İndirim!

Ohaus ST 20 Cep Tipi pH Metre

7.150,00

-23%

Ohaus ST 20, 0.01 pH çözünürlük ve 0.05 pH hassasiyeti sunan, her yerde kullanıma uygun bir pH metre kalemidir. İlk kullanım öncesi ve düzenli kalibrasyon gerektiren bu cihaz, hızlı ve doğru pH ölçümleri için idealdir. Kolay kullanımı, taşınabilirliği ve değiştirilebilir elektrotu ile Ohaus ST 20, saha çalışmalarından laboratuvar uygulamalarına kadar geniş bir kullanım alanına hitap eder. Her ölçüm sonrası kolay bakımı ve uzun pil ömrü ile kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
  • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.
  • Hafta içi saat 14.00’a kadar vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoda!
  • 1100 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 

Ohaus ST 20 Cep Tipi pH Metre: Hızlı ve Hassas pH Ölçümü

Ohaus ST 20 Cep Tipi pH Metre, laboratuvar kalitesinde ölçümleri her yerde kolaylıkla yapmanıza olanak tanıyan, kullanıcı dostu bir cihazdır. 0.01 pH çözünürlüğü ve 0.05 pH hassasiyeti ile dikkat çeken bu kalem metre, fabrika kalibrasyonu ile geliyor ve düzenli kalibrasyon gerektiren bir ürün. İlk kullanımdan önce pH elektrotlarını 1 saat boyunca pH elektrot koruma solüsyonunda bekletmek suretiyle kondisyonlandırmanız önerilir.

pH ölçümü için, koruyucu kapağı çıkarın, pH elektrot cam ampulünü saf suyla yıkayın ve temizleyin. Cihazı açmak için On/Off düğmesine basın, elektrodu test solüsyonuna 2 ila 3cm derinliğe daldırın, karıştırın ve okuma stabil hale gelene kadar bekleyin. Ölçüm sonrası elektrodu saf su ile temizleyin. Ölçüm sırasında, okumayı dondurmak için Hold düğmesine basabilirsiniz.

Kalibrasyon için, cihazı açın, elektrodu pH 7.0 tampon solüsyonuna daldırın ve kalibrasyon moduna girmek için CAL düğmesine basın. 3 noktalı kalibrasyon tamamlandığında, cihaz ölçüm moduna geri döner.

Cihazın bakımı, test sonrası elektrodu temizlemek ve koruyucu kapağı yerine koymak kadar basittir. Elektrot koruma kapağının kuru kalmadığından emin olun. Aşındırıcı örnekler cihazın ömrünü kısaltabilir. Ohaus ST 20, 4 adet AA pil ile çalışır ve elektrodu değiştirilebilir özelliğe sahiptir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ohaus ST 20 Cep Tipi pH Metre” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir