İndirim!

Flavor West Graham Cracker Dolum Aroma

81,25637,50

-20%

Flavor West graham cracker aroma hem mix tariflerinizde hem de tek başına kullanabileceğiniz çıtır çıtır bir bisküvi aromasıdır. Bu lezzet, sizi çocukluk günlerinize götürecek!

wws Safir Kimya / Satış Öncesi Destek Karar veremediniz mi? Bize yazın!
  • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.
  • Siparişleriniz 1 gün içinde kargoya teslim edilmektedir.
  • 1000 lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Güvenli ve Hızlı Ödeme!

internette güvenli alışveriş

 


Flavor West Graham Cracker Aroma

Flavor West Graham Cracker Aroma Tarifi Hakkında:

Dünyaca ünlü aroma üreticisi Flavor West imzasını taşıyan Flavor West Graham Cracker, çıtır çıtır ve hafif tatlı notalara sahip bisküvi lezzetini ayağınıza getiriyor. Graham kraker, 19. yüzyılda Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkan ve çıktığı tarihten itibaren hem tat hem doku bakımından gelişim göstererek günümüze kadar ulaşmayı başarmış, adını aldığı Graham unundan (Graham unu, Sylvester Graham’ın adını almış iri öğütülmüş tam buğday unudur. Geleneksel tam buğday ununa benzer, ancak graham unu daha iri taneler ile öğütülmektedir.) özel olarak üretilen tatlı notalara sahip çıtır bir kraker/bisküvi ürünüdür. Atıştırmalık sektörlerinde genellikle bal veya tarçın ile birlikte servis edilmekte ve bazı gıdalarda destekleyici unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Pastane sektöründe ise Graham kraker, özellikle cheesecake ve tart gibi tatlı tariflerinde kullanılan popüler bir malzemedir.

Flavor West Graham Cracker aroma, tariflerinizde tek başına büyük bir keyifle kullanılacağı gibi, bir çok tarifin de iyi bir destekçisi olabilir. Özellikle çikolata, vanilya, bal, krema gibi yan lezzetler ile uygun oranlarda bir araya getirildiği taktirde harika bir uyum sağlamaktadır.  Bu şekilde, tatlarınızı özelleştirebilir ve yeni lezzetler yaratabilirsiniz. Doğru şekilde hazırlanmış bir tarif ile Flavor West Graham Cracker, aklınızı başınızdan alabilir!

Flavour West Graham Cracker Aroma Kullanım Oranları & Demlenme Süresi:

Flavor West marka aromalar için tekil kullanım yüzdeleri %10-20 aralığındadır. Karışım tariflerde miktar dilediğiniz gibi değişebilir.

Graham Cracker yukarıda da bahsettiğimiz üzere tekil bir şekilde kullanmaya uygun aromalar sınıfında yer almaktadır. Sonuçta lezzetli ve çıtır bir bisküviye kim hayır diyebilir ki değil mi? Tekil olarak kullanıldığı durumlarda aromanın daha belirgin ve parlak hale gelmesi için %15 ve üzeri değerlerde kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Tarifin yaptığımız denemeler sonucunda yüksek oranlarda daha başarılı neticeler alınan aromalar arasında yer aldığını denemeyimledik.

Ürün için tavsiye ettiğimiz demlenme süresi ise 5-20 gündür. Yaptığınız denemeler sonucunda aromanın hala çiğ olduğunu ve demlemenin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, bu süreyi 25-30 güne kadar çıkarabilirsiniz.

Flavor West Graham Cracker, hem ortama yaydığı hoş kokusuyla hem de damağınızda bıraktığı nefes kesen lezzetiyle gönlünüzde taht kurmaya aday bir aroma!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Flavor West Graham Cracker Dolum Aroma” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Önemli Uyarı: Ürünlerle alakalı değerlendirmelerinizi yaparken lütfen yorumlarınızı saygı ve sevgi çerçevesinde yapınız. Hakaret içerikli ve aşağılayıcı yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarınızda ürünü neden beğendiğinizi ya da neden beğenmediğinizi detaylıca açıklamanız hem bizlerin ürünleri geliştirerek daha iyi hale getirmemize olanak sağlayacak hem de satın alma niyetinde olan müşterilerimize önemli ölçüde faydası olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün stoğa girince haber almak için lütfen listeye kayıt olun.