Nbase Şişesi | HDPE

10,0040,00

Nbase şişelerimiz artık satışa sunuldu! En güvenli plastik seçeneği olarak kabul edilen HDPE (2 numaralı plastik) şişeler ile baselerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Bu özel şişeler, darbelere ve neme karşı dayanıklıdır, kimyasal sızıntı yapmaz ve gıda ile temas için uygun bir seçenektir!

wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
  • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.
  • Hafta içi saat 14.00’a kadar vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • 1100 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 


HDPE Nbase Şişesi

Nbase Şişesi – HDPE 2

Uzun bir süredir siz değerli müşterilerimizden, nbase şişelerinin ayrıca satışa sunulması yönünde yoğun talepler almaktaydık. Müşteri memnuniyeti ve değerli talepleriniz, firmamızın en öncelikli konuları arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda, sizlere sevindirici bir haber vermek istiyoruz. Firmamız, artık üretimlerinde kullandığı yüksek kalite, nem geçirmeyen ve herhangi bir kimyasal salınımı yapmayan nbase şişesi satışlarına başlamıştır.

Şuanda, 100 ML, 250 ML, 500 ML ve 1000 ML olmak üzere dört farklı hacimde seçeneklerimiz satışa hazır olarak bulunmaktadır.

HDPE - 2

HDPE 2 Nedir? Neden Nbase Şişeleriniz İçin HDPE 2 Tercih Ediyorsunuz?

İsmi İngilizce karşılığı olan “High Density Polyetylene” kelimelerinin kısaltmasından gelmekte olan HDPE, dilimizde “Yoğunluğu Yüksek Polietilen” ya da 2 numaralı plastik olarak da bilinmektedir. HDPE, oldukça hafif, zorlu koşullara dayanıklı ve ekonomik bir polietilen plastik çeşididir.

Plastik çeşitleri güncel olarak 7 farklı rakam ile numaralandırılmaktadır. HDPE, plastik sınıflandırılmalarında 2 rakamı ile temsil edilmektedir.

HDPE ambalaj ve şişeler, kimyasal maddelere dayanıklı olmaları, kolayca sterilize edilebilmeleri ve gıda ile temas etmeye uygunluğu nedeniyle kimyasal, ilaç sektörü de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kolay işlenebilmesi ve yanında beraber getirdiği diğer avantajlı özellikleri HDPE’yi ideal bir ambalaj malzemesi haline getirmektedir.

Nbase ya da Salt Nbase gibi kimyasal karışımlar için kullanılabilecek en doğru ve en güvenli malzeme olduğu için nbase şişesi olarak HDPE tercih etmekteyiz.

Önemli Not: Piyasada HDPE olarak satılmakta olan nbase şişelerinin büyük bir bölümünün kapağı HDPE değildir. Safir Kimya tarafından satılan nbase şişesi ürünlerinin hem kendisi hem de kapakları HDPE malzemedendir.

Websitemizde satılmakta olan base çeşitlerine aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

Salt Nbase Çeşitlerimiz: https://safirkimya.com/salt-nbase/
Nbase Çeşitlerimiz: https://safirkimya.com/nbase/

Ayrıca firmamız uygun fiyatlı olarak Gorilla Şişe satışı da yapmaktadır. Gorilla şişe seçeneklerimize ulaşmak için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz:
https://safirkimya.com/gorilla-sise-a-kalite/

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Nbase Şişesi | HDPE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir