info@safirkimya.com

Safirkimya.com adresine hoşgeldiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

WhatsApp Hattı: 0 555 156 35 55

nbasesatinal-01

Nbase Satın Al

Nbase, aromalarda çok sık şekilde kullanılan yakıtın temel bileşenidir. Bu sebeble Nbase satın al her içicinin araştırma konuları arasındadır. En kaliteli nbase kişiler için zevklerini de daha iyi hale getirir. Tüketim esnasında çıkan buharın kaynağı olup,

 1. Saf su,
 2. VG,
 3. PG,
 4. Nikotin,

Gibi maddelerden oluşur. Piyasada bulunan likitler genellikle standart bir kullanıcıya göre hazırlanır. Ancak nbase ile gerekli malzemelerin temin edilmesi durumunda, kişiler kendi likitlerini de yapabilir. Böylece alınan sonuçlar da daha iyi olur.

Eğer her zaman kullandığınız likitten bıkmışsanız ve size hitap edeni bir türlü bulamamışsanız, nbase alarak kendinize özel bir likit yapmanız mümkündür.

Nbase Nedir?

Evyap nbase adıyla da bilinen bu ürün, propilen glikol ile bitkisel gliserin birleşmesi sonucunda elde edilir. Bunların içerisinde bitkisel gliserin çoğu zaman palm yağı veya zeytinden alınan yağdır; ancak çoğu kullanıcı zeytinden alınan tattan hoşlanmaz. Bitkisel gliserin, VG olarak ifade edilir. Aynı zamanda,

 1. Pastalarda kıvam arttırıcı,
 2. İlaç sektörü,
 3. Gıda ürünleri,

Gibi farklı yerlerde de kullanılır. Propilen glikol PG olarak bilinmekte olup,

 1. Bisküviler,
 2. Çikolatalar,
 3. Pastane ürünleri,
 4. Sodalar,
 5. Ketçaplar,

İçerisinde de sıkça kullanılmaktadır.

Nbase Çeşitleri Nelerdir?

Çok sık olarak kullanılan likidin ana bileşeni olan bu ürün, Wilmar nbase dâhil farklı firmalar tarafından üretilir. Bunlar maddesel olarak şöyledir;

 1. Carlo Nbase
 2. SaltBase
 3. Merck Nbase
 4. Sigma Nbase
 5. FogSecret Nbase
 6. Chemnovatic Nbase

Bunların hepsi aynı amaca hizmet etse de, sağladıkları keyif farklıdır. Zira üretimlerinde kullanılan malzemeler, içimden alacağınız zevki değiştirir. Bunlara ek olarak, piyasa üzerine tercih edilebilecek farklı PG-VG değerleri vardır. Bunlar,

 1. Yüzde 50 VG / Yüzde 50 PG,
 2. Yüzde 70 VG / Yüzde 30 PG,
 3. Yüzde 80 VG / Yüzde 20 PG,
 4. Yüzde 90 VG Yüzde 10 PG,
 5. Yüzde 100 VG / Yüzde 0 PG,

Şeklindedir. Eğer hazır almak istiyorsanız, bunlar hızlı çözüm sunar. Buna rağmen internette bulunan tarifler daha farklı sonuçlar almanıza da yardım eder.

Nbase Hazırlama Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nbase kendiniz hazırlamak istiyorsanız, öncelikle tiryakilik durumunuza göre hareket etmeniz gerektiği bilinmelidir. Başka bir kişinin zevklerine göre oran belirlerseniz, çok sert veya yumuşak gelmesi muhtemeldir.

nbase satın al
nbase satın al

Tecrübeli bir kullanıcıysanız, hangi oranlarda istediğinizi bilebilirsiniz; ancak ilk seferse ve bilginiz yoksa 80/20 veya 70/30 gibi standart değerleri tercih etmeniz önerilir. Bu sayede daha iyi sonuçlar almanız da mümkün olacaktır.

Zira beğenirseniz bununla devam edebilir, yumuşak gelirse PG değerlerini arttırabilirsiniz. Nbase nereden alınır? için siteleri incelerseniz daha kaliteli ürünlere, uygun fiyatla kavuşabilirsiniz.

Nbase Nasıl Hazırlanır?

Nbase için gerekli tüm malzemeleri aldığınızda, evyap nbase sadece dakikalar içerisinde tamamlanır. Sadece belirli bir bekleme süresi vardır. Burada gerekli malzemeler uygun bir şişe, şırınga ve eldivendir.

Nbase teninizle temas etmemelidir. Bu sebeple eldiven giyilerek durum önlenir. Böylece şişelerde daha rahat kavranabilir. Ardından şırınga alınarak, nbase içerisine aroma arzuladığınız oranla göre eklenir. Burada normal olarak aktarmanız da mümkündür; ancak göz nizamıyla yüzde kaç olduğuna karar vermeniz neredeyse imkânsızdır.

Şırınga dolayısıyla size daha iyi sonuç almanızı sağlar. Aktarım tamamlandıktan ve karıştırıldıktan sonra kapatılmalı, kesinlikle hava almadığından emin olunduktan sonra güvenli bir yere kaldırılmalıdır. 7 ile 10 gün arasında demlenmesini bekleyerek, kullanmanız yeterlidir.

Peki, burada dikkat etmeniz gereken nedir? Eğer daha fazla buhar almak ve bitkisel olmasını istiyorsanız, VG oranını arttırmanız gerekir. Ancak bu da yumuşak olmasını arttırır ve boğaz vurumunu azaltır.Bununla beraber boğaz vurumu ve sertlik arıyor, aromayı rahatlıkla hissetmeyi tercih ediyorsanız PG değerini yükseltmek şarttır. Her iki durumda da farklı bir nbase alınmalıdır.

Nbase Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Piyasada bulunan nbase, farklı durumlara göre fiyatlandırılır. Nbase satın al öncesinde bunları bilmek, daha iyi kullanmanıza yardımcı olur. Burada ilk etmen markadır. Zira bazı markalar, diğerlerine nazaran daha pahalıdır. Bunun temel nedeni ise üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesinin değiştiği gerçeğidir.

Ayrıca PG ve VG değerleri az da olsa ücreti değiştirir. Bununla beraber nikotin değerli bir bitkidir; bu sebeple fiyatların artışında büyük etmen sahibidir. Dolayısıyla nikotin ne kadar yüksek olursa, fiyata büyük bir etki gösterecektir.

Nbase Kullanıcılara Hangi Avantajları Sunar?

Nbase öncelikle herkese arzusuna göre likit oluşturma izni verir. Sigara içen çoğu kullanıcı, zamanla kullandığına alışır veya farklı ürünleri denemek ister. Ancak birçok seçenek arasından karar vermek zordur. Çoğu zaman da tadı beğenilmediği için, büyük bir zorluk çekilir.

Nbase satın al

Ancak en iyi nbase bu konuda kendi likidinizi oluşturma izni verir. Nikotinin belirlenmesi de bunlar arasındadır. Tercih edebileceğiniz seçenekler,

 1. 0 gram,
 2. 3 gram,
 3. 6 gram,
 4. 9 gram,
 5. 18 gram,
 6. 24 gram,
 7. 36 gram,

Şeklindedir. Bu sebeple nikotinsiz içimden, en serte kadar farklı seçenekler vardır.

Nbase Maske Nasıl Seçilir?

Nbase hazırlarken maskeler, likidin aromayı daha iyi almasını sağlar. Burada genellikle,

 1. Tatlı maskesi,
 2. Meyve maskesi,
 3. Tütün maskesi,
 4. Maskesiz nbase,

Tercih edilir. Birinci ve ikinci seçenekler daha yumuşak, ferah ve tatlı sonuçlar almanızı sağlar. Üçüncü seçenek klasik tütün olup, kullanıcılara standart bir sigaraya yakın tat verir. Maskesiz nbase ise sade bir yapıya sahiptir.

Burada önerilen sadeden başlamadır. Eğer beğenmezseniz, ardından tütünlü denenmelidir. Böylece hangisini beğenip, beğenmediğinize daha kolay karar verebilir, sorunsuz bir geçiş yapabilirsiniz.Nbase satın almak için doğru adrestesiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri hizmeti ekibimiz sorunlarınıza çözüm bulmak için hazır durumda.
👋 Merhabalar, size nasıl yardımcı olabilirim?