Orijinal Chubby Gorilla Şişe

3,76540,96

-20%

İçerisine dilediğiniz sıvıyı doldurabileceğiniz, kullanması oldukça rahat ve yumuşak orijinal chubby gorilla marka bir gorilla şişedir. Şişeler tarafınıza kapağı ve damlalığı ayrı bir şekilde gönderilir. (Her bir şişenin kendine has kilidi mevcuttur, bir kez kapatıldıktan sonra kırılmadan tekrar açılmamaktadırlar.)

(4 müşteri incelemesi)
wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
Temizle

200 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

A Kalite İthal Gorilla Şişe

İthal Chubby Gorilla Şişe

İçerisine dilediğiniz sıvıyı doldurabileceğiniz, kullanması oldukça rahat ve yumuşak orijinal chubby gorilla marka bir gorilla şişedir. Şişeler tarafınıza kapağı ve damlalığı ayrı bir şekilde gönderilir. (Her bir şişenin kendine has kilidi mevcuttur, bir kez kapatıldıktan sonra kırılmadan tekrar açılmamaktadırlar.) Şişeler tarafınıza kapağı ve damlalığı ayrı bir şekilde gönderilir. (Her bir şişenin kendine has kilidi mevcuttur, bir kez kapatıldıktan sonra kırılmadan tekrar açılmamaktadırlar.) Şişeler 4 hacim ebatında satılmaktadır. (10,30,60 ve 120 ml) İhtiyacınıza uygun hacim seçeneğini siparişiniz esnasında seçebilirsiniz. Şişeler tarafınıza gönderilmeden önce detaylı bir temizlik ve dezenfektasyon sürecinden geçmektedirler.

Önemli not: Piyasada gerçek Chubby Gorilla şişelerini sattığını iddia eden yüzlerce firma mevcuttur. Bu ürünlerin sahte olup olmadıklarını sadece bakarak anlamak maalesef imkansıza yakındır. Şişe alımlarınızda sadece güvendiğiniz, kalitesinden emin olduğunuz firmalardan alışveriş yapmanızı ısrarla tavsiye etmekteyiz. Sahte gorilla şişeler (özellikle çin menşeili olanlar) maliyet düşürebilmek adına sağlık açısından ciddi problemlere yol açabilecek kimyasallarla ve hijyenik olmayan yöntemlerle üretilmektedirler.

Chubby Gorilla Logo

Chubby Gorilla Hakkında

Chubby Gorilla, 100’den fazla ülkeye satış yapmakta olan, E-likit sektörünün ihtiyaçları göz önüne alınarak kurulmuş Amerika, Kaliforniya merkezli bir şirkettir. Şirket, günümüzde piyasada yer alan ismini hepimizin çok iyi bildiği devasa üreticilerin şişe ve ambalaj ihtiyaçlarını tek başına dev kadrosu ve fabrikalarıyla sırtlamakta ve her geçen gün sektördeki faaliyetlerine güçlenerek devam etmektedir.

Saklama Koşulları:

Gorilla şişelerinizi saklarken, şişeleri mümkün mertebe tozdan ve güneşten korunacak şekilde muhafaza ediniz. Uzun süre güneş altında kalmış şişeleri kullanmayınız ve tozlu şişelerinizi kullanımdan önce mutlaka dezenfekte edip temizleyiniz. Şişelerin tamamında çocuk kilidi mevcuttur ancak herhangi bir tehlikeli duruma sebebiyet vermemek amacıyla ürün içerisine çocukların ya da hayvanların temas etmesinin sakıncalı olduğu sıvılar doldurduğunuz taktirde kolayca erişilemeyecek bir noktada muhafaza etmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz.(Olası bir yan etki durumunda hiç vakit kaybetmeden profesyonel yardım almayı unutmayınız.)

Ürünlerimizin Kullanım Alanları:

Ürün içerisine dilediğiniz bütün sıvıları gönül rahatlığıyla doldurabilirsiniz. Ürün gıda ile temas etmeye uygundur ve tekrardan kullanmaya uygun plastik tipindedir. (Sertifikaları ve dayanıklılık testleri mevcuttur.) Şişelere doldurduğunuz sıvıları herhangi bir sorun yaşamadan her alanda kullanmanız mümkündür. Yine de firma olarak plastik ürünleri sağlığınız açısından en fazla bir kaç sefer kullanıp atmanızı tavsiye etmekteyiz. Plastik, cam ile kıyaslandığı zaman maalesef hem sağlığımız açısından hem de çevremiz/doğa güzelliklerimiz açısından ciddi bir problem oluşturmaktadır.

Safir Kimya olarak sektördeki diğer firmalardan bizi ayıran noktalar şunlardır:

Safir Kimya gıda ve kimya sektörlerinde resmi bir üretici ve ithalatçıdır. Depolamada ve üretimde kullanılan tüm ekipman ve malzemeler gıda ile temasa uygunluk sertifikasına sahiptir ve laboratuvarlarımız üretim için bütün şartları kapsamaktadır. Siparişlerin tamamı faturalandırılarak kayıt altına alınmaktadır. Ürünlerimiz ve firmamız Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Safir Kimya bünyesinde yapılan bütün üretim ve depolama faaliyetleri Türk Gıda Kodeksi ‘ne ve “Gıda Hijyen Yönetmeliği’ne uygundur. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda, bizlere WhatsApp hattımız aracılığıyla dilediğiniz saatte ulaşabilir ve ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Not: Websitemizde ithal gorilla şişe dışında mix aroma, nbase, mono aroma gibi alanlarda yüzlerce ürün bulunmaktadır. Lütfen bu ürünleri de incelemeyi unutmayınız. Aşağıdaki linkler sayesinde hızlıca ürünlerimize göz atabilirsiniz:

[ mix aroma ] [ tfa aroma ] [ capella aroma ] [ flavour art aroma ] [ nbase ] [ salt nbase ] [ merck nbase ]

Safir Kimya Hakkında:

Safir Kimya 2011 yılında, İzmir’in Konak ilçesinde tamamen %100 yerli sermaye ile kurulmuş kimyasal üretimi ve tedariği alanında 10 senedir kesintisiz ve resmi olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. 2011 yılında 14 kişilik ekiple ve 1 laboratuvar ile çalışma hayatına başlayan firmamız, günümüzde faaliyetlerine alanında uzman ve deneyimli 33 kişilik ekip üyesi ve 4 laboratuvar ile sektördeki faaliyetlerine her geçen gün daha da güçlenerek devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi, gelecekte de sektörel eksiklikleri iyi analiz edip sorunlara çözüm üreten, müşteri odaklı firma mottosundan vazgeçmeyerek, var olan kalite algılarını tamamen yıkıp yeniden inşa eden hizmet kalitesini korumaya devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

İthal Gorilla Şişe | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Orijinal Chubby Gorilla Şişe için 4 inceleme

 1. Avatar of tumayparmaksiz

  tumayparmaksiz

  Çok iyi..

 2. Avatar of Pablo

  Pablo

  Şişe gerçekten kaliteli ve temiz geldi renk seçeneklerinin de gelmesini bekliyorum.

 3. Avatar of ahmet kaplaner

  ahmet kaplaner

  kaliteli ve temiz geldi

 4. Avatar of Erkan DOgan

  Erkan DOgan

  10 Numara başka maceraya gerek yok. Fiyat Performans *****

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.