORKUN YILDIZ

  ORKUN YILDIZ

  Çok iyi bir Nbase tavsiye ederim. Süper hızlı ve kaliteli hizmet için teşekkürler.

 8. Avatar of volkan1

  volkan1

  Nbase alıyorsunuz, aldığınıza yetecek kadar aroma ama bir açıyorsunuz hediye bir aroma daha <3
  ürünlerinin arkasındalar.
  en ufak prüzde tekrar kargolama yapılıyor.
  Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

 9. Avatar of Goksn41

  Goksn41

  Yıllardır alış veriş yaptığım firma, hem mütevazı hem kaliteli ürünler. Teşekkürler.

 10. Avatar of Mehmet E.

  Mehmet E.

  500 ml 80/20 9mg sipariş verdim. Hediyeleriyle beraber 1 gün sonra elime geçti. Henüz denemedim. Deneyince tekrar yazacağım. Teşekkürler.

 11. Avatar of ByScarface

  ByScarface

  Harika nbase için teşekkürler. Yanında gelen hediyeler için de sağolun

 12. Avatar of Kerim Akbuğday

  Kerim Akbuğday

  Ürün harika süper tat nbase içimi dahi çok güzel , hediyeler için teşekkürler

 13. Avatar of Kerim Akbuğday

  Kerim Akbuğday

  Ürün çok iyi , hediyeler için teşekkürler

 14. Avatar of eerkilinc

  eerkilinc

  Harika firma. Nedense uzun zaman başka firmalardan sipariş verdim ve maalesef bu kaliteyi kaçırdım. Firmaya ve çalışnlarına çok çok teşekkürler.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.