İndirim!

Chemnovatic Salt Nbase

33,042.008,16

-44%
 • VG Markası: Chemnovatic VG
 • PG Markası: Chemnovatic PG
 • N Markası: Chemnovatic Salt
(37 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
Temizle

300 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Safir Kimya bünyesinde üretilen Chemnovatic Salt Nbase için hazırlanmış bilgi kılavuzu.

Chemnovatic Logo

Yüksek Kalite Chemnovatic Salt Nbase

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Chemnovatic bileşenleriyle hazırlanmış salt nbase üründür. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Safir Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Safir Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır. Chemnovatic salt nbase ürünümüzde, kullanılan asit çeşidini seçme şansınız mevcuttur. Asit seçiminizi benzoik ya da salisik olarak dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Freebase ile Salt Base Arasındaki Fark Nedir?

Freebase ve Salt nbaselerde kullanılan n* tipleri ve sundukları içim şekilleri birbirlerinden farklıdır.

– Salt n* kana çok daha hızlı karışmaktadır. Kana karışma hızı, neredeyse gerçek s* ile aynı düzeydedir. Freebase ile kıyaslandığı zaman sizi çok daha kısa sürede n* doyumuna ulaştırmaktadır.
– Salt n* 9 mg ve daha üzerindeki sertlik değerlerinde podlarla ya da yüksek ohm, düşük watt kombinasyonuyla kullanılan mtl atomizerlerle, 3, 6 mg seviyelerinde ise ciğer çekimi cihazlarla kullanmaya uygundur. Sertlik değerinizi seçerken içim şeklinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
– Salt n* freebase n*’e kıyasla çok daha pürüzsüz ve yumuşaktır bu yüzden salt n* ile daha yüksek sertlik seviyelerini sorun yaşamadan tüketmeniz mümkündür.

Aşağıdaki grafiği inceleyerek, n* tiplerinin kana karışma hızları hakkında bilgi edinebilirsiniz:

Freebase ve Salt nbaselerin kana karışma hızlarının karşılaştırması.

Benzoik Asit ve Salisik Asit (Salt-B, Salt-S) Arasındaki Fark Nedir?

Salt ürün gruplarında kullanılan n* tuzları, herhangi bir işlem görmeden kullanmaya müsait olmadıklarından dolayı, n* tuzlarını kimyasal anlamda kararlı hale getirip, pH değerini ve buharlaşma sıcaklığını düşürebilmek adına “zayıf asit” adı verilen asit tipleri kullanılmaktadır. Piyasada yaygın olarak kullanılan zayıf asit tipleri salisik, benzoik, laktik ve malik asittir. Şuanda Safir Kimya üretimini yaptığı salt ürünlerde aktif olarak benzoik ve salisik asit kullanmaktadır. Bu iki asit arasındaki kullanımda karşımıza çıkan en bariz fark ise benzoik asitin, salisik asite kıyasla daha sert ve tok bir içim sunmasıdır. İkisi arasındaki tercihinizi, içim tipinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. Böyle bir arayışınız var ise, chemnovatic salt nbase sizin için doğru ürün olabilir. Mutlaka denemelisiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi Chemnovatic Salt Nbase ürünümüzde de geçerlidir.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız düzensiz ve haber verilmeksizin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Not: Nbaselerimiz, en iyi sonucu her zaman Safir Kimya aromaları ile vermektedir. Bu sebepten dolayı nbaselerimizi özellikle Safir Kimya ürünleri ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aroma seçimleriniz için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ cuttwood boss reserve ] [ zıkkım calipter cow ]
[ five pawns castle long ] [ dinner lady lemon tart ] [ vampire vape heisenberg ] [ halo tribeca ]

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşaa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Chemnovatic Salt Nbase | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Chemnovatic Salt Nbase için 37 değerlendirme

 1. Avatar of tumayparmaksiz

  tumayparmaksiz

  *-Mağazayı değerlendirmeye yıldızlar yeterli gelmez. Plus+++++ ötesi. *-BASE ürünleri yüksek kaliteli, asla pişman etmiyor. *-Aromalar, bazıları benim tad algıma uymadığı halde 5 yıldız. Bu nasıl oluyor derseniz; demledikten sonra koku+tad olarak tam anlamıyla kendini gösteriyor, ne var ki içinde fındık gibi bana itici bir tad koku varsa kullanamıyorum. Fakat bir arkadaşıma veriyorum, bayılıyor, ilk alışverişimde onun içinde sipariş vermem için benden rica ediyor. Şimdi gelinde 5 yıldız altında değerlendirin 🤔🤔🤔 …

 2. Avatar of Eserw

  Eserw

  Kaliteli ve orjinal ürün. Ayrıca hediye aroma göndermeniz çok incelik. Sizden başkasından alışveriş yapamam..

 3. Avatar of farukyilmaz1903

  farukyilmaz1903

  Firmanın kalitesi tartışılmaz

 4. Avatar of Wisher

  Wisher

  Kaliteli ürün işinin ehli ve ilgili bir kurum aromalar harika .

 5. Avatar of cihan

  cihan

  Hem sm oyu hem urunleri onceden farklı fırmaydı aldıklarım bosa pra harcamısı. Yazık

 6. Avatar of abdismoz

  abdismoz

  gücel

 7. Avatar of seyfettin öztürk

  seyfettin öztürk

  fiyatlar uygun ürünler kaliteli tavsiye ederim

 8. Avatar of Sezer kozik

  Sezer kozik

  Merhba bu salt b salt s yeni duydum ne işe yarıyor bi değişiklik varmı

 9. Avatar of Kaan DOGANER

  Kaan DOGANER

  Yaklaşık 3-4 senedir hatırladığım kadarıyla 7 farklı şirketten alışveriş yaptım. Abartısız belirtmek istiyorum tadına baktıktan sonra daha önce Salt Nbase yerine bana neler içirdiler kim bilir! Safir Kimyadan ilk siparişimdi 80/20 Salt-S 24mg denemek amaçlı sipariş ettim ve tadına doyamıyorum. (Kargoya verilme aşaması biraz gecikti ama diğer yorumlara bakılırsa yoğun zamanınıza denk geldim bu da benim şansım.) Aromalarınıza zaten yorum yapmak az gelir aynı şekilde aromalarınızdan da çok memnun kaldım. Hediyeleriniz için de ayrıca çok teşekkür ederim. Bu şekilde yolunuza devam ederseniz şüphesiz her zaman zirvede yer alacaksınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 10. Avatar of Caner35

  Caner35

  Kargomu aldım ekstra hediyeler için teşekkür ederim çok memnun kaldım

 11. Avatar of Salih

  Salih

  Yorumlara bakarak denemeye karar verdim. Farklı markaların birçok ürününü deneme fırsatım oldu. Diğer ürünlere kıyasla kesinlikle çok daha başarılı.

 12. Avatar of Vuema

  Vuema

  nbase+ mix armomalar ve şiseler ile kulanıyorum tavsiye ederim ürün eksiksiz ve ve hediyeleri ile baraber hızlı bir şekilde elime ulaştı.

 13. Avatar of olcayto85

  olcayto85

  nbase 60/40 36mg N. tam aradığım kıvamda oldu
  sert içim sevenlere tavsiye olunur. kargo hızlı ve hediyesi için teşekkürler safir kimya.

 14. Avatar of sercankck

  sercankck

  Daha önce farklı sitelerden de Chemnovatic Salt Nbase alıp denemiştim, fakat buradan aldıktan sonra sanırım daha önceki aldıklarım merdiven altı ürünlermiş anlamış oldum. ürün kokusuz ve sek içimi dahi harika.

 15. Avatar of Alejandro1907

  Alejandro1907

  İlk siparişim Aldığım ürünü bu gün teslim aldım yanına diy kit almıştım bir tane de hediye verilmiş çok teşekkür ederim aromaları demledim artık beklicez ama nbase mükemmel kokusuz geri kalanını da sek kullanıyorum

 16. Avatar of Baran

  Baran

  bu kadar hızlı hiçbir kargo daha gelmedi hızınız muhteşem ayrıca hediyeler için teşekkür ederim. demlememi yaptım tat konusunda demlemi işlemi sonucunda ayrıca yorumlayacağım teşekkür ederim.

 17. Avatar of Baran

  Baran

  bu kadar hızlı hiçbir kargo daha gelmedi hızınız muhteşem ayrıca hediyeler için teşekkür ederim. demlememi yaptım tat konusunda demlemi işlemi sonucunda ayrıca yorumlayacağım.

 18. Avatar of yusakaraa

  yusakaraa

  ilk alışverişimdi 36mg 70/30 salt B (Sert) aldım, ni**** hissediyorsunuz, yine buradan aldığım OHW army man ile 1 güncük demlediğim halde içilebilir bir likidim oldu. Gerçekten şimdiye kadar salt diye saçma sapan şeyler içmişim.. bundan sonra başka yerden alışveriş yapacağımı sanmam.

 19. Avatar of 123tuna123

  123tuna123

  beğendim 48 aldım hediyesiyle geldi kaliteli bir base

 20. Avatar of yusakaraa

  yusakaraa

  aromaların demlenmesini beklerken sek içiyorum, sek hali bile iyi

 21. Avatar of Balabey

  Balabey

  Çok kaliteli kokusuz ve saf nbase. Hediye için de teşekkür ederim muazzam aroma

 22. Avatar of Alibey

  Alibey

  Nbase efsane aromalar efsane

 23. Avatar of Gm100419

  Gm100419

  Efsanee

 24. Avatar of Ömer Faruk Kılıç

  Ömer Faruk Kılıç

  Salt Nbase çok pürüzsüz ve akıcılık kıvamı çok dengeli. Mix aroma ile karışımlar yaparak da sek olarak da denedim.
  Minifit ve smok nord ile kullanıyorum.
  60/40 oranında ve 36 mg Salt-B olarak sipariş verdim, harika oldu.
  Boğaz vurumu ve tatmin olarak bu oranları tavsiye edebilirim.

 25. Avatar of Ersan YILDIZ

  Ersan YILDIZ

  Deneme amaçlı 15mg Salt-B aldım ancak tabiki yeterli olmadı. Nic en az 36 ve VG/PG oranı en az %50/%50 hatta boğaz vurumu daha iyi olsun derseniz extra PG koymanızı öneririm. Tadı iyi.

 26. Avatar of Alibey

  Alibey

  Maceraya gerek yok safir kimya işini biliyor hizmette kusur yok Nbase ler bi harika

 27. Avatar of Alibey

  Alibey

  Maceraya gerek yok safir kimya işini biliyor hizmette kusur yok

 28. Avatar of Toman ERTOK

  Toman ERTOK

  Salt base aldım çok memnunum , hızlı teslimat ve hediye için teşekkür ederim.

 29. Avatar of Kemal Arslan

  Kemal Arslan

  Ilk defa alışveriş yaptım. Sürekli aldığım iki firmaya göre cok uygun . Umarım bu şekilde devam edersiniz. Hediye için ayrıca teşekkür ediyorum sadece sorun olarak kargo firmasına telefon numaram yazılmamış bana ulaşmaları biraz problem oldu

 30. Avatar of yusakaraa

  yusakaraa

  fiyat artışı hoşuma gitmesede, hala daha fiyat olarak en uygunu ve kaliteli. pasteur pipeti ve enjektör hediyosu çok ince olmuş. teşekkürler

 31. Avatar of Mehmet Can Dikici

  Mehmet Can Dikici

  Pod cihazda 36 mg 50/50 alıyordum ilk, 60/40 kullanıyorum artık aromalarla kaynaşıp akıyor resmen çok kaliteli ürün👍🏼

 32. Avatar of swagger

  swagger

  Muazzam salt base

 33. Avatar of Eyenerkol

  Eyenerkol

  İlk alışverişim oldu Safir kimya’dan, siparişim 24 saat geçmeden elime ulaştı.Bu konu da gerçekten çok hızlılar 🙂 henüz demleme yapamadım fakat paketleme ve gönderilen hediye aroma için ayrıca teşekkür ederim.paketi açtığınızda bu işi iyi yapan bir firmadan ürün aldığınızı anlıyorsunuz, eminim ki ürün kalitesi de üst düzey çıkacaktır. teşekkürler ilgi ve alaka için

 34. Avatar of gztselcukozkan@gmail.com

  [email protected]

  Firma hem güvenilir hem kaliteli. Temiz ürünler, hızlı kargo. Daha ne olsun? Teşekkürler Safir Kimya.

 35. Avatar of Selçuk Özkan

  Selçuk Özkan

  Kargo yine kısa sürede sorunsuz geldi. Kalite tartışılmaz. Bırakmak isteyenler 60/40 SALTBASE 36/48 veya daha sert seviyeler ile başlamalıdır. Zamanla sertlik seviyesi düşürülerek bırakabilirsiniz.
  Ben kurtuldum. Hiç kullanmıyorum Zamanla sıkılma bayma olursa onu da arada farklı tatlarla geçiştirilebilir. Hem maddi hem manevi olarak mutluyum hayat kalitem yükseldi.
  Teşekkür ederim. SAFİR KİMYA

 36. Avatar of Güngör Umut Türkcan

  Güngör Umut Türkcan

  250ml 24mg sert aldım. Yanında da mega melons 30ml. Daha demlemeden içesim geldi. İlk tarif yapma denemem. Bu malzemelerle yüzümün gülmeme ihtimali düşük

 37. Avatar of Güngör Umut Türkcan

  Güngör Umut Türkcan

  Hediye için ayriyeten teşekürler.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.