info@safirkimya.com

Safirkimya.com adresine hoşgeldiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

WhatsApp Hattı: 0 555 156 35 55

enkalitelinbase-01

En Kaliteli Nbase Hangisidir?

Günümüzde nbase olarak kullanıldığı için birçok yeni içici, en kaliteli nbase forum gibi yerlerden araştırma yapar. Zira farklı kullanıcıların yorumlarına bakmak, kişilere birçok konu hakkında detaylı bilgi verebilir.

Ancak nbase bunlardan biri olarak sayılmamalıdır. Zira kendi likidinizi yapmak istiyorsanız, kendi zevklerinize göre denemeniz gerekir. Örneğin 60-65 VG değeri bazı kişiler tarafından çok güzel bulunabilir, ancak yumuşak bir içim istiyorsanız size sert gelebilir. Dolayısıyla başka bir kişinin iyi bulduğu bir nbase’i beğenmemeniz muhtemeldir. Peki, en kaliteli nbase seçmek için nelere dikkat edilmelidir? Bu konuda öncelikle hangi markaların nbase ürettiğini bilmeniz gerekir;

 1. Carlo
 2. Sigma
 3. Wilmar
 4. SaltBase
 5. Chemnovatic
 6. Merck
 7. FogSecret

Bu markaların tümü günümüzde en çok kullanılanlar arasında olduğu için, değerlendirme listenizde yer almalıdır. Ancak hepsi farklı kalitelere ve özelliklere sahiptir. Çünkü üretildikleri ham madde farklıdır.

Nbase ve Çeşitleri

Kişisel içime daha müsait yapısı olması, birçok sigara içen kişiyi ona yönlendirir. Bir süre sonra çoğu kişi nbase ile kendi likidini yapmak ister. Bu aşamada en kaliteli nbaseleri seçmenizi öneriyoruz. Bu sıvı likidin esas maddesini oluşturur. Ancak temel olarak,

 1. Saf su,
 2. VG,
 3. PG,
 4. Nikotin,

Maddelerine sahiptir. Bunun üzerine aroma eklenip, maskeden geçirilerek istediğiniz likit elde edilir. Piyasada farklı oranlarda nbase vardır ve bunlar şu şekildedir;

 1. Yüzde 100 VG / Yüzde 0 PG
 2. Yüzde 90 VG Yüzde 10 PG
 3. Yüzde 80 VG / Yüzde 20 PG
 4. Yüzde 75 VG Yüzde 25 PG
 5. Yüzde 70 VG / Yüzde 30 PG
 6. Yüzde 65 VG Yüzde 35 PG
 7. Yüzde 60 VG Yüzde 40 PG
 8. Yüzde 50 VG / Yüzde 50 PG

Eğer ilk kez kullanım yapacaksanız, hangi sertliğin size uygun olduğunu bilememeniz muhtemeldir. Bu gibi durumlarda 70-75 gibi VG oranları bunu keşfetmenize yardımcı olur. Zira sert gelirse 80-20, yumuşak gelirse 65-60 bandı denenebilir.

en kaliteli nbase

Nbase VG-PG Değerleri Nedir?

Likit yakıtlarda kullanılan VG-PG değerleri, tüketilen ürünün ne kadar sert olacağını belirleyen en temel etmendir. Bunun farkında olmayan birçok kişi, yumuşak içimli olduğunu düşünür. Ancak asıl durum yanlış bir likit almış olunmasıdır.

Ürünün İçerisinde bulunan likide göre sertlik ve buharları ayarlanır. Şayet sert istiyorsanız ve boğaz vurumunu hissetmeyi tercih ediyorsanız, PG değerleri daha yüksek olmalıdır. Propilen glikol,

 1. Pastane ürünleri,
 2. Sodalar,
 3. Bisküviler,
 4. Çikolatalar,
 5. Ketçaplar,

Gibi besinlerde de sıkça kullanılır. Ancak yumuşak içimli istiyorsanız, bitkisel gliserin olan VG değeri yükselmelidir. Bu durum aldığınız buharı da arttırır.  Eğer herhangi bir hazır likit almadan önce bunu nbase tavsiye olarak aklınızda bulundurursanız, olumsuz sonuçlardan da kaçınabilirsiniz.

Nbase Maskesi Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Nbase almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken konulardan bir diğerini de maske oluşturur. Maskeler temel olarak likidin, aromayı daha iyi almasına ve ona doymasına yardım eder. Böylece ikisi daha iyi birleşerek, daha iyi bir tat sunar. Wilmar nbase’de dâhil olmak üzere tüm nbase’lerde bunlar kullanılabilir;

 1. Tatlı maskesi
 2. Maskesiz nbase
 3. Meyve maskesi
 4. Tütün maskesi

Burada tavsiye edilen, ilk önce maskesiz denemektir. Zira bu sadedir ve sek bir içim yapmanızı sağlar. Şayet bunu beğenmezseniz, gerek tütünü, gerekse diğer seçenekleri denemeniz daha da kolaylaşır. Ancak tatlı aromalardan sonra sek denemek çoğu zaman keyif vermeyecektir.

Tütün de sert bir aromaya sahip olduğu için, tatlı aroma sonrasında yeteri kadar hissedilmeyebilir; bu nedenle maskesiz size göre değilse, klasik bir tercih olan tütün maskesi denenmelidir. Eğer her ikisini de sevmemişseniz dilediğiniz aromadan başlanabilir.

Zira hepsi farklı lezzetlere sahip olduğu için, birbirleri arasında geçiş yapmak daha kolaydır.

Nbase İçerisinde Ne Kadar Nikotin Vardır?

en kaliteli nbaseler, günümüzde Merck nbase gibi birçok marka tarafından üretilir ve hepsi farklı nikotin oranlarına sahiptir. Dolayısıyla almadan önce bunlara bakmanız, hangisini istiyorsanız buna göre en kaliteli nbaseleri sipariş vermeniz gerekir. Bu bakımdan,

 1. 0 gram,
 2. 3 gram,
 3. 6 gram,
 4. 9 gram,
 5. 18 gram,
 6. 24 gram,
 7. 36 gram,

Gibi bazı tercihleriniz vardır.

en kaliteli nbase

Nbase Evde Nasıl Hazırlanır?

Nbase ve istediğiniz aromaları aldıktan sonra tek yapmanız gereken karışımı yapacak uygun şişeler, şırınga, internetten bulabileceğiniz bir tarif ve eldivendir. İlk olarak eldiven takılarak, ellerinize bulaşması önlenir.

Ardından tarife bakılarak ne kadar aroma katmanız gerekiyorsa, şırınga yardımıyla o kadar ilave edilir. Göz kararına dayanmak çoğu durumda hatalı sonuçlar almanıza, böylece tadı sevmemenize sebep olur.

Sonrasında ise karıştırarak, ağzını sağlam olarak kapatmanız gerekir. Zira açık kalması oksitlenmesine sebep verir. Tüm her şeyi bitirdikten sonra yaklaşık 7 ile 10 gün civarı demlemeye bırakmanız gerekir. Her şeyi doğru yaparsanız, en iyi nbase böylece başarıyla likit haline getirilir.

Nbase Fiyatları

Nbase fiyatları belirlenirken devreye farklı unsurlar girer. Bunlardan biri üretilen firmadır. Her firmanın farklı ham madde kullanması kaliteliyi de etkilediği için, ücretlerin artış ve azalışına sebep olur. Safir kimya alışveriş sitemizden en kaliteli nbase ürünlerini sipariş edebilirsiniz.

PG ve VG değerleri de bunda bir etmendir. Bununla beraber fiyat üzerinde firma kadar etkili olan bir diğer konu da nikotin oranıdır. Bu değerli bir madde olduğu için, gramı arttıkça fiyatı da yükselir. Eğer satın almak istiyorsanız zevklerinizi bu oranlara göre belirlerseniz, daha uygun fiyatlısını bulmanız oldukça kolaydır.

Ancak seçimleri düzgün yapmaz veya yaparken oksitlenmesine sebep olursanız, tekrar yenisini almak zorunda kalacağınız da unutulmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri hizmeti ekibimiz sorunlarınıza çözüm bulmak için hazır durumda.
👋 Merhabalar, size nasıl yardımcı olabilirim?