İndirim!

Gorilla Şişe | A Kalite

10,001.852,50

-20%

Gorilla şişeler, kullanımı oldukça rahat ve kolay olan bir tasarıma sahip plastik şişelerdir. İster dilediğiniz sıvıyı doldurun, ister birbirinden lezzetli aromaları karıştırın! Rakipsiz fiyat seçenekleriyle şişe ve sarf malzeme alımı için doğru adres Safir Kimya!

(23 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
 • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.
 • Siparişleriniz 1 gün içinde kargoya teslim edilmektedir.
 • 1000 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Gorilla Şişe

Gorilla Şişe (İthal)

İçerisine dilediğiniz sıvıyı doldurabileceğiniz, kullanması oldukça rahat ve yumuşak, A kalite ithal gorilla şişe olup, diğer bütün alanlarda da olduğu gibi Safir Kimya tarafından rakipsiz fiyat seçenekleriyle tarafınıza sunulmaktadır. Şişeler tarafınıza kapağı ve damlalığı ayrı bir şekilde gönderilir. (Her şişe kapağında kırılabilir kilit bulunmaktadır, kilitler bir kez kapatıldıktan sonra kırılmadan tekrar açılmamaktadırlar.)

Her bir şişe tarafınıza gönderilmeden önce detaylı bir temizlik ve dezenfektasyon sürecinden geçmektedirler.

Önemli not: Firma olarak gorilla şişe alımlarınızda sadece güvendiğiniz, kalitesinden emin olduğunuz firmalardan alışveriş yapmanızı ısrarla tavsiye etmekteyiz. Sahte ya da düşük kalite üretim şişeler (özellikle çin menşeili olanlar) maliyet düşürebilmek adına sağlık açısından ciddi problemlere yol açabilecek kimyasallarla ve hijyenik olmayan yöntemlerle üretilmektedirler. Bu düşük kalite şişeler aynı zamanda gıda ve benzeri malzemelerle temasa uygun olmayıp, çok kısa temas sürelerinde dahi kimyasal sızıntı yapabilmekte ve doldurulan malzemelerde kontaminasyona sebep olmaktadır.

Satılmakta Olan Gorilla Şişe Seçenekleri Nelerdir?

Şuanda websitemizden güncel olarak alabileceğiniz gorilla şişe seçenekleri aşağıdaki gibidir;

1) Gorilla şişe 10ML
2) Gorilla şişe 30ML
3) Gorilla şişe 60ML
4) Gorilla şişe 120ML

Şişelerin kapak ve gövde renkleri stok durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Böyle bir durum olduğunda farklı seçenek ürün varyasyonları arasına eklenmekte ve tarafınıza bildirilmektedir. Belirtilenin aksi bir durum olmadığı müddetçe şişeler siyah kapak ve şeffaf gövde ile satılmaktadır.

Safir Kimya, her ölçekteki firma ve üretim ihtiyacı için toptan gorilla pet şişe temini yapmaktadır. İhtiyacınız olması durumunda bizlerle WhatApp hattımızdan ya da e-mail aracılığıyla ulaşabilir ve uzman müşteri destek ekibimizden ihtiyacınız olan bilgileri alabilirsiniz.

Bu Ürün Unicorn Şişe Aynı Mı?

Evet, iki ürün de isim olarak farklı olsalar da aslında temelde aynı ürünlerdir. Tombul gorilla , unicorn şişe, sivri damlalıklı şişe gibi çeşitli sektörel isimlendirmeler alabiliyor olsalar da ürünler arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Örneğin 30 ml gorilla şişe ile, 30 ml unicorn şişe aslında birebir aynı üründür. Kullanım ya da hacimsel olarak aralarında bir fark bulunmamaktadır. Bu çeşitli isimlendirmeler, üretici firmaların patentli üretim isimlerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Gorilla Şişe Nasıl Açılır?

Şişe tıpaları, nem ve sızdırma koruyucu yapıları sayesinde şişelere oldukça kuvvetli ve sıkı bir şekilde, boşluk kalmayacak şekilde yerleşmektedir. Bu durum basınç esnasında şişelerin patlamasını, içerisine doldurulan sıvıların ise kolay bir şekilde bozulmamasını önlemektedir. Şişelerin bu özelliği, teoride ya da kağıt üzerinde kullanıcılar açısından oldukça pozitif ve efektif bir çözüm olmasına karşın pratik senaryoda bu özellik, şişelerin açılmasının oldukça zor hale gelmesi olarak dönüş yapmaktadır. Gorilla şişeleri rahat bir şekilde açabilmek için izleyebileceğiniz iki farklı pratik yol bulunmaktadır:

1) Bıçak Kullanmak: Keskin ve sivri hatları olmayan bir meyve bıçağının sırt kısmını, şişenin kendisi ve damlalığı arasındaki çizgisel boşluğa yerleştirip, bir miktar yukarı doğru ufak bir açıyla boşluğun etrafında bıçağı çevirin. Damlalığın gevşediğini ve bir miktar havaya kalktığını göreceksiniz. Artık tıpasından tutup çekerek yerinden çıkarabilirsiniz.

2) Şişenin kendi kapağını kullanmak: Şişenizin kapağını açın ve alt kısmının herhangi bir bölümünü şişeyle, tıpa arasına sıkıştırın. Şişe kapağını bir kaç tur çevirerek gevşetin ve havaya kaldırın. Gevşeyen tıpayı çekerek yerinden çıkarabilirsiniz.

Bonus: Yöntem 2 için video:

3) Şişe Açacağı Kullanmak: Yöntemlerin arasında en pratik olanı, gorilla şişeler için özel olarak üretilmiş bir şişe açacağı kullanmaktır. (Normal şişe açacakları, tıpalara ciddi şekilde zarar vermektedir Bu yüzden normal açacakları kullanmamanızı tavsiye etmekteyiz.) Bu tarzdaki açacakları Aliexpress, Amazon gibi pazaryerlerinden satın alabilirsiniz.


Gorilla Şişe Açacakları

Saklama Koşulları:

Şişeler, güneşten ve tozdan korunacak şekilde muhafaza edilmelidir. Uzun süre güneş altında kalmış şişeler kullanılmamalıdır ve tozlu şişelerin kullanımdan önce mutlaka dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Şişelerin tamamında çocuk kilidi mevcuttur ancak herhangi bir tehlikeli duruma sebebiyet vermemek amacıyla ürün içerisine çocukların ya da hayvanların temas etmesinin sakıncalı olduğu sıvılar doldurduğunuz taktirde kolayca erişilemeyecek bir noktada muhafaza etmeyi unutmayınız. Olası bir yan etki durumunda vakit kaybetmeden profesyonel bir sağlık desteğine başvurmayı ihmal etmeyiniz.

Ürünlerin Kullanım Alanları:

Şişelere dilediğiniz bütün sıvıları gönül rahatlığıyla doldurabilir ve hemen hemen her alanda kullanabilirsiniz. Ürünler gıda ile temas etmeye uygundur ve tekrar kullanılabilir plastik tipindedir. Şişelere doldurduğunuz sıvıları herhangi bir sorun yaşamadan her alanda kullanmanız mümkündür. Yine de firma olarak plastik ürünleri sağlığınız açısından en fazla bir kaç sefer kullanıp atmanızı tavsiye etmekteyiz. Plastik, cam ile kıyaslandığı zaman maalesef hem sağlığımız açısından hem de çevremiz/doğa güzelliklerimiz açısından ciddi bir problem oluşturmaktadır.

Örnek kullanım alanları:

gorilla şişe 30ml , doldurması zahmetli olabilecek mürekkep, uçucu yağlar ve bitki besini gibi karışımlarınızı saklamak için harika bir üründür. Sivri ve iğneyi andıran ağzı sayesinde çok dar olan alanlarda dahi ürünlerinizi dökmeden doldurabilir ya da kontrollü bir şekilde damlatabilirsiniz.

Ürünler, akvaryum ya da teraryum hobiciliği ile uğraşanlar için ortam dengesini sağlayamaya yardım eden kimyasallar ya da hayvan besin katkılarını saklamak ya da gerektiği miktarda kontrollü bir şekilde kullanmak adına adeta biçilmiş bir kaftan gibidir. Bir kaç adet şişe yardımıyla, ihtiyacınız olan katkı ve kimyasalları pratik bir şekilde depolayıp, dilediğiniz an kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. (Her seferinde bütün ürünleri tek tek kutularından çıkarıp, işiniz bittikten sonra kaldırmanıza gerek kalmaz!)

Not: Websitemizde sarf malzemeleri dışında mix aroma, nbase, mono aroma gibi alanlarda yüzlerce ürün bulunmaktadır. Lütfen bu ürünleri de incelemeyi unutmayınız. Aşağıdaki linkler sayesinde hızlıca ürünlerimize göz atabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ nbase ] [ salt nbase ] [ merck nbase ]

Gorilla Şişe | A Kalite için 23 değerlendirme

 1. tumayparmaksiz avatarı

  tumayparmaksiz

  Çok iyi..

 2. Pablo avatarı

  Pablo

  Şişe gerçekten kaliteli ve temiz geldi renk seçeneklerinin de gelmesini bekliyorum.

 3. ahmet kaplaner avatarı

  ahmet kaplaner

  kaliteli ve temiz geldi

 4. Erkan DOgan avatarı

  Erkan DOgan

  10 Numara başka maceraya gerek yok. Fiyat Performans *****

 5. Emrullah Serdar KAYA avatarı

  Emrullah Serdar KAYA

  safir kimyadan ilk alışverişim hediyeler olsun paketleme olsun ürünler olsun gerçekten 1nci sınıf teşekkür ediyorum artık tek adresim burası inşallah çizgiyi bozmazlar.

 6. QuinnBKS avatarı

  QuinnBKS

  Şişeler siyah ve içi gayet net görünüyor.60 ml 5 tane aldım ellerinize sağlık.Gerek Nbase gerek aromalar.Nerede saklanmış bu firma bu güne kadar dedirtiyo.10 YILDIZ Firma

 7. aleks333 avatarı

  aleks333

  Şişe şefaf,kaliteli ve kulanışlı.

 8. aleks333 avatarı

  aleks333

  farklı ebat aldım. hepsi kulanıslı

 9. Terraible avatarı

  Terraible

  Güzel sert, dayanıklı ve devamlı akışı olan kaliteli v3

 10. Sinan Üstündağ avatarı

  Sinan Üstündağ

  teşekkürler

 11. ABDURRAHİM GÜLTEKİN avatarı

  ABDURRAHİM GÜLTEKİN

  Eksik siparişi söyledikten 10 dk sonra yola çıkaran 10 numara 5 yıldız işletme. Ayrıca ürünleri diğer şişeler gibi 2 kullanımda kırılıp akıtmıyor.

 12. Naci Misiroglu avatarı

  Naci Misiroglu

  Şişeler çok kaliteli 120ml olanları çok kullanışlı

 13. hazar çakoğlu avatarı

  hazar çakoğlu

  kaliteli temiz hepsine katılıyorum. Fakat yumuşak değil alacak arkadaşların bilgisi olsun.

 14. Toman ERTOK avatarı

  Toman ERTOK

  Harikulade ürün özellikle uç tıpa tırnaklı geçme şeklinde oluşu çok iyi, pg azlığı yüzünden ne kadar koyu olsa veya hava soğuk olduğu için koyu kıvam alsa bile tıpanın yerinden çıkıp sıvı kaybı mümkün değil.

 15. Murathan Atalay avatarı

  Murathan Atalay

  Turuncu olması dışında sorun yok. 60 ml turuncu. kapak sistemi harika. el değmeden kapatabilme özelliği var. kapağı bir defa kapatıp açınca tıpa yerine yerleşiyor. tıpa yok kapağı kapat aç tıpa var. güzel bir sistem. ayrıca alt kısım boğazlıkları geri yerine takmayı unutmayın. keşke turuncu olmasaydı şişenin içini göremiyoruz demleme ne durumdadır nasıldır ne alemdedir renk nasıldır göremiyoruz. beyaz saydam kağıda 1 damla damlatarak kontrol ediyorum demlenip demlenmediğini. onun haricinde kaliteli ürün renk dışında sorun yok 20.03 tarihinde sipariş verildi. 21.03 tarihinde elime ulaştı. paketleme özenli. ürün kaliteli.

 16. Sedat Yusuf Yuceler avatarı

  Sedat Yusuf Yuceler

  Gayet sağlam 1. Kalite ürün. Teşekkürler Safir kimya.

 17. Fuat Parlak avatarı

  Fuat Parlak

  Şişeler çok kaliteli teşekkürler

 18. nimboistdede avatarı

  nimboistdede

  60ml şişelerden aldım. yumuşak olması güzel

 19. mtek avatarı

  mtek

  Çok kaliteli bir ürün. Tavsiye ederim. Şipariş verdiğim günün ertesi elime ulaştı. Çok teşekkürler.

 20. Mevli Mokan avatarı

  Mevli Mokan

  merhaba
  siteden ilk siparişim aroma kokuları daha paketi açmadan gelmeye başladı akşama demleyeceğim yanındaki ekstra hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim whatsaptan da sorduğum sorulara hemen cevap veriyorlar müşteri ilişkileri kuvvetli o sebeple yeni siparişlerde ilk tercih edeceğim sayfalardan biri oldu kendileri
  herşey için çok teşekkürler

 21. Melih Can TURHAN avatarı

  Melih Can TURHAN

  60 ml ince ve uzun kullanışlı sıkarken zorlanmıyorsun

 22. emre tosun avatarı

  emre tosun

  120 ml 10 adet aldım çok başarılı

 23. Muhammet Ali Akbulut avatarı

  Muhammet Ali Akbulut

  şişeler kaliteli 120ml 5 adet aldım sorunsuz

Değerlendirme yap
Önemli Uyarı: Ürünlerle alakalı değerlendirmelerinizi yaparken lütfen yorumlarınızı saygı ve sevgi çerçevesinde yapınız. Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarınızda ürünü neden beğendiğinizi ya da neden beğenmediğinizi detaylıca açıklamanız hem bizlerin ürünleri geliştirerek daha iyi hale getirmemize olanak sağlayacak hem de satın alma niyetinde olan müşterilerimize önemli ölçüde faydası olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün stoğa girince haber almak için lütfen listeye kayıt olun.