İndirim!

Drifter Bar Sweet Strawberry Ice Aroma

75,00712,50

-25%
 • Tavsiye Edilen Kullanım Oranı: %20
 • Demlenme süresi: 1-7 gün.

Drifter İkonları

Önemli Uyarı: Bu ürünün aroma yoğunluğu, standart bir mix aromaya kıyasla 3 kat daha yüksek durumdadır. Bu durum buz miktarı için de geçerlidir. Yüksek aroma ve buz, geleneksel ekipmanlar ile DL ve yüksek değerlerle kullanımda rahatsız edecek düzeyde fazla olabilmektedir. Bu tarif, yeni nesil düşük değerli ekipmanlar ile kullanılmalıdır. (VZL, Bar, P. vb.)

Önemli Uyarı: Drifter bar aromaları yüksek VG oranlı (%100VG, %90VG-10PG, %80VG-20PG gibi.) baseler ile karıştırıldığı taktirde bulanık bir görüntüye sahip olmaktadır. Bulanık görüntü istemiyorsanız, PG’nin yakıcı etkisini de göz önünde bulundurarak kendi sorumluluğunuzda %70VG-%30PG ya da %60VG-%40PG oranlı baseler tercih edebilirsiniz. Bulanıklık, bu ürün için bir iade sebebi değildir.

(3 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!

700 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Drifter Bar Sweet Strawberry Ice Aroma için 3 değerlendirme

 1. Avatar of erenergen

  erenergen

  Önceden pf kullanmıştım aynı tat olurmu diye denedim yaptıktan hemen sonra kullandım demlenmesini beklemedim o halde bile güzel o soğukluk hissediliyo ama tad olarak hafif hafif geliyo demlendiginde daha güzel olucagına eminim

 2. Avatar of Aynur

  Aynur

  Muazzam bütün aromalar gibi ilk bunu denedim sırayla bakicam artık ,Safir herseyiyle mükemmel, kalite tşk ediyorum 👍

 3. Avatar of levocan

  levocan

  3X aroma uyarısını da dikkate alarak sipariş ettim. Biraz fazla nbase kullanarak demledim. Ama yine de aşırı yoğun tat ve aroma beni rahatsız etti. Safir ailesi uyarmıştı aslında teşekkürler bu konuda. Denemek isteyen arkadaşlar bu uyarıları dikkate alsınlar. Aroma ve tat çok yoğun.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir