İndirim!

Drifter Bar Cream Tobacco Aroma

75,00712,50

-25%
 • Tavsiye Edilen Kullanım Oranı: %20
 • Demlenme süresi: 7-30 gün.

Drifter İkonları

Önemli Uyarı: Drifter Bar ürünleri, standart bir mix aromaya kıyasla 3 kat daha yoğun ürünlerdir ve yeni nesil ekipmanlara yönelik üretilmiştir. (VZL, Bar, P. vb.) Geleneksel ekipmanlarla DL ve yüksek değerler ile kullanımı olması gerekenden fazla aroma hissiyatı sebebiyle rahatsız edici olabilmektedir. Aroma oranı ekipmana göre ayarlanmalıdır ve değişkenlik gösterebilir.

Önemli Uyarı: Drifter bar aromaları yüksek VG oranlı (%100VG, %90VG-10PG, %80VG-20PG gibi.) baseler ile karıştırıldığı taktirde bulanık bir görüntüye sahip olmaktadır. Bulanık görüntü istemiyorsanız, PG’nin yakıcı etkisini de göz önünde bulundurarak kendi sorumluluğunuzda %70VG-%30PG ya da %60VG-%40PG oranlı baseler tercih edebilirsiniz. Bulanıklık, bu ürün için bir iade sebebi değildir.

(3 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!

700 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Drifter Bar Cream Tobacco Aroma için 3 değerlendirme

 1. Avatar of Kenan Sert

  Kenan Sert

  Ürün elime ulaştı 1 adet aromaya bile hediye koymaları çok güzel artık demlenme süresi başlasın

 2. Avatar of Thilhelas

  Thilhelas

  Merhaba,
  Hızlı ve sorunsuz şekilde elime ulaştı. MTL olarak kullanacağım için %3lük bir oranla kullandım aromayı, sonuçları merak ediyorum. Hediyeniz için teşekkür ederim.

 3. Avatar of qasnaq

  qasnaq

  Dün vzl 10000 cream tobacco aldım. Bugün safirkimyadan sipariş verdiğim aroma geldi ve kokusu vzldakiyle noktası virgülüne aynı.tat olarak artık demlenmesini bekleyeceğim.Eğer vzlda cream tobacco tadı hoşunuza gittiyse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ayrica yanında hediye olarak 30ml diykit geldi. Teşekkürler 🙂

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir