İndirim!

Merck Nbase (3M Premium)

53,762.506,08

-52%
 • VG Markası: Merck VG
 • PG Markası: Merck PG
 • N Markası: Merck
(141 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!

500 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Safir Kimya bünyesinde üretilen Merck nbase için hazırlanmış bilgi kılavuzu.

Merck Logo
Merck Nbase (3M Premium)

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Merck bileşenleriyle hazırlanmış nbasedir. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Safir Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Safir Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır.

Neden Merck?

1668 yılından beri Kimyasal sektöründe çeşitli kollarda faaliyet göstermekte olan Merck günümüze kadar sektördeki kalitesini korumayı başarmış, adeta sektör kalitesini başka bir seviyeye çekmiştir. 2020 yılında bünyesine bir başka kimyasal devi olan Sigma-Aldrich markasını katarak merck, kimyasal sektöründeki en güçlü ve en büyük firma haline gelmeyi başarmıştır. Ürünlerin nbaselerde kullanılması için sağlaması gereken bir kaç kriter bulunmaktadır. Bunlar en kaba haliyle aşağıdaki gibidir;

– Bileşenlerin saflık seviyesi mümkün olabildiği kadar yüksek olmalıdır.
– Bileşenler ağır metal ya da herhangi bir toksik malzeme içermemelidir, içerseler bile bu miktar insan sağlığı için kabul edilebilen ppm değerlerini aşmamalıdır.
– Ürünler temiz ve hijyenik bir şekilde saklanmalı, nakliye süreci boyunca fabrikadan çıktığı gibi mühürlü kalmalılardır.

Dünya’da ve Türkiye’de şuanda bu standartları en tutarlı şekile sağlayabilen, en profesyonel kimyasal üreticisi Mercktir. Bundan dolayı, Safir Kimya olarak nbase tercihlerinizde merck markasını tercih etmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Yukarıda anlatılanlara ek olarak Merck, diğer nbase markalarından içim olarakta ayrılmaktadır. Diğer baselerle kıyaslandığı taktirde Merck bileşenlerinin yüksek saflık oranlarından dolayı içimi diğer baselere kıyasla daha pürüzsüz ve daha doyurucu/toktur.

Uyarı: Piyasada yer alan bir çok üretici marka gerçek Merck nbase sattığını iddia etse de, maliyetinin yüksek olması ve temininin zor olmasından dolayı ürünlerini hazırlarken merck kullanıyoruz diyerek başka bileşenler kullanmaktadırlar. Bu konuda firma olarak oldukça net bir tavrımız bulunmaktadır. Safir Kimya, Türkiye’de gerçek merck base üretimi yapan, bir elin parmağını geçmeyecek sayıdaki firmaların öncüsü konumundadır. Karşılaştırma yaptığınız zaman ürünümüzün X firmasında satılan tırnak içerisinde “merck nbase” ile arasında bir farklılık olduğunu düşünüyorsanız, bu durum diğer firmanın üretimi ile alakalı bir durumdur.

Safir Kimya’da yapılan merck base üretimi her zaman aynı standartta olmuştur ve her zaman aynı standartta kalmaya devam edecektir.  Firmamız daha fazla para kazanabilmek için insanların sağlığını tehlikeye atabilecek ucuz numaralara asla başvurmamıştır ve gelecekte de başvurmayacaktır.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. Böyle bir arayışınız var ise, Merck Nbase sizin için doğru ürün olabilir. Mutlaka denemelisiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız düzensiz ve haber verilmeksizin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Not: Nbaselerimiz, en iyi sonucu her zaman Safir Kimya aromaları ile vermektedir. Bu sebepten dolayı nbaselerimizi özellikle Safir Kimya ürünleri ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aroma seçimleriniz için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ cuttwood boss reserve ] [ zıkkım calipter cow ]
[ five pawns castle long ] [ dinner lady lemon tart ] [ vampire vape heisenberg ] [ halo tribeca ]

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşaa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Merck Nbase | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Merck Nbase (3M Premium) için 141 değerlendirme

 1. Avatar of Erol as

  Erol as

  Cok hizli isini iyi yapan güvenilir bir firma. Aksam siparis verdim sabahina 09.30 da kargoya verdiler. Ürünler kaliteli ve guvenilir.

 2. Avatar of Omer Fatin

  Omer Fatin

  Neredeyse 4 Yıldır kullandığım bir nbase. Safir kimya kalitesiyle birleştiğinde vazgeçilmez oluyor. Biraz damak tadınada bağlı olabilir bu konular ama ben safir kimsa ürünlerinden genel olarak memnunum.

 3. Avatar of aleks333

  aleks333

  çok guzel ve kaliteli

 4. Avatar of dogukantahacetin@gmail.com

  [email protected]

  nbase ve boş şişe sipariş verdim hemen kargoya teslim edildi hediye olarak aroma,eldiven,şırınga,damlalık için teşekkür ederim

 5. Avatar of FurkanK

  FurkanK

  70/30 9mg aldım. Harikulade bir nbase kesinlikle öneririm. Safir Kimya’ya da çok teşekkür ederim harika bir çalışma sisteminiz var. Çok hızlı, bir o kadar da kaliteli ve güvenilir bir firma. Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim. 🙂

 6. Avatar of Cemil Göçgün

  Cemil Göçgün

  Safir kimya üzerine firma tanımam abi adamlar hızlı ve bonkör .

 7. Avatar of mtek

  mtek

  Merhaba,
  Merck nbase bu gün kargodan aldım. Çok iyi paketlenmiş ve akma sızma olmadan gönderilmiş. Nbase kokusuz ve çok temiz gözüküyor. Özellikle mühürlü kapaklı gelmesi ve üretimin yeni olması çok hoşuma gitti. Hemen aldığım aromalar ile tarifler oluşturdum. Bir kaç hafta sonra deneyeceğim. Yorumlarımı ayrıca yazarım. Titiz ve özenli olduğunuz paketlemeden bile anlaşılıyor. Ayrıca hediyeniz içinde çok teşekkürler.

 8. Avatar of Mustafa karaaslan

  Mustafa karaaslan

  Müthiş hızlı kargo artı hediyeler artı küçük bir ricam vardı onuda yerine getirdiler çok seviyeli satıcı teşekkürler.demledikten sonra onada yorum yapacağım

 9. Avatar of Byselmi

  Byselmi

  Kargom çok hızlı şekilde elime ulaştı hediyeleriniz içinde teşekkür ederim.

 10. Avatar of Hasan Ergin

  Hasan Ergin

  Havaleden tam 28 saat sonra ek hediyelerle birlikte ürünler geldi. Gercekten tam 5 yıldız bir satıcı. Teşekkürler.

 11. Avatar of slmgvnky

  slmgvnky

  İlk kez alışveriş yapıyorum,normalde yorum için uğraşmam ama yorumu hakeden bir firma gerçekten. Hızınıza ve özeninize hayran kaldım. Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim…

 12. Avatar of NEVZAT

  NEVZAT

  ESF’deki tavsiyeler üzerine alışveriş yapıyorum. Haftasonu verdiğim sipariş pazartesi kargoya verildi ve bugün (01.11.2022) elime ulaştı. Hediye likit ve sarf malzemeler için teşekkür ederim. Ürünleri kullandıktan sonra tekrar değerlendirme yapacağım.

 13. Avatar of Tekcan6164

  Tekcan6164

  Zamaninda kargo…Kaliteli aromalar ve nabase…hediye 30 ml. dıy kit aroma, eldiven ölçek vs. için ayrica tesekkurler..

 14. Avatar of Semih Sar

  Semih Sar

  Yıllardır kullandığım nbase ne tat ne koku var

 15. Avatar of Yaşar Çetin

  Yaşar Çetin

  Siparişim bir gün sonra elime geçti . Paketleme güzel ve kargo hızlı. Ürünü demlemeye bıraktım . Ürün hakkında şuan için yorum yapamam ama firma güvenilir , alışveriş sorunsuz .
  N11 de de sayfaları var ama ben siparişi buradan verdim , fiyatlar burada daha uygun bilginiz olsun .

 16. Avatar of İBRAHİM TEKİN KURÇAK

  İBRAHİM TEKİN KURÇAK

  müşteri memnuniyeti odaklı.ürün kusursuz ben 12/9/6 mg. kullanırken bu defa 4 mg aldım 3M tavsiyemdir 4 mg.lik nbaseyi sek olarak kullanıyorum.Daha önceki alışverişimde memnun olmadığım bir ürün olduğunu belirtmemle hem yeni aroma 2 ad.hediye hemde telafi amaçlı 50 ml. fazla n base yollandı.Teşekkür ediyorum..

 17. Avatar of Oğuz Artuç

  Oğuz Artuç

  Dün sipariş verdiğim ürünler bugün biraz önce elime ulaştı hediyeleriniz için de ayrıca çok teşekkür ederim. Sizleri ahbaplarım önerdiler ve daha önce denemiş oldum.. harika işler başarıyorsunuz!

 18. Avatar of giyotin

  giyotin

  dün verdiğim sipariş elime bugün hediyeleri ile beraber ulaştı. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti, hediyeler için teşekkürler ayrıca gönderdiğiniz aromayı hemen demlenmeye bıraktım. Bundan sonra nbase’de tek adresim olacak. Teşekkürler.

 19. Avatar of Terraible

  Terraible

  Fiyatına göre iyi 3m beğenerek kullanıyorum memnun kaldım dl de

 20. Avatar of Sinan Üstündağ

  Sinan Üstündağ

  Hızlı kargo ve hediyeler için teşekkür ederim. Diğer siparişimde farklı nbase sipariş vericem arada bariz fark var mı anlamak için.

 21. Avatar of bünyamin gürkan

  bünyamin gürkan

  Başka firmalarda macera aramışım. Kaliteli işçilik. Hediye için teşekkür ederim.

 22. Avatar of Ahmet Bozkurt

  Ahmet Bozkurt

  70/30 luk 6 mg ayarinda istedim ve gayet guzel bir sekilde paketlenmis olarak elime ulasti.Sade olarak denememi de yaptim ve doyum hissine bayıldım .Daha önce denediklerimden tatmin olmamıştım. Son olarak hediye aroma olarak Nane ya da Cikolata gondermelerini rica etmistim ama Nane-Vanilya-Dondurma aromali kokteyl bir aroma gonderilmiş kokusu bile fenaydı direkt çöpe indirdim. Sonucta hediyedir diye puan kirmiyorum ama keske kokteyl yollanmasaydı.

 23. Avatar of dolanbay@gmail.com

  [email protected]

  Sentetik bir koku var. Beğenmedim.

 24. Avatar of UGUR346034

  UGUR346034

  Ürün bugün elime ulaştı hızlı kargo ve düzgün paketleme ve hediyeler için teşekkür ederim.

 25. Avatar of alpeq

  alpeq

  N base kesinlikle kaliteli farklı markalarda denediklerimde sorun yaşarken bunda kesinlikle yok kullanımı çok rahat bundan sonra tercihim budur teşekkürler safir kimya

 26. Avatar of Serdar Karademir

  Serdar Karademir

  Sipariş 3 gün önce geldi. Kokusu ve keskin şekerli bir tadı yok. Ben çok beğendim. Yumuşak ve sıçrama yapmıyor. Yormuyor ve sık tüketimde bunaltmıyor. Ambalaj ve paketleme ve hediye gönderimi mükemmel. Bence kalitesini belli eden bir firma. Teşekkürler.

 27. Avatar of Muharrem Adalmış

  Muharrem Adalmış

  Merhaba,
  Merck nbase bu gün kargodan aldım. Çok iyi paketlenmiş ve akma sızma olmadan gönderilmiş. Özellikle mühürlü kapaklı gelmesi ve üretimin yeni olması çok hoşuma gitti. Ben aromayi nbasenin çok hafifte olsa kokusunu bastirmak için kullaniyorum aromalar guzel koksada fazlasi kabak tadi veriyor 1 kiloya 120 ml aroma yeterli bence gayet kokusu ve tadi yerinde oluyor. N basenin kokusu biraz kötü olduğu için çok az aroma kullanilmali bu oranlar yeterli arkadaşlar. Titiz ve özenli olduğunuz paketlemeden bile anlaşılıyor. Ayrıca hediyeniz içinde çok teşekkürler

 28. Avatar of Muharrem Adalmış

  Muharrem Adalmış

  Safirkimya safirkimya safirkimya… bu alanda tek teşekkürler

 29. Avatar of efkan86

  efkan86

  Ürün güzel 80vg 20 pg 9mg ile demledim, lezzeti güzel hediye aroma içinde tesekkurler aromayi sayenizde deneyip onuda sizden almaya karar verdim yurt disinda kullandigim urunler gibi kalitesi kullanımı çok güzel

 30. Avatar of Byselmi

  Byselmi

  Dün sipariş ettim bugün elime ulaştı hızlı kaliteli güvenilir. Paketlemesi güzeldi. Teşekkürler Safir Kimya

 31. Avatar of akapunturcu

  akapunturcu

  Çok kaliteli yumuşak bir kullanımı var sek bile tüketilebilir.

 32. Avatar of Erhan GULSEVER

  Erhan GULSEVER

  İnanılmaz bir müşteri memnuniyeti anlayışınız var. Doğru adresteyiz. İyi ki varsınız. Tüm ürünler orjinal ve güzel. Tereddütsüz alışveriş yaptığım tek yer burası ve şimdiye kadar ne istediysem geri çevrilmedim. Paramın bereketini görün. Allah’a emanet olun.

 33. Avatar of taylanturkey@gmail.com

  [email protected]

  Bir arkadaş tavsiye ile buldum safir kimyayı. İlk alışverişimi yaptım. Aromalar ve nbase harika. Kargo çok hızlı. Artık tek adresim burası.

 34. Avatar of Turgay Atp

  Turgay Atp

  İlk kez ürün aldım. Gelir gelmez denemesini yaptım. kimyasal kokuymuş ,kimyasal tatmış bir çok kötü yorum okudum. Kötü yorumlara aldanmayın on numara nbase . Diykit aromalar da aldım kokuları harika , demleme süresi bitince yorum yapacağım. (Hediye için teşekkürler)

 35. Avatar of yasar gul

  yasar gul

  Teşekkürlerr….Hızlı kargo,mükemmel ambalajlama,üst seviye memnuniyet.Çok başarılı.Tebrikler..Hediyeler için( ve işini iyi yapanların önünde) saygıyla eğiliyorum.

 36. Avatar of Mustafa Ur

  Mustafa Ur

  Kaliteli bir nbase. Tavsiye ederim. Yanında da aroma aldım. Kendim demliycem. Hediyeler içinde teşekkürler.

 37. Avatar of Rafo

  Rafo

  Demekki Türkiye de böyle mükemmel firmalarda varmış…

 38. Avatar of sinan0147

  sinan0147

  Satıcı ilgili ve Ürünler çok kaliteli düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz hediye için teşekkürler

 39. Avatar of Eren Can Karadağ

  Eren Can Karadağ

  Buradan ilk alışverişim ama Nbase kalitesini ve aromaların lezzetini arkadaşlarımdan denediğim için bilerek aldım yani şüphem yok hemen doldurup demlenmeye bıraktım DIY kitleri. Hediye olarak fazladan 30ml DIY kit aroma gönderdiğiniz için teşekkürler bu arada gerçekten eli açık bir satıcı bol kazançlar 🙂

 40. Avatar of yusuf81

  yusuf81

  Ürunler henüz elime ulaşti deneme fırsatım olmadı ama güzel paketleme hızlı gönderi cömert hediyeler gönlümü fetetti tesekurler safirkimya

 41. Avatar of ILKER GOCMEN

  ILKER GOCMEN

  Gerçekten mükemmel hizmet yazılanlar kadar var… hediye içinde ayrıca teşekkür ederim… 🙂Bundan sonra adres belli…

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir