Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma 10.00-16.00

WhatsApp Hattı: 0 555 156 35 55

nbase satın al - 01

Nereden Nbase Satın Alabilirim?

Bir blog yazısından, tekrardan merhabalar değerli Safir Kimya müşterileri. Bu yazımızda, buhar Dünyasına yeni adım atmış ve kafası oldukça karışık olan kullanıcılarımızın kafalarında soru işaretlerini gidererek nereden ve nasıl nbase satın alabileceklerini, nbase satın alırken nelere dikkat etmeleri gerektiğinden bahsedeceğiz. Tecrübeli bir kullanıcıysanız, bu yazı sizin için vakit kaybı gibi görünebilir ancak yine de firma olarak bizler yazımıza kısa da olsa bir göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Pekala o zaman gelin başlayalım ,

Nereden Nbase Satın Alınır? Alırken nelere dikkat etmeliyim?

Türkiye’de buhar sektörü uzun yıllardan beri aktif olmasına rağmen, devlet yetkililerinin sektörle alakalı ciddi bir çalışma ya da yasa tasarısı yapmadıkları için piyasada çok yetkin olmayan isimler, ekipman ve yeterli bilgiye sahip olmadan e-sıvı ve nbase üretimi yapmaktalar. (Bu üretimleri yapanların bir çoğu maalesef vergi ödememekte ve ürünlerini faturasız olarak teslim almaktalar.)

Bu denetim eksikliği, maalesef sektörde çok ciddi soru işaretlerine sebep olmaktadır. Söz konusu üretimler burada insan sağlığını doğrudan etkilediğinden dolayı içimizdeki çürük elmaları buhar komünitesi olarak hep birlikte ayıklamamız gerekiyor. (En azından bu iş tamamen kitabına uygun hale getirilene kadar.)

Denetim eksikliğinin olduğu ortam, beraberinde bir çok problemi, hatalı ve hileli üretimi de beraberinde getirmekte. Örneklerine defalarca kez şahit olduğumuz durumların tamamında gördük ki, sorunlu üretimleri yapan firmalar, kişiler ya kimya sektörüne dair hiçbir bilgiye sahip değiller ya da bir çoğu elektronik s**** kullanmıyorlar bile. (Çeşitli sosyal mecralarda elektronik s**** şöyledir, böyledir diyenler özel hayatlarında püfür püfür paket s**** içen insanlar. Haklı olarak, bundan size ne kardeşim diyebilirsiniz ancak biz bunun ikiyüzlüce bir hareket olduğunu düşünüyoruz.)

İşin mutfağında yer alan bir firma olarak, size garantisini veriyoruz. Şuanda sektörde oldukça can sıkıcı bir para kazanma hırsı hakim durumda. Yıllardan beri nbaselerde n***** seviyesini 6 mg yazıp 3-4 koyulmasına piyasa sistematik bir şekilde alıştırıldı gene en azından n**** koyuyorlardı içine diyebiliyorduk, şimdi ise durumun vehameti bambaşka seviyelerde. Dolayısıyla nbase satın alma meselesi her zamankinden de çetrefilli hale gelmiş durumda.

  • Aromalar pg ve su ile seyreltiliyor, nbaselere n**** hiç koyulmayıp boğaz vurumu yapması için çin menşeili çeşitli asitler ekleniyor.
  • Merck, Sigma-Aldrich, Carlo Erba gibi ürünler kullanıyoruz denilerek nbaseler litresi 8-10 liraya satılan kalitesiz gliserinlerle, n******ler ile hazırlanıyor.
  • Tüm bunlar yetmiyormuş gibi bir de fiyatlarımızla hedef almaya çalışan sistematik bir grup mevcut. (Bu grubun arkasındaki firmanın kim olduğundan da haberdarız. Şimdilik, iş ahlakımıza yakışmadığından dolayı isimlerini vermeyi tercih etmiyoruz ancak günün birinde işler çığırından çıkarsa bu firmayı siz de öğrenceksiniz.) Bu grup çeşitli mecralarda Safir Kimya adına açılan konulara, başlıklara anında müdahil oluyor ve firmamızı kötülüyorlar. Ama inanın bunların hiçbiri önemli değil, firmamızı ve yapmaya çalıştığımız işin kalitesini bizi tercih eden değerli müşterilerimiz fazlasıyla biliyorlar zaten.

Bilinmesi gereken en kritik nokta ise, satış yaptığımız fiyatların olması gereken düzeyde kar marjlarına sahip olduğudur. Satış yaptığımız fiyatlar, bütün maliyetlerimizi ve operasyonlarımızı fazlasıyla karşılamakta ve işlerimizi büyütmemizi sağlamaktadır. Bugün bu yazı yazılırken dolar ve euro kuru yuvarlak olarak 8-10 TL seviyesindedir.

Satış fiyatlarımıza laf eden firmalar, döviz kurlarının 2-3 lira olduğu yıllardan beri aynı fiyatlarla satış yapmaktalar. Sorgulanması gereken fiyatların hangisi olduğunu tartmak ise tamamen size kalmış bir durum.

nbase satın al - 02

Peki,  “bu konuda biz kullanıcılar ne yapabiliriz?” diye soracak olursanız aslına bakarsanız çözümü oldukça basit. Bir firmayı ayakta tutan şey temelde o firmanın müşterileri ve müşterilerinin memnuniyetidir. Müşteriler firmadan ve ürünlerinden memnun olurlarsa firmayı sahiplenmeleri ve ürünlerini tercih etme olasılıkları da o kadar yüksek olacaktır.

Müşteri memnuniyeti düşük bir firmanın para kazanması ve operasyonlarını sürdürmesi pek olası olmadığı için en sonunda isteseler de istemeseler de başarısız olmaya mahkumlardır. Buhar komünitesi olarak (Bu söylediğimizi bizim firmamız özelinde söylediğimiz düşünülmemeli, elbette ki biz Safir Kimya ekibi olarak bizi tercih etmenizi isteriz ancak işini iyi yapan bütün firmalara saygımız sonzudur.) aroma nbase satın aldığımız alışverişlerimizde işine saygı duyan, işini severek yapan firmaları tercih etmeli ve onları desteklemeliyiz.

İşine saygı duymayan ve müşterilerini önemsemeyen bir firmaya verebileceğiniz en büyük ceza, oradan alışveriş yapmamak olacaktır. Bu durumda, firmaların önünde 2 seçenek kalıyor. Ya yaptıkları işlerin kalitelerini arttıracaklar ya da her gün yeni bir markanın ortaya çıktığı bu zorlu piyasada yok olup gidecekler.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi aroma, nbase satın alımlarınızda bizi tercih etmenizden büyük bir mutluluk duyarız ancak tekrar altını çizmekte fayda görüyoruz işini iyi yapan bütün firmalara saygımız sonsuz. Dilediğiniz bütün firmalarla ürünlerimizi tek tek karşılaştırın ve son kullanıcı olarak, doğru kararı kendiniz verin.

safir kimya nbase çeşitleri

Nbase satın alımlarınızda size yol gösterebilecek nitelikteki yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz: en kaliteli nbase hangisidir?

Bu yazımızda, bir nbaseyi kaliteli yapan kriterler nelerdir enine-boyuna anlatmış bulunuyoruz. Kafanızda soru işaretlerine yanıt bulduktan sonra nbase kategorimizi ziyaret ederek websitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bizim, Safir Kimya olarak sizlere tavsiye ettiğimiz nbaseler aşağıdaki gibidir:

Umuyoruz ki bu yazımız, “nereden nbase satın alabilirim?”, “nbase satın alırken nelere dikkat etmeliyim?” gibi sorularınız için cevap niteliğinde bir kılavuz olmuştur. Başka bir yazıda tekrar görüşünceye kadar, kendinize iyi bakın!

Not: Ürünlerimiz sadece www.safirkimya.com adresinde ve Safir Kimya N11 Mağazasında satılmaktadır. Lütfen adımıza satış yaptığını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz.

Nereden Nbase Satın Alabilirim? | Safir Kimya | Türkiye’nin Lider Nbase & Mix Aroma Üreticisi. Tüm hakları saklıdır.

Safir Kimya'nın resmi firma logosu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri hizmeti ekibimiz, sorunlarınıza çözüm bulmak için hazır durumda!
👋 Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?