Dinner Lady Aroma

Dinner lady aroma koleksiyonu artık Safir Kimya güvencesiyle sizlerle! İngiliz fenomen marka, özenle hazırlanan konsantre aroma karışımlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Premium malzemelerle hazırlanan benzersiz bir lezzet deneyimine hazır olun!

Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Dinner Lady Aroma Seçenekleri Hakkında

Dinner lady aroma serüveni 2016 yılında markanın o zamanlardaki tek tarifi olan lemon tart ve sadece 2 şirket çalışanı ile İngiltere’de başladı.

Markanın tek ürünü, kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde korkunç bir başarı yakalayarak şirketi sadece bir yıl gibi kısa bir sürede yani 2017 yılında multi-milyon poundluk global bir şirkete dönüştürdü.

Dinner Lady, 2017 yılından bu yana agresif şekilde izledikleri özverili üretim ve pazarlama çalışmaları sayesinde bugün hepimizin bildiği, tarihin en ikonik aroma tariflerini oluşturmayı başaran ve herkes tarafından sevilen bir firmaya dönüştü.

Firma kuruluş yıllarında operasyonel sürecini dışarıdan destek alarak sürdürmekteyken, günümüzde İngiltere bulunan tamamen kendilerine ait, Dünya standartlarındaki üretim tesislerinde tüm üretim süreçlerini kendi bünyelerinde yapmakta. Çalışmalarının tamamında ise ürünlerin gerekli standartları ve gereklilikleri karşıladığına emin olmak adına İlaçlar ve Sağlık Ürünleri Düzenleyici Kurumu (Medicines & Healthcare Products Regulatory Agency) ile dirsek dirseğe çalışmaktalar.

Dinner Lady aroma tariflerinin sayısı günümüzde 50’yi aşmış durumda ve ürünler tüm Dünya çapında tam 100’den fazla farklı ülkede satılıyor. Firmanın en büyük pazar payına sahip olduğu ilk 10 ülke kendilerinin bloglarında paylaştıkları verilere göre aşağıdaki şekilde:

  1. İngiltere
  2. Amerika
  3. Fransa
  4. Almanya
  5. Kanada
  6. Avustralya
  7. Kuveyt
  8. Yunanistan
  9. İspanya
  10. Malezya

Firma, satış yaptığı ülke sayısını arttırmak için her geçen gün çalışmalarına devam ediyor.

Mottosunu en kaliteli bileşenlerle Premium ürünler üretmek olarak tanımlayan Dinner Lady, günümüzde amacına fazlasıyla ulaşmış durumda.

Firma, alanlarında düzenlenen yarışmalardaki ödülleri adeta silip süpürerek, baş merkezlerinde kazandığı ödülleri gururla sergiliyor.

En popüler ürünleri olan lemon tart tarifi, aralıksız yedi sene boyunca “Best Dessert Flavour Award” yani “En İyi Tatlı (Pastane Grubu) Aroması” ödülünü kazanmayı başardı.

Buna ilave olarak Dinner Lady, 2016-2023 zaman aralığında uluslararası yarışmalarda toplamda 60 farklı ödül kazandı.

Bu ödüllerin arasında “Endüstri Lideri”, “En İyi Marka”, “Şöhretler Salonu” (Hall Of Fame) ve “En iyi İngiliz Markası” gibi çok önemli ve saygın ödüller de bulunuyor.

Safir Kimya olarak, sizlere Premium sınıfının en iyilerinden belki de en iyisi olan orijinal dinner lady aroma seçeneklerini sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.