Merck Nbase (3M Premium)

28,801.357,44

-52%
 • VG Markası: Merck VG
 • PG Markası: Merck PG
 • N Markası: Merck
(23 müşteri incelemesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
Temizle

200 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

 

Safir Kimya bünyesinde üretilen Merck nbase için hazırlanmış bilgi kılavuzu.

Merck Logo
Merck Nbase (3M Premium)

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Merck bileşenleriyle hazırlanmış nbasedir. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Safir Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Safir Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır.

Neden Merck?

1668 yılından beri Kimyasal sektöründe çeşitli kollarda faaliyet göstermekte olan Merck günümüze kadar sektördeki kalitesini korumayı başarmış, adeta sektör kalitesini başka bir seviyeye çekmiştir. 2020 yılında bünyesine bir başka kimyasal devi olan Sigma-Aldrich markasını katarak merck, kimyasal sektöründeki en güçlü ve en büyük firma haline gelmeyi başarmıştır. Ürünlerin nbaselerde kullanılması için sağlaması gereken bir kaç kriter bulunmaktadır. Bunlar en kaba haliyle aşağıdaki gibidir;

– Bileşenlerin saflık seviyesi mümkün olabildiği kadar yüksek olmalıdır.
– Bileşenler ağır metal ya da herhangi bir toksik malzeme içermemelidir, içerseler bile bu miktar insan sağlığı için kabul edilebilen ppm değerlerini aşmamalıdır.
– Ürünler temiz ve hijyenik bir şekilde saklanmalı, nakliye süreci boyunca fabrikadan çıktığı gibi mühürlü kalmalılardır.

Dünya’da ve Türkiye’de şuanda bu standartları en tutarlı şekile sağlayabilen, en profesyonel kimyasal üreticisi Mercktir. Bundan dolayı, Safir Kimya olarak nbase tercihlerinizde merck markasını tercih etmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Yukarıda anlatılanlara ek olarak Merck, diğer nbase markalarından içim olarakta ayrılmaktadır. Diğer baselerle kıyaslandığı taktirde Merck bileşenlerinin yüksek saflık oranlarından dolayı içimi diğer baselere kıyasla daha pürüzsüz ve daha doyurucu/toktur.

Uyarı: Piyasada yer alan bir çok üretici marka gerçek Merck nbase sattığını iddia etse de, maliyetinin yüksek olması ve temininin zor olmasından dolayı ürünlerini hazırlarken merck kullanıyoruz diyerek başka bileşenler kullanmaktadırlar. Bu konuda firma olarak oldukça net bir tavrımız bulunmaktadır. Safir Kimya, Türkiye’de gerçek merck base üretimi yapan, bir elin parmağını geçmeyecek sayıdaki firmaların öncüsü konumundadır. Karşılaştırma yaptığınız zaman ürünümüzün X firmasında satılan tırnak içerisinde “merck nbase” ile arasında bir farklılık olduğunu düşünüyorsanız, bu durum diğer firmanın üretimi ile alakalı bir durumdur.

Safir Kimya’da yapılan merck base üretimi her zaman aynı standartta olmuştur ve her zaman aynı standartta kalmaya devam edecektir.  Firmamız daha fazla para kazanabilmek için insanların sağlığını tehlikeye atabilecek ucuz numaralara asla başvurmamıştır ve gelecekte de başvurmayacaktır.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. Böyle bir arayışınız var ise, Merck Nbase sizin için doğru ürün olabilir. Mutlaka denemelisiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi merck nbase ürünümüzde de geçerlidir.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız düzensiz ve haber verilmeksizin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Not: Nbaselerimiz, en iyi sonucu her zaman Safir Kimya aromaları ile vermektedir. Bu sebepten dolayı nbaselerimizi özellikle Safir Kimya ürünleri ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aroma seçimleriniz için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ cuttwood boss reserve ] [ zıkkım calipter cow ]
[ five pawns castle long ] [ dinner lady lemon tart ] [ vampire vape heisenberg ] [ halo tribeca ]

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşaa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Merck Nbase | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Merck Nbase (3M Premium) için 23 inceleme

 1. Avatar of Bahri Turan

  Bahri Turan

  70/30 9 mg ful merck sipariş verdim.
  9 mg nikotin oranı tamdı sek olarak da içimi ipek gibi pürüzsüz dü.
  İlk defa alışveriş yapıyorum gayet memnunum ve herkese tavsiye ederim.
  Hediye aromalar içinde ayrıca teşekkür ederim.

 2. Avatar of Mete Can Tekin

  Mete Can Tekin

  70/30 6mg 500ml sipariş ettim ertesi gün elime ulaştı
  tadı vurumu ve ilgi çok iyi
  hediyeler içinde çok teşekkür ederim
  tavsiye ederim

 3. Avatar of Eserw

  Eserw

  Verdiğim sipariş tam(hatta hediyelerle birlikte) ve zamanında geldi. 8. günde kullanmaya başladım, başarılı ürün.

 4. Avatar of Ergin Tarcan

  Ergin Tarcan

  500ml 80-20 3mg aldım. Kesinlikle premium likit kalitesi var. Diğerlerini denemedim ama içimi pürüssüz ve rahat. Bundan şaşmam heralde. Hediye aromalar için teşekkürler.

 5. Avatar of Dursun orken

  Dursun orken

  80-20 6 mg aldım gayet iyi kokusu yok, kaliteli nbase.

 6. Avatar of haktan bey

  haktan bey

  İlk alışverişim 1000 ML 80-20 3mg aldım sitede netten biraz dolandıktan sonra işlerini kaliteli yaptıklarına karar verip havalemi gönül rahatlığı ile yaptım whatsap hattı çok ilgili ne sorduysam geri dönüş yaptılar aromalarımın yanında hediye aroma’da göndermişler çok memnun kaldım aldığım aromaları diy kitleri demledikten içtikten sonrada yorum yapacağım teşekkürler.

 7. Avatar of Aynali

  Aynali

  Muhteşem ilginiz için teşekkürler. Hızlı ve güzel paketleme.

 8. Avatar of Hakan ak

  Hakan ak

  Safir kimyadan ikinci kez sipariş veriyorum WhatsApp ekibi yardımcı oluyor ücreti havale yapıyorum güven sıkıntısı yaşamadım ürünleri kaliteli ilgili ve kibarlar.Teşekkür ediyorum

 9. Avatar of Levent Şengünoğlu

  Levent Şengünoğlu

  80/20 9mg olarak aldım, ertesi gün elimde oldu sek denedim pürüzsüz nbase. İlgili firma ,WhatsApp tan iletisimleri iyi, sorularınıza yanıt alabiliyorsunuz. Aromalarla ilgili düşüncelerimi demlendikten sonra paylaşacağım. Ayrıca hediye dıy kit için teşekkür ederim.

 10. Avatar of Serkan alkış

  Serkan alkış

  Bugüne kadarki tanıdığım en dürüst esnaf ve çok kaliteli ürünler aldımmı 1 litre alıyorum ve almayada devam edeceğim tskler safir kimya

 11. Avatar of beker

  beker

  kargo harika hediyeler için teşekkürler nbase sorunsuz aromlar demlendikçe yorum yazarım ilk kez alışveriş yaptım memnunum

 12. Avatar of BigBossWolf

  BigBossWolf

  Ürün gerçekten güzel, içim yumuşak ve kokusuz. DL atomizer kullananlar için tavsiye ederim.

 13. Avatar of Enes Karakaş

  Enes Karakaş

  Dün akşam saat 20.21 de kargoya verildi sabah antalya gelmiş ve kargoyu aldım hediye arama için teşekkürler herşey güzel nbase jelatini açık geldi sorun değildi benim için teşekkürler safir kimya

  Safir Kimya yanıtı: Enes Bey, kırılan kapaklı kilitli şişelerle gönderilen ürünlerimizin ağız kısmına folyo çekilmemektedir. Ürününüz tarafınıza olması gerektiği gibi ulaştırılmıştır. Bilginize arz eder, keyifli buharlar dileriz!

 14. Avatar of NURETTİN ÖZÇELİK

  NURETTİN ÖZÇELİK

  Tat koku sıfır kaliteli nbase
  Lakin 26 ga ve daha ince tellerle içimi süper oluyor

 15. Avatar of Onur Gonul

  Onur Gonul

  Sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı hediyeler için çok teşekkür ederim

 16. Avatar of hasandelen

  hasandelen

  On numara Beş yıldız

 17. Avatar of burak6975

  burak6975

  safir kimya bu işin profesörü kargolama ürünler ve hediyeler o kadar iyiki degil 5 yıldız 20 yıldızı hak ediyor teşekkürlerimi sunuyorum

 18. Avatar of Musa Uçar

  Musa Uçar

  250 ml sipariş ettim 2 adet the man aroma ile beraber yanında gönderdikleri hediye 30 ml konsantre aroma daha 1hafta geçmeaine rağmen efsane çok kaliteli ürünler…

 19. Avatar of Erdoğan Özen

  Erdoğan Özen

  NBase’i saf olarak kullanmaya başladım aromasız bile içimi çok iyi. Hediyeler için de ayrıca teşekkür ediyorum.

 20. Avatar of Cahit

  Cahit

  %80-%20 6 mg siparis verdim gayet guzel bogaz yakmasi falan yok gönül rahatligiyla alabilirsiniz.

 21. Avatar of celalbjk40

  celalbjk40

  1 yıldan beri safir kimyadan alış veriş yapıyorum nbase ve aromaları gayet kaliteli ve güvenilir hatta piyasanın eniyisi diyebilirim yeni verdiğim siparişler bekliyorum teşekkürler safir kimya

 22. Avatar of Ömer Ali Tay

  Ömer Ali Tay

  8 adet ürün aldım 2 si nbase 2 adette aroma hediye olarak göndermişler çok nazik bir firma gerçekten iletişimde çok iyi 🙂 tekrar teşekkürler

 23. Avatar of Batuluka666

  Batuluka666

  Çok beğendim gercekten , ayrıca hediyeler icin teşekkürler

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir