İndirim!

Chemnovatic Salt Nbase

37,522.343,60

-44%
 • VG Markası: Chemnovatic VG
 • PG Markası: Chemnovatic PG
 • N Markası: Chemnovatic Salt
(58 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!

350 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Safir Kimya bünyesinde üretilen Chemnovatic Salt Nbase için hazırlanmış bilgi kılavuzu.

Chemnovatic Logo

Yüksek Kalite Chemnovatic Salt Nbase

Dilediğiniz hacim, sertlik ve vg/pg oranlarında satın alabileceğiniz, orijinal ve faturalı Chemnovatic bileşenleriyle hazırlanmış salt nbase üründür. Sürekli olarak denetlenmekte olan laboratuvarlarımızda, Safir Kimya güvencesiyle üretilmektedir. Safir Kimya bünyesinde yer alan hiçbir ürün bekletilmiş, bayat bir şekilde tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünleriniz, siparişiniz üzerine aynı gün içerisinde ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve ağzı mühürlenerek tarafınıza kargolanmaktadır. Chemnovatic salt nbase ürünümüzde, kullanılan asit çeşidini seçme şansınız mevcuttur. Asit seçiminizi benzoik ya da salisik olarak dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Freebase ile Salt Base Arasındaki Fark Nedir?

Freebase ve Salt nbaselerde kullanılan n* tipleri ve sundukları içim şekilleri birbirlerinden farklıdır.

– Salt n* kana çok daha hızlı karışmaktadır. Kana karışma hızı, neredeyse gerçek s* ile aynı düzeydedir. Freebase ile kıyaslandığı zaman sizi çok daha kısa sürede n* doyumuna ulaştırmaktadır.
– Salt n* 9 mg ve daha üzerindeki sertlik değerlerinde podlarla ya da yüksek ohm, düşük watt kombinasyonuyla kullanılan mtl atomizerlerle, 3, 6 mg seviyelerinde ise ciğer çekimi cihazlarla kullanmaya uygundur. Sertlik değerinizi seçerken içim şeklinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
– Salt n* freebase n*’e kıyasla çok daha pürüzsüz ve yumuşaktır bu yüzden salt n* ile daha yüksek sertlik seviyelerini sorun yaşamadan tüketmeniz mümkündür.

Aşağıdaki grafiği inceleyerek, n* tiplerinin kana karışma hızları hakkında bilgi edinebilirsiniz:

Freebase ve Salt nbaselerin kana karışma hızlarının karşılaştırması.

Benzoik Asit ve Salisik Asit (Salt-B, Salt-S) Arasındaki Fark Nedir?

Salt ürün gruplarında kullanılan n* tuzları, herhangi bir işlem görmeden kullanmaya müsait olmadıklarından dolayı, n* tuzlarını kimyasal anlamda kararlı hale getirip, pH değerini ve buharlaşma sıcaklığını düşürebilmek adına “zayıf asit” adı verilen asit tipleri kullanılmaktadır. Piyasada yaygın olarak kullanılan zayıf asit tipleri salisik, benzoik, laktik ve malik asittir. Şuanda Safir Kimya üretimini yaptığı salt ürünlerde aktif olarak benzoik ve salisik asit kullanmaktadır. Bu iki asit arasındaki kullanımda karşımıza çıkan en bariz fark ise benzoik asitin, salisik asite kıyasla daha sert ve tok bir içim sunmasıdır. İkisi arasındaki tercihinizi, içim tipinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Not: Ürün, aromasız bir şekilde sek tüketmeye uygundur. Böyle bir arayışınız var ise, chemnovatic salt nbase sizin için doğru ürün olabilir. Mutlaka denemelisiniz.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda, hiç beklemeden profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi Chemnovatic Salt Nbase ürünümüzde de geçerlidir.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız düzensiz ve haber verilmeksizin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz.

Not: Nbaselerimiz, en iyi sonucu her zaman Safir Kimya aromaları ile vermektedir. Bu sebepten dolayı nbaselerimizi özellikle Safir Kimya ürünleri ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aroma seçimleriniz için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ cuttwood boss reserve ] [ zıkkım calipter cow ]
[ five pawns castle long ] [ dinner lady lemon tart ] [ vampire vape heisenberg ] [ halo tribeca ]

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşaa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Chemnovatic Salt Nbase | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Chemnovatic Salt Nbase için 58 değerlendirme

 1. Avatar of Ömer Faruk Günden

  Ömer Faruk Günden

  50/50 24mg -S sipariş ettim tam istediğim gibi kokusu yok. Harika.

 2. Avatar of MUHAMMED MUSTAFA DİNÇER

  MUHAMMED MUSTAFA DİNÇER

  Hızlı ve kaliteli teslimat ilgi çok güzel nbase kaliteli hediyeler içinde çok teşekkür ederim.

 3. Avatar of Cagdas

  Cagdas

  Salt Nbase’le birlikte 9 adet de diy kit sipariş verdim, bir tane hediye gönderilmiş, öncelikle teşekkür ederim. Hız, paketleme, gelen ürünlerin güvenilirliği hepsi tam puan aldı benden. 3 aylık tecrübem sonucu hem ne olduğu belirsiz ürünlerden hem de at hırsızı kılıklı pazarlama sitelerinden kurtulmak çok güzel. Tariflerimi kendim hazırladım ve 1 ay için demlenmeye bıraktım. Kullandıkça aromalar için deneyimlerimi de aktaracağım.

 4. Avatar of Baklavacı

  Baklavacı

  siparişlerim bir günde elime ulaşıyor başka yerden Safir Kimya’yı bulmadan önce 600 TL.lik alışveriş yaptım bir tane şırınga dahi koymamışlar
  safir kimya on numara firma,herkese tavsiye ederim. sanıyorum Çalışanlarıda kalitelidir

 5. Avatar of Cagdas

  Cagdas

  Yaklaşık 20 gün önce 50/50 oranında salt nbase ile 10 adet de mix aromalardan almıştım, demlenmeleri yaptım ve kullanım sonrası deneyimimi anlatmak için geldim tekrar. Aslında aşağıya bıraktığım ve normal Nbase ürün yorumları altında rastladığım yorumu görmesem “bir halta benzemiyor malzemeleriniz” der geçerdim. Yazılan tam olarak şöyleydi;
  “nBase alırken şuna dikkat etmeyi unutmayın , DIY kit alıyorsanız o şişenin içerisinde yer alan %20 oranındaki mix aroma şişenin içerisinde %20 lik PG oranında olacağı için 80/20 VG/PG elde etmek istiyorsanız %100 VG nbase almalısınız. 70/30 VG/PG oranınde elde etmek için ise 90/10 VG/PG nBase aldığınız taktirde bunu sağlamış olursunuz. Aromalar PG bazlı olduğu için nBase alırken yüksek oranlı PG alıp üzerine de aromayı ekledikten sonra kullanırken sertlik açısından sorun yaşamamak adına bu değerleri göz önünde bulundurarak siparişinizi verin arkadaşlar. Ben bu meseleleri zor yoldan öğrendim, umarım bu yorumu görenler için yardımım dokunmuş olur.”
  Yorumu yazan Arkhtekt arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Bana gerçekten ciddi yardımcı oldu bu yorum.
  Doğal olarak 50/50 aldığım salt nbase şu an aslında 30/70 VG/PG gibi saçma bir oranda ve suya yakın bir akışkanlığı var. Açıkçası 50/50 oranında sipariş veren birini bu konuda uyarmanızı beklerdim. Kullanılmıyor değil ama sonuç olarak para kısmen zaman tamamen çöp oldu diye düşünüyorum. Benim gibi nbase ve mix aroma alan arkadaşlar karışımda 50/50 oranı yakalamak istiyorsanız almanız gereken nbase 70/30 oranında olmalı anladığım kadarıyla. Buna dikkat edin yoksa paranız çöp olacak yok yere.
  Bir yıldızı bu nedenle kırıyorum.

 6. Avatar of evren

  evren

  100ml 50pg50vg 24mg saltB siparişi verdim 2güne ürün geldi. aromaya kattım ancak demlenmesini beklemeden kullanmaya başladım aksilik hissetmedim. Pek bilgim yok bu konularda, umarım hata yapmamışımdır… firma hızlı geri dönüş sağlıyor ve kitin içinde şırıngalar eldiven vb malzemelerle gönderiyor gayet başarılı.

 7. Avatar of HASAN01

  HASAN01

  ilk kez sipariş verdim gerçekten çok iyi ve titiz bi firma en küçük ayrıntıya kadar düşünülmüş hediyeler için teşekür ederim kargo braz pahalı demiştim bigün sonra elimdydi demlenmeye braktm ürünleri kötü olacagını düşünmüyorum umarım efsane olurlar teşekürler emegi geçen herkese

 8. Avatar of mehmetkalat

  mehmetkalat

  60pg 40vg 18mg salt-s aldım gayet güzel koku yok yalnız tek benim açımdan sorun ben eskiden 80vg 20pg kullanıyodum bi anda pg miktarını arttırınca fazla geldi onun için biraz saf vg alıp karıştırarak hazırlayacağım hızlı kargo teşekkürler safir kimya

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.