İndirim!

Mom and Pop Calipitter Chow Dolum Aroma

66,40538,40

-20%

Mom and pop calipitter chow fenomen aroma tarifinin orijinalidir. Fıstık ezmesi, vanilya, karamel ve gizli lezzet notaları. Tavsiye edilen kullanım oranı %15-20 aralığındadır. Dolum üründür.

(2 müşteri değerlendirmesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!

500 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Mom and Pop Aromalar

Mom and Pop Calipitter Chow

Mom and pop calipitter chow fenomen aroma tarifinin orijinalidir. Fıstık ezmesi, vanilya, karamel ve gizli lezzet notaları. Tavsiye edilen kullanım oranı %15-20 aralığındadır. Dolum üründür.

Mom and Pop Logo

Mom And Pop Calipitter Chow Aroma Orijinal Bir Ürün Mü?

Evet, websitemizde yer almakta olan bu ve bütün ürünler %100 orijinal ve seyreltilmemiş olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Ürün görsellerinde yer alan kullanım oranlarında herhangi bir hata yoktur. Kullanım oranlarımızın diğer firmalarda yer alan oranlara göre düşük olmasının sebebi, aromaları tarafınıza ulaştırırken ürünlere propilen glikol katmıyor oluşumuzdur. Safir Kimya bünyesinde satılmakta olan bütün aromalar yüksek hacim miktarlarında satın alınıp, ufak hacimlere parçalanarak tarafınıza dolum aroma olarak ulaştırılmaktadır.

Mom Pop Calipitter Chow Aroma Tarifi İle Zıkkım Arasındaki Fark Nedir?

Mom pop calipitter chow aroma tarifi aslında piyasada yaygın ismiyle “zıkkım” olarak bilinen tarifin orijinal versiyonudur. Websitemizde “zıkkım” ismiyle yer alan mix aroma tarifi ise piyasada yaygın olarak yer alan ve kullanılan Flavor Apprentice, Capella, Flavour Art, Flavor West gibi mono aromalar kullanılarak mixolojist ekip arkadaşlarımız tarafından oluşturulmuş bir tariftir. Bu aroma ile bizim hazırlamış olduğumuz mix tarif arasında lezzet olarak bir fark olmasada dileyen müşterilerimizin orijinal tarifi de kullanabilmeleri için calipitter chow aromasını da ürün pörtföyümüze ekleme kararı vermiş bulunuyoruz.

Dolum Aroma Nedir?

Bir çok kişi dolum aroma ifadesinin orijinal olmayan aroma anlamına geldiğini düşünüyor olsa da bu tamamiyle yanlıştır. Dolum aroma, en basit haliyle X markasının Y aromasının yüksek miktarda satın alınarak uygun ortam ve ekipmanlar sayesinde 10, 30 100 ml gibi daha küçük hacim miktarlarında aynı ürünün yeniden şişelenmesidir.

Safir Kimya’nın sektördeki en uygun fiyatlarla satış yapabilmesinin arkasında yatan neden budur. Sektördeki üreticiler/markalar, satın alınan ürün miktarı arttıkça ürünün birim fiyatında indirim yaptıklarından dolayı Safir Kimya olarak yaptığımız bütün alımları yüksek miktarlarda yapmakta ve bunları daha düşük hacim seviyelerinde yeniden şişeleyerek uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız. Mom and pop calipitter chow adlı ürünümüzde bahsedilen bu yöntem ile hazırlanarak, beğeninize sunulmuştur.

İthal Aromalar Hakkında

Safir Kimya bünyesinde satılan ithal aromaların tamamı, analizleri ve gerekli belgeleri resmi makamlara bildirilerek tarafımızca ithal edilmiş ya da ülke içerisinde orijinal firma tarafından sertifika ile yetkilendirişmiş resmi distribütörlerden faturalı bir şekilde, tamamen kapalı olarak temin edilmişlerdir. Yukarıda anlatılan prosedürler ve süreç Mom and pop calipitter chow aroma ürünümüz için de aynen geçerlidir.

Saklama Koşulları:

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünleri, oda sıcaklığında veya daha soğuk bir ortamda, güneş görmeyecek şekilde ve hayvanların da ya küçük çocukların ulaşamayacağı şekilde saklayınız. Ürünler uygun koşullarda ve kapağı açılmadığı taktirde 1 sene boyunca muhafaza edilebilir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına kapağı açık bir şekilde uzun süredir bekleyen ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. (Herhangi bir yan etki durumunda,  profesyonel bir sağlık desteği almayı ihmal etmeyiniz.) Tüm bu saklama tavsiyeleri bütün ürünlerimizde geçerli olduğu gibi Mom and pop calipitter chow ürünümüzde de geçerlidir.

Ürünlerimizin Kullanım Alanları:

Ürünlerimizin tamamı sabun ve mum ürünleri, Ar-Ge çalışmaları, diyet ve protein içecekleri, fırın, pastane ve unlu mamuller, puding, sütlaç ve yoğurtlar, kokteyller ve dondurma, kahve ve diğer barista içecekleri ,lokum, çikolata, sakız ,tatlılar ve daha bir çok alanda ihtiyaca göre kullanılabilmektedirler. Mom and pop calipitter chow aroma adlı aromayı da, yukarıda anlatılan ürünlerin tamamında ve daha bir çok yan üründe gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Not: Aromalarımız, her zaman en iyi sonucu  Safir Kimya nbaseleri ile verir. Bu sebepten dolayı Mom and pop calipitter chow aroma tarifini de yine Safir Kimya nbase ürünleriyle kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Websitemizdeki diğer mom and pop aroma ürünlerini de incelemeyi unutmayınız. Piyasada yer almayan aromaların bir çoğu firmamız bünyesinde mevcuttur.

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve resmi Safir Kimya N11 Mağazası dışında hiçbir yerde satılmamaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Mom and Pop Calipitter Chow | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Mom and Pop Calipitter Chow Dolum Aroma için 2 değerlendirme

  1. Avatar of SerdarErg35

    SerdarErg35

    Yaz kış tüketilir sürekli olarak kullanıyorum

  2. Avatar of Selim Rodikli

    Selim Rodikli

    Alışkanlıklarınızdan vazgeçirecek bir tat

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir