İndirim!

Mom and Pop Calipitter Chow Dolum Aroma

103,75841,25

-20%

Mom and pop calipitter chow fenomen aroma tarifinin orijinalidir. Fıstık ezmesi, vanilya, karamel ve gizli lezzet notaları. Tavsiye edilen kullanım oranı %15-20 aralığındadır. Dolum üründür.

(11 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
 • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.
 • Siparişleriniz 1 gün içinde kargoya teslim edilmektedir.
 • 1000 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Mom and Pop Aromalar

Mom and Pop Calipitter Chow

Mom and pop calipitter chow fenomen aroma tarifinin orijinalidir. Fıstık ezmesi, vanilya, karamel ve gizli lezzet notaları. Tavsiye edilen kullanım oranı %15-20 aralığındadır. Dolum üründür.

Mom and Pop Logo

Mom And Pop Calipitter Chow Aroma Orijinal Bir Ürün Mü?

Evet, websitemizde yer almakta olan bu ve bütün ürünler %100 orijinal ve seyreltilmemiş olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Ürün görsellerinde yer alan kullanım oranlarında herhangi bir hata yoktur. Kullanım oranlarımızın diğer firmalarda yer alan oranlara göre düşük olmasının sebebi, aromaları tarafınıza ulaştırırken ürünlere propilen glikol katmıyor oluşumuzdur. Safir Kimya bünyesinde satılmakta olan bütün aromalar yüksek hacim miktarlarında satın alınıp, ufak hacimlere parçalanarak tarafınıza dolum aroma olarak ulaştırılmaktadır.

Mom Pop Calipitter Chow Aroma Tarifi İle Zıkkım Arasındaki Fark Nedir?

Mom pop calipitter chow aroma tarifi aslında piyasada yaygın ismiyle “zıkkım” olarak bilinen tarifin orijinal versiyonudur. Websitemizde “zıkkım” ismiyle yer alan mix aroma tarifi ise piyasada yaygın olarak yer alan ve kullanılan Flavor Apprentice, Capella, Flavour Art, Flavor West gibi mono aromalar kullanılarak mixolojist ekip arkadaşlarımız tarafından oluşturulmuş bir tariftir. Bu aroma ile bizim hazırlamış olduğumuz mix tarif arasında lezzet olarak bir fark olmasada dileyen müşterilerimizin orijinal tarifi de kullanabilmeleri için calipitter chow aromasını da ürün pörtföyümüze ekleme kararı vermiş bulunuyoruz.

Dolum Aroma Nedir?

Bir çok kişi dolum aroma ifadesinin orijinal olmayan aroma anlamına geldiğini düşünüyor olsa da bu tamamiyle yanlıştır. Dolum aroma, en basit haliyle X markasının Y aromasının yüksek miktarda satın alınarak uygun ortam ve ekipmanlar sayesinde 10, 30 100 ml gibi daha küçük hacim miktarlarında aynı ürünün yeniden şişelenmesidir.

Safir Kimya’nın sektördeki en uygun fiyatlarla satış yapabilmesinin arkasında yatan neden budur. Sektördeki üreticiler/markalar, satın alınan ürün miktarı arttıkça ürünün birim fiyatında indirim yaptıklarından dolayı Safir Kimya olarak yaptığımız bütün alımları yüksek miktarlarda yapmakta ve bunları daha düşük hacim seviyelerinde yeniden şişeleyerek uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız. Mom and pop calipitter chow adlı ürünümüzde bahsedilen bu yöntem ile hazırlanarak, beğeninize sunulmuştur.

İthal Aromalar Hakkında

Safir Kimya bünyesinde satılan ithal aromaların tamamı, analizleri ve gerekli belgeleri resmi makamlara bildirilerek tarafımızca ithal edilmiş ya da ülke içerisinde orijinal firma tarafından sertifika ile yetkilendirişmiş resmi distribütörlerden faturalı bir şekilde, tamamen kapalı olarak temin edilmişlerdir. Yukarıda anlatılan prosedürler ve süreç Mom and pop calipitter chow aroma ürünümüz için de aynen geçerlidir.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda,  profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi Mom and pop calipitter chow ürünümüzde de geçerlidir.

Ürünlerimizin Kullanım Alanları:

Ürünlerimizin tamamı sabun ve mum ürünleri, Ar-Ge çalışmaları, diyet ve protein içecekleri, fırın, pastane ve unlu mamuller, puding, sütlaç ve yoğurtlar, kokteyller ve dondurma, kahve ve diğer barista içecekleri ,lokum, çikolata, sakız ,tatlılar ve daha bir çok alanda ihtiyaca göre kullanılabilmektedirler. Mom and pop calipitter chow aroma adlı aromayı da, yukarıda anlatılan ürünlerin tamamında ve daha bir çok yan üründe gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Not: Aromalarımız, her zaman en iyi sonucu  Safir Kimya nbaseleri ile verir. Bu sebepten dolayı Mom and pop calipitter chow aroma tarifini de yine Safir Kimya nbase ürünleriyle kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Websitemizdeki diğer mom and pop aroma ürünlerini de incelemeyi unutmayınız. Piyasada yer almayan aromaların bir çoğu firmamız bünyesinde mevcuttur.

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve resmi Safir Kimya N11 Mağazası dışında hiçbir yerde satılmamaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Mom and Pop Calipitter Chow | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Mom and Pop Calipitter Chow Dolum Aroma için 11 değerlendirme

 1. SerdarErg35 avatarı

  SerdarErg35

  Yaz kış tüketilir sürekli olarak kullanıyorum

 2. Selim Rodikli avatarı

  Selim Rodikli

  Alışkanlıklarınızdan vazgeçirecek bir tat

 3. Dogukan Cifteci avatarı

  Dogukan Cifteci

  Aroma çok güzel en zevdiğim pastane aroması oldu ama bence sürekli tüketmekk için uygun değil daha çok kış ayları için kullanırım kişiden kişiye değişir

 4. Sinem Sezen avatarı

  Sinem Sezen

  Ürünler eksiksiz ve tertemiz hazırlanıp kargolanmis öncelikle teşekkür ederim . Hazır olması için 1 ay veriyorum aromaya.. Hediye aromaya da baydim 🤗 çok teşekkür ederim .

 5. Burak Baştaş avatarı

  Burak Baştaş

  MTL kullanım: Verilen oranlarda merck 70-30 ile karıştırarak düşük sıcaklıkta tüketiyorum. Demleme 1-2 hafta. DL-MTL kullanım için uygun. Yıllardır kullandığım bir aroma. Pastane tarzı aromalar seviyorsanız ve alışveriş sepetinizde şans verdiğiniz ürünler varda kesinlikle 1. sıraya almanız gereken bir aroma. Bazen bulmak zor oluyordu 50-100ml alıp stokluyordum fakat Safir Kimya sağolsun her zaman ellerinde var taze taze kullanabiliyoruz. Zıkkım isimli aroma bunun klonudur, bu kadar başarılı değildir. Onu beğenen buna bayılır. Safir Kimyadan tek ricam daha fazla Mom and Pop aroması getirmeleri. RY4 ve çilekli aromaları çok çok başarılı, kahvelileri de öyle.

 6. Hakan Günsu avatarı

  Hakan Günsu

  Yıllar önce denemiş ve çok beğenmiştim. Yine aynı aromayı bulmak nasip oldu, süper…

 7. onur çoban avatarı

  onur çoban

  Sürekli kullandığım aroma. Safir’den ilk defa aldım. Gayet başarılı. Alışverişten ve üründen memnun kaldım.

 8. ozay18 avatarı

  ozay18

  7 yıldır bu aromayı kullanıyorum.İlk defa safir kimyadan aldım ve oldukça başarılı.Umarım kalite aynı kalır ve bu yolda beraber ilerleriz.💯

 9. gambes avatarı

  gambes

  Harika hiç baymiyor iki hafta demlenmeli kullanım için

 10. hadromer avatarı

  hadromer

  safir’den aroma listesine girin gözünüz kapalı herhangi birini alın. eminim hepsine de bayılacaksınız. Aroma sipariş verince eldiveninden damlalığına kadar göndermişler. Son kullanıcıyı düşünmek böyle bir şey işte.. Ne mutlu size ya. Bereketiniz bol olsun…

 11. MKRC avatarı

  MKRC

  %20 demledim. 28 gün oldu sadece kimyasal bir tat var. 🙁

Değerlendirme yap
Önemli Uyarı: Ürünlerle alakalı değerlendirmelerinizi yaparken lütfen yorumlarınızı saygı ve sevgi çerçevesinde yapınız. Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarınızda ürünü neden beğendiğinizi ya da neden beğenmediğinizi detaylıca açıklamanız hem bizlerin ürünleri geliştirerek daha iyi hale getirmemize olanak sağlayacak hem de satın alma niyetinde olan müşterilerimize önemli ölçüde faydası olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün stoğa girince haber almak için lütfen listeye kayıt olun.